Yazı Tahtası Kalemi

Yazı Tahtası Kalemi Fiyatları

516 Ürün gösteriliyor.
Yazı Tahtası Kalemi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yazı Tahtası Kalemi modelleri ve Yazı Tahtası Kalemi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yazı Tahtası Kalemi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, IKEA, Schneider, Gıpta. 516 adet Yazı Tahtası Kalemi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yazı Tahtası Kalemi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yazı Tahtası Kalemi markası:

En Çok İncelenen Yazı Tahtası Kalemi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yazı Tahtası Kalemi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 516 Yazı Tahtası Kalemi modeli içerisinde en ucuz Yazı Tahtası Kalemi fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Yazı Tahtası Kalemi fiyatı 596.31 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yazı Tahtası Kalemi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yazı Tahtası Kalemi fiyatı ise 9.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yazı Tahtası Kalemi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yazı Tahtası Kalemi

Okul dönemlerinden de bilindiği üzere tahtalarda en çok kullanılan ürün ya da eşyalarda biri de yazı tahtası kalemi çeşitleridir. Hemen hemen her rengi bulunan yazı tahta kalemi çeşitleri sadece okullarda değil, iş yerlerinde de sıklıkla kullanılan malzemelerden biri olarak bilinir. Bunun yanı sıra pek çok marka da kendine ait kırtasiye ya da ofis malzemeleri arasında yazı tahtası kalemini de piyasaya sürer. Düz bir yer veya cam üzerine dahi son derece kolay bir şekilde yazı yazmanıza, çizim yapmanıza olan sağlayan yazı tahtası kalem çeşitleri hemen hemen her yerde kullanabilir. Ayrıca buna benzer kalem çeşitleri ışığa dayanıklı ve hızlı bir şekilde koruma özelliğini de bünyesinde barındırır. Tek tek ya da paket halinde satışa sunulan yazı tahtası kalemleri, suya ve ovalanmaya karşı da oldukça dayanıklıdır. Bunun yanı sıra hafif kokulu mürekkebi de tekrar doldurulabildiği için uzun yıllar kullanım imkanını da beraberinde getirir. 

Yazı Tahtası Kalemi Çeşitleri

Pek çok ürün hemen hemen her yerde kolaylıkla kullanılmasına karşın önemi çoğu zaman anlaşılmaz. Buna günümüzde birçok örnek vermek de mümkündür. Özellikle okullarda ya da iş yerlerinde sıklıkla kullanılan yazı tahta kalemi çeşitleri de bu bahsi geçen ürünlerden birine örnek olarak belirtilebilir. Hemen hemen her yüzeyde oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen tahta kalemleri, cam yazı tahtası kalemi çeşitleri ile de sıklıkla tercih edilir. Cam yüzey üzerinde herhangi bir yayılmaya ya da sulanmaya fırsat verilmeden kolaylıkla yazı yazılabilir veya çizim yapılabilir. Bunun yanı sıra siyah, kırmızı ya da mavi gibi renkli yazı tahtası kalemi çeşitlerinin yanı sıra pek çok renk alternatifini de bulmak oldukça basittir. Yeşil ya da beyaz renkli yazı tahta kalemi çeşitleri bu bahsi geçen renklerden birine örnek olarak gösterilebilir. Beyaz yazı tahta kalemleri genel olarak yazı yazmak yanı sıra işaretleme yapmak için de geliştirilen bir üründür. Emaye, cam ya da melamin gibi gözeneği bulunmayan tüm yüzeylerden kuru bir bez yardımı ile son derece basit bir şekilde silinmeye elverişlidir. Bunun yanı sıra yazı tahtası kalemi çeşitleri ışığa oldukça dayanıklı bir şekilde üretilir ve hızlı bir şekilde kurumaları ile de bilinir. Ayrıca yazı tahta kalem kapaklarının açık unutulursa dahi yine de kurumaya karşı da dayanıklı oldukları açıkça görülebilir. Kalem çeşitleri belli başlı olarak 1.5 mm ya da 3 mm uç kalınlıkları ile satışa sunulur. İçerisinde bulunan mürekkep kendine has bir kokuya sahiptir ancak bu koku gerek yazım gerekse de çizim sırasında kişileri rahatsız etmeyecek kadar da hafiftir. Ayrıca yazı tahtası kalemi mürekkebi bittiğinde doldurulabilir özelliğe sahiptir. Bu da yazı tahtası kalem çeşitlerinin uzun süre kullanılmasında etkilidir. Bunun yanı sıra bazı ürün modelleri yazı tahtası kalemi ve silgisi ile birlikte de satışa sunulabilir. Hemen hemen her silgi ya da bez yardımı ile silinebileceği için yazı tahtası kalemleri pratik ve hızlı bir kullanım sunar.

Yazı Tahtası Kalemi Fiyatları

Yazı tahtası kalemi fiyatları bakımından ele alındığında sosyal hayatın hemen hemen her kesiminden kişi tarafından tercih edildiği de son derece kolay bir şekilde görülebilir. Kendine has tasarım ve renk seçenekleri ile yazı tahtası kalem çeşitleri, okul ya da iş yerlerinde sıklıkla kullanılan önemli kırtasiye ve ofis malzemelerinden biri olarak bilinir. Bunun yanı sıra diğer üründe olduğu gibi yazı tahtası kalem çeşitleri de belirli bir aralıkta fiyatlandırılır. Her ne kadar insanlar tarafından cep yakmayan fiyatlara sahip oldukları bilinse de farklı fiyat aralıkları ile piyasada satışa sunulurlar. Bunun temel nedeni ise kalemlerin özellikleridir. Boyutları ya da hangi yüzeylerde kullanılabilir olmaları, fiyat aralığını etkileyen temel hususlardan biridir. Bunun yanı sıra suya dayanıklı olup olmamaları ya da ne kadar sürede kurudukları da yazı tahtası kalem çeşitleri arasındaki fiyat farklılıklarına neden olan noktalardandır. Bazı ürünler set halinde satışa sunulabilir. Bu ürünler genellikle daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ancak tekli alımlara göre daha avantajlı olabilir.

Yazı Tahtası Kalemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ebat olarak küçük ya da büyük fark etmeksizin herhangi bir eşyayı satın almanın belki de en önemli aşaması, satın alınacak üründeki özellikler ile ilgilidir. Bunun yanı yazı tahtası kalem çeşitlerinden birini satın almak isteyen kişilerin göz önünde bulundurması gereken birkaç detay bulunur. Satın alacak kişiler öncelikli olarak kendi istek ve ihtiyaçlarını baz alarak bu doğrultuda düşünmeli ve buna göre bir satın alma politikası izlemelidir. Yazı tahtası kalem çeşitlerinden hangi renk ve hangi uç modelinin işine daha fazla yarayacağını önceden belirlemek zamandan tasarruf etmesine de olanak sağlar. Bunun yanı sıra suya dayanıklı olup olmaması veya teker teker mi yoksa paket halinde mi satın alınmak istenmesi de yazı tahtası kalem çeşitlerinden birini satın almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken noktalardandır. Ayrıca kullanacağınız zemini göz önünde bulundurarak renk seçimi yapabilirsiniz. Dilerseniz renkli yazı tahtası kalemi çeşitlerini tercih ederek daha işlevsel bir kullanım elde edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery