track source
track source

Yaprak Testler

Yaprak Testler Fiyatları

279 Ürün gösteriliyor.
Yaprak Testler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yaprak Testler modelleri ve Yaprak Testler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yaprak Testler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Bilgi Küpü Yayınları. 279 adet Yaprak Testler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yaprak Testler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Yaprak Testler markası:

2021 yılı Yaprak Testler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 279 Yaprak Testler modeli içerisinde en ucuz Yaprak Testler fiyatı 1.78 TL iken, en yüksek Yaprak Testler fiyatı 228.75 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yaprak Testler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Yaprak Testler fiyatı ise 26.41 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yaprak Testler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yaprak Testler

Öğrencilerin çoğunun sınavlara hazırlık sürecinde sıklıkla kullandığı çalışma kaynakları arasında yer alan yaprak testler, soru çözme pratiği imkanı sağlar. Farklı sınav türlerine ait özel olarak hazırlanan yaprak testler, ÖSYM’nin geçmiş yıllarda sorduğu sorulara uygun şekilde hazırlanır. LGS, KPSS gibi ve daha birçok farklı sınav çeşitlerinde kullanılan yaprak testler, öğrencilerin öğrenme ve çalışma alanlarında oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Ayrıca öğrencinin sınıflarına göre pratik yapması içinde konulara göre bölünmüş yaprak testlerde vardır. Yaprak testler, öğrencilerin pratik yapması, farklı soru tiplerini gözden geçirmesi ve okulda işlenilen konuyu tekrar etme avantajları sunar. Öğrenilen bilgileri daha taze tutmak için konu anlatımlı kitaplarla yapılan çalışmaların ardından ilgili konuda yaprak testleri çözülebilir. ÖSYM’nin sınavlarda kullandığı puntolara göre dizayn edilmiş sorular sayesinde sınav kitapçığı üzerinde soru çözüyormuş hissi yaratır. Tek tek kullanılabilme özelliği sayesinde öğretmenlere soru sormak isteyen öğrenciler, sadece alakalı testi yanında taşıyabilir. Yaprak testler birden fazla eğitimcinin kontrol ederek onayladığı sorular ile kaliteli bir şekilde sınavlara hazırlık imkanı sunar.

Yaprak Test Çeşitleri

Öğrenciler, sınava bağlı ya da derse bağlı olarak yaprak test çözümleri yapabilir. Yapılan çözümler sayesinde öğrenci, okulda öğretmenleri tarafından anlatılan konu hakkında daha bilgili hale gelir. Çünkü yaprak testler pratik yapma imkanı sağlar. Yaprak test çeşitleri okullardaki sınıflara göre, ÖSYM’nin sınav sistemine göre ve özellikle aranılan ders ve ders konularına göre çeşitlilik sağlar. Yaprak testler teknik özelliklere göre farklılaşabilir. A4 kağıdı boyutlarında üretilen klasik yaprak testler, herhangi bir başka testle bağlı değildir. İçeriğinde tek bir konu barındırır ve belirli konuyu okulda işledikten hemen sonra çözerek o dersle ilgili bilgilerin canlı tutulmasını sağlar. Ayrıca soru kitapçığı gibi görünen yaprak testlerde vardır. Tüm konuları içinde barındırır ve o günkü konuya uygun olan yaprak test koparılarak rahatça öğrenciler için çalışmaya hazır hale gelir. Yaprak testlerin yanı sıra çek kopart tarzı ürünler de satın alınabilecek seçenekler arasında yer alır. Çek kopar gibi yaprak test özellikleri sayesinde öğrenciler, hatalı çözüm yaptığında ya da sorunun çözüm esnasında sorun yaşadığında tüm baskı kitapçığını yanında taşımaktansa sadece ilgili testi kopararak daha hafif bir yükle eğitmenine danışabilir. Yaprak testler, geniş bir çeşitliliğe sahiptir ve öğrenim sınıflarına göre farklılık sağlar. 1. sınıf yaprak test almak isteyen bir ebeveyn, öğrencinin okuma yazma konularını barındıran, temel öğrenim eğitimi için pratik yapmasını sağlayan yaprak testler tercih etmelidir. Ayrıca, yaprak testler her öğrenim sınıfına göre farklı konular barındıran çeşitlere sahiptir. Öğrenci, 7. sınıf ve 8. sınıf seviyesinde ise tercih edilen 7.sınıf yaprak test ve 8.sınıf yaprak test çeşitleri sınavlara yönelik bir soru biçiminin yanı sıra, işlenilen konu tekrarı ya da pratik yapmak için kullanılan soru çeşitleri de barındırır. ÖSYM’nin hazırlamış olduğu, liseye geçiş sınavları sistemine göre hazırlanan, yaprak testler sınav öncesi hazırlık için rahatlıkla kullanılabilir. Fakat öğrenci 9. sınıf derecesinde ise üniversite hazırlık aşamasında daha detaylı dersler işlenir. Sayısal içerikli ders branşı, geometri ve matematik olarak ayrılırken, fen içerikli ders branşı ise, fizik, kimya ve biyoloji olarak ayrılır. 9. sınıf yaprak test çeşitleri daha fazla modüllere sahiptir.

Yaprak Test Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ebeveynler, yaprak test satın alırken öğrencinin seviyesini ve derste işlenilen konuları göz önünde bulundurmalı ve en uygun yaprak testi satın almalıdırlar. Öğrenci 3. sınıf seviyesinde ise 4. sınıf seviyesinde kullanılan yaprak testler tercih edilmemelidir. Her seviyede öğrenci farklı ders modülleri eğitimi alır, seneye hazırlık diye düşünülerek satın alınan yaprak testler, öğrencilere kafa karışıklığı yarattığı gibi öğrencinin derslerden sıkılmasını ve derse olan ilgisini kaybetmesini de sağlar. Öğrenci seviyesinden yüksek yaprak test çözümü yaparken başarısız olabilir. Başarısız olan öğrenci, öğrenme isteğini kolaylıkla kaybedebilir. Bu yüzden seneye hazırlık olsun diye yaprak test tercih edilmemelidir. Yaprak test satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise yayınevi ve soru kalitesidir. İncelenmeden satın alınan yaprak testler, konu tekrarlarında ya da sınavlarda yardımcı olmadığı gibi öğrenci için kafa karışıklığına da yol açabilir. 8.sınıf yaprak testler ve diğer çeşitleri, öğrencinin gireceği sınavda kaç soru bulunduğuna ve bu sorunları çözmek için ne kadar süre verildiğine bakarak sınav çözüm stratejisi geliştirmesini sağlar. 

Yaprak Test Fiyatları

Farklı ders modüllerinde hazırlanan yaprak testler, birden çok sayıda soruya bir arada yer verir. Belirli bir derse ait olarak hazırlanan bu testler sayesinde matematik, coğrafya, tarih gibi branşlarda soru çözümü yapılabilir. Matematik yaprak test satın alırken belirli konulara ya da belirli ünitelere yönelik yaprak testler tercih edilebilir. Yaprak test fiyatları yayınevlerine ve soru sayılarına göre değişkenlik gösterir. Okulda işlenen derslerden sonra o gün öğrenilen konularla ilgili testleri çözerek bilgilerin kalıcılığı sağlanır. Yaprak test fiyatları, soru bankası kitaplarına göre daha fazla çeşitlilik sağlar. Ayrıca her konu için özel hazırlanan yaprak testler, fiyat açısından bakıldığında soru bankası kitapçıklarına göre daha düşük bütçelere sahiptir. Yaprak test fiyat aralığındaki farklılıklar sayfa kalitesi, soru kalitesi, müfredata olan uygunluk ve yayınevi gibi unsurlardan dolayı oluşur. Her yaprak test hata içermemesi için birden fazla eğitimcinin kontrol ederek onayladığı sorulardan oluşur. Öğrencilerin gelişimini olumlu yönde takip etmek açısından büyük önem taşıyan yaprak testler, farklı fiyatlarda kullanıcılara sunulur. Her bütçeye uygun yaprak test çeşitlerini cimri.com adresin karşılaştırma yaparak inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery