Mikasa Yemek Takımı

Mikasa Yemek Takımı Fiyatları

2 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Kişi Sayısı
İlgili Etiketler
  termos

Mikasa Yemek Takımı

Mikasa Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Mikasa Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Mikasa Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Mikasa Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Balmain Kadın Parfümleri
 • Dolphin Akvaryum Dış Filtre
 • Baloon Büyüteç
 • Bion Sinek-Kene-Haşere Kovucu
 • New Plus Spor Ayakkabı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Mikasa Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Mikasa
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Mikasa Yemek Takımı

  Mikasa markası, 2004 yılında Türkiye merkezli kurulan firmalar arasında yer alır. “Sizin Yansımanız” mottosu ile kurulan ve üretim hayatına atılan firma, ilk kurulduğu zamanlarda yalnızca ülke sınırları içerisinde satıl gerçekleştirirken, zaman içinde yurtdışına da açılmayı başarmıştır. Ürünlerini tasarlarken şık, kaliteli, modern ve kullanışlı olmasına dikkat eder. Son moda trendleri takip ederek, kullanıcı isteklerine uygun olarak ürünlerini tasarlar. E-ticaret kapsamında da faaliyetlerini sürdüren Mikasa markası, başarılı Ar-ge çalışmalarını sürdürür. Mikasa yemek takımı, ayna, tablo, biblo, aydınlatma, çerçeve, duvar saati, fener, mumluk, mobilya, sehpa, mum, saksı, vazo, yastık, tepsi, yapay çiçek, bardak, çatal, kaşık, bıçak, fincan, kavanoz, servis sunum araçları, şişe, karaf, sofra tekstil ürünleri gibi pek çok çeşitleri ürünleri üretir ve piyasaya sunar. Mikasa markası yemek takımlarını tasarlarken farklı kullanıcı beğenilerine özen gösterir. Bu sayede değişik tarzlarda yemek takımları üretir. Yemek takımı modellerinin arasında şık, sade, desenli, renkli ya da vintage tarz gibi farklı türler yer alır. Sağlam, dayanıklı ve kaliteli olan yemek takımı modelleri pek çok kullanıcı tarafından talep edilir ve beğenilir.

  Mikasa Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri

  Mikasa, yemek takımı modellerini tasarlarken, tüketicilerin istek ve taleplerine gereken önemi verir. Her kullanıcının isteğinin ve beğenisinin aynı olmadığının farkında olan başarılı firma, bu bağlamda ürünlerini üretir. Mikasa moor 24 parça yemek takımı, altı kişilik şeklinde tasarlanır. Yemek takımının içerisinde altışar adet çorba kasesi, pasta tabağı, servis ve yemek tabağı bulunur. Beyaz porselen üzerine mavi renkle çizilen desenler sofraların şık ve zarif görünmesine yardımcı olur. Ayrıca tabak modellerinin dış kısımlarındaki dalgalı stil çağın yakalanmasını sağlar. Yemek takımı modellerinin içerisinde yer alan eşyalar kaliteli porselenlerden üretilir. Bu sayede dayanıklılığı ve kalitesi artar. Bulaşık makinesinde de rahatlıkla yıkanabilen ürünler, kullanım avantajı yaratır.

  Mikasa moor günlük yemek takımı modellerinde farklı tarzlar bir arada yer alır. Günlük kullanım için ideal olan modeller porselen malzemeden yapılır. Bu sayede sağlıklı, sağlam ve dayanıklıdır. Makine yıkamasına uygun olan ürünlerde kırılma ya da çatlama gibi istenmeyen olumsuz durumlar gerçekleşmez. Ürün üzerlerinde yer alan desenler farklı tarzlarda döşenir. Bu durum farklı tüketici beğenilerine özenle uyum sağlar. Hatta bazı günlük yemek takımı modelleri özel günlerde de rahatlıkla kullanılabilecek yapıya sahiptir. Mikasa moor 6 kişilik yemek takımı modellerinde yine altışar adet yemek, servis ve pasta tabağı ile çorba kasesi yer alır. Bazı modellerde tuzluk ve biberlik de bulunur. Tuzluk ve biberlik yemek takımı modellerinin desenleri ile uyum sağlar ve dekorasyonu bozmaz. Günlük ve özel kullanım için ayrılan modeller kaliteli porselenden oluşturulur.

  Mikasa moor amor yemek takımı modelinde porselen materyali kullanılır. Yuvarlak ürün formuna ve çiçek desenli tarza sahip olan ürünler, vintage tarzda döşenmiş evler için ideal yemek takımları arasında yer alır. Yuvarlak ve kenar girintili çıkıntılı formu şık ve zarif bir görünüm sağlar. Mikasa moor ada yemek takımı modeli farklı sunumlar için tasarlanan modeller arasında yer alır. İçerisinde on ikişer adet supla, servis, tatlı, yemek tabağı, çorba kasesi, ikişer adet ise oval servis bulunur. Ayrıca salata kasesi, iki adet çorba tenceresi, ikişer adet tuzluk ve biberlik de ürüne eklenir.

  Mikasa Yemek Takımı Fiyatları

  Mikasa yemek takımı fiyatları, ürün modellerine göre farklılık gösterir. Yemek takımlarının ne zaman üretildiği, üretilirken hangi trendlerin takip edildiği fiyatlarda değişkenlik yaratır. Fiyat farklılıklarına neden olan bir diğer unsur ise, yemek takımı modelinin kaç kişilik olduğudur. Örneğin Mikasa moor 12 kişilik yemek takımı, altı kişilik yemek takımı modellerine nazaran daha yüksek fiyatlıdır. Ayrıca ürünlerin tasarlandığı malzemeler de fiyatlarda artma ve azalmalara neden olur. Mikasa porselen yemek takımı, kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapıldığından dolayı, diğer ürünlere nazaran daha yüksek fiyatlı olarak piyasaya sunulur. Bunun yanı sıra yemek takımı modellerinin içerisinde yer alan tuzluk, biberlik, supla, peçetelik de fiyatları arttırabilir. Renk ve tarz tasarımları fiyatlarda değişkenliğe neden olur. Örneğin Mikasa moor grace yemek takımı, siyah, beyaz ve altın renk tasarımları ile oluşturulur. Bu modelin fiyatı, vintage tarzdaki modellere oranla daha uygun fiyatlıdır. Sizler de Mikasa markasının yemek takımı modelleri fiyatları için cimri.com adresini kullanabilir, fiyat araştırması ve karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Mikasa Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Mikasa yemek takımları modelleri tercih edilirken birtakım özelliklere dikkat etmek önemlidir. Ürün özelliklerine dikkat etmek, tüketicilere zaman içerisinde büyük avantajlar sağlar. Dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında yer alan detay takımın kaç kişilik olduğudur. Mikasa markası farklı yemek takımı modelleri üretir. Dolayısıyla ihtiyaca uygun olarak altı ya da oniki kişilik yemek takımı modelleri tercih edilebilir. Bunun yanı sıra günlük kullanımlar için canlı desen ve renkler tüketici beğenilerine göre tercih edilebilir.

  Mikasa moor yemek takımı modelleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise ürünlerin hangi malzemeden yapıldığı dır. Porselenden yapılan ürünler çok daha kaliteli ve dayanıklıdır. Bu sayede uzun zaman rahatlıkla kullanılabilir. Yemek takımı modellerine eklenen tuzluk, biberlik, peçetelik gibi detayların bulunması da önemlidir. Çünkü bu tür ihtiyaçlar ayrıca alındığında daha yüksek fiyatlı olabilir. Dilerseniz sizler de cimri.com internet adresinde yer alan Mikasa firmasının yemek takımı modelleri yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.