Bernardo Yemek Takımı

Bernardo Yemek Takımı Fiyatları

6 Ürün gösteriliyor.
Kişi Sayısı
İlgili Etiketler
  termos

Bernardo Yemek Takımı

Bernardo Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bernardo Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bernardo Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bernardo Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Duru Çamaşır Deterjanı
 • Guitar Bayan Ceket
 • Rexba Spor Ayakkabı
 • Chezmam Hamile Gecelik-Sabahlık
 • Leader Bilgisayar Speaker
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bernardo Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bernardo
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Bernardo Yemek Takımı

  Bernardo markasının temelleri 1984 yılında atılır. Bağdat caddesinde kurulan züccaciye mağazasıyla hikayesi başlar. Son yıllara kadar birçok aşamadan geçen Bernardo son yılların en iyi markaları arasında bulunur. Müşterilerin beklentilerini en hızlı şekilde tespit eder ve ihtiyaçlarına karşılık çözümler sunar. Modern tasarımlarıyla, seçkin koleksiyonları ile sofralara kalite katar. Dünya trendlerini ve sofra tasarımlarını yakından takip eder. Kaliteli ürünleriyle adından sıkça bahsettiren markanın geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Bu ürünler arasında kahvaltı takımları, çatal kaşık takımları, pişirme araçları, servis ve sunum gereçleri yer alır. Yemek takımları da bu geniş yelpazenin içerisinde yer alır. Yemek takımları şık sofraların başrolü denebilir. 6 kişilik, 12 kişilik gibi kalabalık ortamlara uygun yemek takımı çeşitleri bulunur. Gündelik hayat için kullanılan takımlar gibi özel geceler de kullanılabilecek takımlarda mevcut bulunur. Koleksiyonların içerisinde yer alan yemek takımları daha özel tasarımla üretilir. Bernardo markasının ürettiği yemek takımları uzun ömürlü olması için bazı özellikleri ile öne çıkar. Bernardo yemek takımı bu özellikleri ile müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. 

  Bernardo Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri

  Bernardo 6 kişilik yemek takımı 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabağı, 6 adet tatlı tabağı ve 6 adet kompostu kasesinden oluşur. Toplamda 24 parçadan oluşur. Desenleri sır altı işleme olarak üretilir. Renkleri ve baskısı solmaz. Mikrodalga fırınlarda kullanılabilir. Yemek takımının üretiminde Stoneware yöntemi kullanılır. Şeklini ve rengini kaolin ve kilden alır. Camsı görünümünü ise kuvarstan alır. Kimyasallara dayanıklı olarak üretilir ve gözenekliliği düşük olduğu için su geçirmezliği yüksek olur. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Bernardo yemek takımı kare toplamda 56 parçadan oluşur. Tuzluk ve biberlik aksesuarları da yemek takımına dahil üretilir. Kare tasarımları ile şık bir görünüme sahip denilebilir. Bernardo Garden yemek takımı sahip olduğu desenler ile vintage ya da retro bir görünüm katar. Kırmız, beyaz gül desenlerinden oluşan bu yemek takımları şık görünümlerinin yanı sıra kaliteli malzemelerden üretilir. Bernardo yemek takımı 12 kişilik modeller Bone China malzemelerinden üretilir. Bone China, kaliteli malzemeler arasında bulunur. Diğer porselen modellerine göre daha zarif ve ince bir görüntü sunar. Bulaşık makinesinde 30 derece gibi düşük sıcaklıkta yıkanabilir. Böylece temizlenmesi de kolay olur. Bernardo Bride to Be yemek takımı çeyizlerin vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Geometrik desenleri, beyaz renkleri ve gümüş yaldızları ile oldukça şık gözükür. Takımın içerisinde yer alan kayık tabakları ile salataların sunumu da kolay hale gelir. Bernardo 82 parça yemek takımı en büyük avantajı ise çorba tenceresi ve kapağı, çay fincanı takımlarının da dahil olması denebilir. Çorba tenceresi sayesinde servis şık bir şekilde yapılabilir ve tencere çorbayı sıcak tutar. Çay fincanı takımı ise ekstra ücret ödemeden takımın içinde satın alınabilir. Bernardo cam yemek takımı camdan üretilir. Klasik porselen yemek takımları yerine başka tarzı kullanmak isteyenler için alternatif bir yol denilebilir. Bernardo Alabaster yemek takımı ışık geçirgenliği bulunan bu takımlar taş ya da mermer olarak bilinen Alabaster malzemesinden üretilir. Siyah camın zarifliği ile günlük sofraların baş tacı olabilir. 

  Bernardo Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yemek takımı satın alırken bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Çünkü yemek takımlarının içinde bulunan parça sayısı, üretim materyali, desenleri gibi birçok özellik değişim gösterir. Kullanacak kişinin zevkine uygun olması ve ihtiyacını karşılaması için bu özelliklere dikkat edilmesi önem taşır. Yemek takımı satın almak için öncelikle içinde kaç parça bulunduğu kontrol edilebilir. Eğer 6 kişilik bir takıma ihtiyaç varsa 12 kişilik takımlar gereksiz masraf anlamına gelebilir. Günlük zamanlarda mı kullanılacak yoksa özel gecelerde mi? Bu sorunun cevabı da önem taşır. Her iki ürün grubu da farklı çizgilerde tasarlanır. Bu yüzden bazı takımlar hem günlük de hem özel geceler de kullanılamaz. Yemek takımlarının temizliği de bu noktada önemli denilebilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte ürünler tercih edilebilir. Yaldızlı modellerin bulaşık makinesinde yıkandığı zaman desenlerin çıkma riski oluşur. Yemek takımının şekli de önemli denilebilir. Daire şeklinde ya da kare şeklinde modeller bulunur. Yemek takımını muhafaza etmek adına şekli önem taşır. Daire şeklinde üretilen yemek takımları dolaplarda genellikle daha az yer kaplar. Yemek takımlarının desenleri ve renkleri bireyin tercihine kalır. Bernardo yemek takımı modelleri bu özelliklere dikkat edilerek üretilir. Böylece kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık verir.

  Bernardo Yemek Takımı Fiyatları

  Bernardo yemek takımı fiyatları takımın modellerine göre belirlenir. Bunun yanı sıra üretim materyali de fiyatları etkiler. Yemek takımlarının 6 kişilik, 12 kişilik, 24 kişilik olarak hazırlanması ve içerdiği parça sayısı da bu durum da belirleyici olur. Yemek takımının üretildiği materyalde burada önem taşır. Yaldız gibi desenlerden üretilen modellerin fiyatı daha yüksek olabilir. Çay bardağı takımı veya kahve bardağı takımı gibi ekstra ürünleri içerip içermemesi de fiyatı belirleyen fonksiyonlar arasına girer. Bernardo yemek takımının üretimi sırasında kullanılan teknolojileri de fiyat konusunda belirleyici noktalar arasında bulunur. İstenilen yemek takımına karar verirken Cimri.com üzerinden Bernardo yemek takımları yorumları okunabilir. Aynı sırada fiyatlar karşılaştırılabilir ve ürün özellikleri incelenebilir.