Koleksiyon Yemek Takımı

Koleksiyon Yemek Takımı Fiyatları

6 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Koleksiyon Yemek Takımı

Koleksiyon Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Koleksiyon Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Koleksiyon Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Koleksiyon Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Vcom Uydu Kablosu
 • Mango Man Erkek Jeans / Kot Pantolon
 • Palmera İlaçlama Makinesi
 • Silversun Bebek Kazak
 • Ziya Çay
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Koleksiyon Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Koleksiyon
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Koleksiyon Yemek Takımı

  Sofraların vazgeçilmez parçalarından biri yemek takımlarıdır. Yemek takımları desen ve modelleri ile sofralara şıklık katar. Yemek takımlarında sunum ve servis tabaklarının aynı desen ve modelde olması için takım halinde satılır. Günlük kullanım için sade yemek takımı modelleri tercih edilir. Özel gün ve misafirler için daha şık ve zarif modeller kullanılır. Farklı modeller sunan Koleksiyon yemek takımları farklı zevklerin ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca bir hediye seçeneği olan yemek takımları özellikle ev hediyeleri arasında iddialı modeller arasında yer alır. Yemek takımları günlük veya özel günlerde sofralara ihtişamlı bir hava katar. Özellikle porselen yemek takımları daha çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Beyaz renkli ve kenarları işlemeli modeller sofralara sadelik ve zarafeti taşır. Yemek takımları 6 veya 12 kişilik takımlar halinde satılır. Yemek takımlarının fiyatları parça sayısına göre değişir. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre yemek takımı modellerini tercih edebilir. 24 parça yemek takımları 6 kişiliktir. Yemek takımlarında kişi sayısı arttıkça ürün içindeki parça sayısı değişir.  

  Koleksiyon Yemek Takımı Modelleri

  Yemek takımları farklı parça sayısı ve tasarımları ile farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Günlük kullanım için sade tasarımlı yemek takımı modelleri tercih edilir. Özel günler için daha şık modeller kullanılır. Koleksiyon yemek takımı modelleri farklı tasarımları ile her zevke hitap eder. Koleksiyon Sufi yemek takımı, sufizm sadeliğinden esinlenerek tasarlanmıştır. Özgün tasarımlar kullanılan Koleksiyon Sufi yemek takımı, bonechina porselenden üretilmiştir. Bu sayede diğer porselenlere göre daha dayanıklıdır. Koleksiyon Sufi Alto yemek takımı, parlak altın çizgileri ile sofralara sade bir şıklık katar. Yemek takımlarının desenleri yeni yaldızlama tekniği ile yapıldığı için bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Bu sayede ürünlerin temizliğini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Koleksiyon yemek takımı modelleri ile kalabalık misafirleriniz için şık sofralar hazırlamak oldukça kolaylaşacaktır. Koleksiyon Sufi 132 parça 12 kişilik yemek takımı mat altın serisi zarif tasarımı ile sofraların ihtişamını artıran parçalar arasında yer alır. Koleksiyon Sufi yemek takımı, 132 parça ürünüyle bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Supladan biberliklere kadar her şey düşünülen yemek takımı ile sofralara bütünlük gelir. Koleksiyon yemek takımı modelleri geniş ürün çeşitliliği sayesinde her zevke uygun yemek takımı sunar. Koleksiyon Evaliza Poetica yemek takımı, platin renkli tasarımıyla doğu batı sentezini bir araya getiren modeller arasındadır. 12 kişilik Koleksiyon Evaliza Poetica yemek takımı, sade tasarımıyla sofralara estetik bir görünüş kazandırır. Evaliza Poetica yemek takımı içerisinde 12 kişilik servis tabaklarını ve kaselerinin yanında farklı boylarda sunum tabakları, salata kasesi, çorba sunum kasesi, biberlik, tuzluk ve peçete halkası yer alır. Bu sayede tek bir takım ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Koleksiyon Eser-i İstanbul yemek takımı, davet sofralarının en şık takımları arasında yer alır. Bonechina teknolojiyle üretilen Koleksiyon Eser-i İstanbul yemek takımı, Anadolu ve İstanbul kültüründen esinlenerek tasarlanmıştır. Eser-i İstanbul yemek takımı platin ve altın renk seçeneği ile kullanıcılara sunulur. Koleksiyon Eser-i İstanbul yemek takımı işlevsel kavisli tasarımı ve uygun ebatları ile sofralarınıza yenilik getirir. Bonechina teknolojisi sayesinde daha dayanıklı olan porselen yemek takımları yenilikçi yaldızlama özelliği sayesinde bulaşık makinesinde yıkanabilir.  

  Koleksiyon Yemek Takımı Fiyatları

  Sofraların en önemli eşyaları arasında yemek takımları yer alır. Yemek takımı modellerinde parça sayısı arttıkça fiyatlarda artış görülür. Koleksiyon yemek takımı fiyatları uygunluğu ile dikkat çeker. Kaliteli ve şık tasarımları bir arada sunan Koleksiyon yemek takımları bütçeleri sarsmaz. Koleksiyon 55 parça yemek takımı 12 kişilik olan uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. 12 kişilik servis tabakları, kayık tabak, tuzluk, biberlik ve salata kasesi ile günlük kullanım için uygundur. Ayrıca şık tasarımları sayesinde bu takımları misafirlerinizi de ağırlarken kullanabilirsiniz. Modern tasarımlar sunan Koleksiyon yemek takımı sofralara her zaman şıklık katar. Ayrıca bonechina porselen teknolojisiyle üretildiği için daha dayanıklı olan Koleksiyon yemek takımları uzun süre kullanım imkânı sunar. Bu sayede ekonomik bir ürün tercih etmiş olursunuz. Dilerseniz sayfamızda yer alan Koleksiyon yemek takımı modellerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını okuyarak kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.  

  Koleksiyon Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Sofraların en önemli parçası olan yemek takımlarını satın alırken bazı noktalara dikkat etmek sizlerin yararına olacaktır. Yemek takımı satın almadan önce kaç kişilik yemek takımı ihtiyacınızı belirlemelisiniz. Koleksiyon yemek takımı farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler sunar. Tamamen kullanılacak parçaların ihtiyacına göre yemek takımı belirlenmelidir. Bu sayede kullanmayacağınız ürünü almamış olursunuz. Ayrıca bonechina porselen teknoloji ile üretilen ürünler diğerlerine oranla daha dayanıklıdır. Satın alacağınız yemek takımının bonechina teknoloji ile üretilmiş olması sizlerin yararına olacaktır. Koleksiyon Poetica yemek takımı, 12 kişilik servis seçeneği ile sizler için ideal yemek takımları arasında yer alır. Sade ve şık tasarımı ile her zaman kullanılabilen poetica yemek takımı uygun fiyatları ile bütçe dostu ürünlerdendir. Farklı zevklere hitap eden Koleksiyon yemek takımları modern ve zarif tasarımları ile göz doldurur. Koleksiyon Evaliza yemek takımı, yenilikçi yaldızlama teknolojisi ile bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. Yemek takımı satın alırken ürünler bulaşık makinesinde uygun olması sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Kalabalık misafirlerin bulaşıkları elde yıkamak sizler için zahmetli ve masraflı olur. Bu yüzden bulaşık makinesinde yıkanabilecek ürünleri tercih etmek sizlerin yararına olacaktır. Dilerseniz sayfamızda yer alan Koleksiyon yemek takımı modellerini inceleyebilir, aradığınız ürünü kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz.