Mozaik Kaplama

Mozaik Kaplama Fiyatları

211 Ürün gösteriliyor.
Mozaik Kaplama fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mozaik Kaplama modelleri ve Mozaik Kaplama fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mozaik Kaplama kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Artebella, Dyo, Kristal, Bu-Bu, Mcm. 211 adet Mozaik Kaplama fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mozaik Kaplama Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mozaik Kaplama markası:

2021 yılı Mozaik Kaplama Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 211 Mozaik Kaplama modeli içerisinde en ucuz Mozaik Kaplama fiyatı 8.85 TL iken, en yüksek Mozaik Kaplama fiyatı 1216.87 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mozaik Kaplama fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Mozaik Kaplama fiyatı ise 260.12 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Mozaik Kaplama Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mozaik Kaplama

Yaşam alanlarınıza yenilik katacak son trend dekorasyonların başında mozaik kaplama gelir. İç ve dış dekorasyonlarda ufak ya da büyük dokunuşlar yaparak farklılık yaratma olanağı sağlar. Ev veya ofislerinizi  zevkinize göre dizayn ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Klasik mozaik kaplama seçeneklerinin yanı sıra günümüzde farklı modeller öne çıkar. Geniş malzeme yapısı seçeneği sunan mozaik kaplama sezon trendlerine uygun modeller sunar.  Doğal taşlar, seramik ve ahşap materyaller gibi oldukça fazla ürün yelpazesi bulunur. Banyo, mutfak oturma alanı gibi birçok farklı alana uygulanabilecek özellikte ve modelde seçenekler sunar. Klasiklerin dışında günümüzde mozaik kaplama modelleri son moda dekorasyon çözümleri sağlar. Her zevke uygun model çeşitleriyle yaşam alanlarınıza güzellik katar. Ev veya iş yerlerinize karakteristik detaylar katarak daha keyifli hale gelmesini sağlar. Dekorasyonlarda sizi yansıtan özel alanlar oluşturmanıza imkan sunar. Ofis veya evlerin yenilenmesi için artık boya işleminin yanı sıra mozaik kaplama sıklıkla tercih edilir. Yenileyici ve keyifli bir  deneyim için mozaik kaplama işlemi hem iç hem dış dekorasyonlarda kullanılır. 

Mozaik Kaplama Çeşitleri

Uygulanacak alana ve malzemeye göre mozaik kaplama çeşitleri farklılık gösterir. Mozaiğin uygulanacak yerin alanına göre farklı renk ve ürün çeşitleri bulunur. Malzemeler kullanılacak alana göre uygun modeller arasından seçilir. Banyo, mutfak gibi alanlarda genel olarak cam mozaik kaplama tercih edilir. Farklı renk seçenekleri sunan cam mozaik desen oluşturma imkanı sunar. Böylece göze hoş gelen desen ve dekorasyon yapılmasını sağlar. İç mekanların yanı cam mozaikler dış cephelerin belli bir kısmında, park, bahçe gibi alanlarda yaygın şekilde kullanılır. Son dönemlerde vazo, saksı gibi küçük aksesuarları süslemede de sıklıkla tercih edilir. Yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuş için bu şekilde uygulamaları da tercih edebilirsiniz. Ofis ve evlerin dekorasyonlarında son moda yenilikler arasında ahşap mozaik kaplama uygulamaları öne çıkar. Yaşam alanlarına doğal dokunuşlar katarak hoş  bir görünüm sağlar. Klasik duvar dekorasyonundan sıkılanlara alternatif çözümler sunar. Ev veya ofislerin farklı noktalarına, zemin, duvarların bir kısmı ya da komplesine uygulanabilir. Farklı renk tonları ve desenler ile özgün ve şık ortamlar yaratılmasına yardımcı olur. Ceviz, zeytin, akçaağaç, meşe gibi gibi türler popüler materyaller arasında yer alır. İster alanlarının büyük kısmını ister tv ünitesi, yemek masası gibi alanların bir  kısmına uygulayarak göze hitap eden tercihler yapabilirsiniz. Genelde dış mekanlarda uygulanan taraklı mozaik kaplama farklı uygulama işlemi gerektirir. Mozaik harcın kurumaya yakın zamanında tarakla darbeler yaparak çeşitli şekiller elde edilir. Genel olarak bina yüzeyleri, dış zeminler ve merdivenler kullanımı oldukça yaygın olur. Ofis zemini veya binalar için tercih edebilirsiniz. Mozaik kaplama çeşitleri gelişen talepler doğrultusunda her mekana uygun seçenekler sunar. Yaşam alanlarınıza sizi yansıtan yenilikler katmak için her zevke uygun modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı teknik ve desen kombinasyonları sunarak ev ve ofislere özgünlük katar. Göz alıcı görünümler için cam kompozisyonlar doğal bir ortam için ahşap kaplamalar tercih edilir.

Mozaik Kaplama Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mozaik kaplama seçerken en önemli nokta uygulanacak alanın nitelikleri olur. Seçilen kaplama materyali ve uygulanacak yüzeyin uyumlu olması gerekir.  Mozaik duvar kaplama işlemleri dış mekanlara göre farklılık gösterir. Malzeme seçimi yaptıktan sonra uygulanacak yüzeyin pürüzsüz hale getirilmesi önem taşır. Seçeceğiniz kaplama işlemine göre alana zımpara ve temizlik gibi işlemlerin gerekip gerekmediğini ürün özelliklerini inceleyerek seçmeniz gerekir. Bazı uygulamalarda sıva veya alçı ile ek işlem yapılması gerekir. Uygulanacak alanın metrekaresine göre yeterli olacak miktarda alım yapılması önem taşır. Sevdiğiniz renkler ve mat ve parlak görünümde malzemeler arasından seçim yaparak hoş görüntüler elde edebilirsiniz. Kullanılacak alanın genel tarzına uygun seçimler yaparak zevkli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Her kaplama türünün metodu farklı olduğu için alana uygun seçimler yapılması faydalı olur.  Rutubet ve neme daha müsait banyo ve mutfak gibi alanlarda bu şartlar düşünülerek kaplama malzemesi tercih edilmesi gerekir. Böylece yıpranmalara karşı uzun ömürlü bir kullanım sağlanır. Farklı desenler bulunan mozaik kaplama seçenekleri her zevke hitap eder. Büyük ya da küçük alanlar için özenli bir görüntü yansıtacak seçenekler sunar.

Mozaik Kaplama Fiyatları

Mozaik kaplama modelleri hem evlerin hem profesyonel iş dünyasının tercih ettiği dekorasyon çeşitleri arasında yer alır. Mozaik kaplama çeşitlerinin fiyatları iç ve dış mekan uygulamalarında göre farklılık gösterir. Seçilen malzemenin doğal ahşap, taş ve cam olması gibi özellikler fiyatlara yansır. Uygulanan yüzeyin metrekaresine göre farklı fiyat skalasında seçenekler yer alır. Uzun süre çatlama, kabarma gibi sorunlar yaşamadan sorunsuz bir kullanım için kaliteli malzemelerin tercih edilmesi önerilir. Son dönem sıklıkla tercih edilen mozaik kaplama çeşitleri her bütçeye uygun makul fiyat aralıkları sunar. Desenli veya belirli bir kompozisyon şeklinde olan mozaik kaplama uygulamaları özel işlem gerektir. Bu işlemler farklı fiyat seçenekleri olarak sunar. Ev, iş yeri, inşaat sektörüne farklı ürün ve işlemler yer alır. Uygulanacak yüzeyin alanın büyüklüğü fiyatlara yansır. Oldukça yaygın olarak kullanılan mozaik kaplama modelleri zevkinizden ödün vermeyeceğiniz bütçedostu fırsatlar sunar. Her sektör ve alan için kaliteden ödün vermeden makul fiyatlarda çeşitler bulunur. Satın almak istediğiniz mozaiği tercih ederken ürünlerin fiyatlarını cimri.com sayfasından karşılaştırabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery