Yapıştırıcı

Yapıştırıcı Fiyatları

801 Ürün gösteriliyor.
Yapıştırıcı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yapıştırıcı modelleri ve Yapıştırıcı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yapıştırıcı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Artikel, Faber Castell, Bigpoint, Cadence. 801 adet Yapıştırıcı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yapıştırıcı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yapıştırıcı markası:

2021 yılı Yapıştırıcı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 801 Yapıştırıcı modeli içerisinde en ucuz Yapıştırıcı fiyatı 0.75 TL iken, en yüksek Yapıştırıcı fiyatı 16257.22 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yapıştırıcı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yapıştırıcı fiyatı ise 16.76 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yapıştırıcı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Cartell 911 090509 Japon Yapıştırıcı
Cartell 911 090509 Japon Yapıştırıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yapıştırıcı

Hayatın her alanında kullanım sağlanan eşyalar ve nesneler belirli bir zaman içerisinde deforme olabilir, kırılma ve bozulma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Her an her şeyin olabileceği günlük yaşam standartlarında tamir etme aparatları ve malzemeleri önemli yer tutar. Onarım malzemeleri arasında en önemli yeri kuşkusuz yapıştırıcılar kaplar. Sınırsız kullanım alanı sunan yapıştırıcılar sayesinde her yüzeyi ve materyali yapıştırmak ve eski haline geri döndürmek mümkündür. Yüksek performanslı yapıştırıcı malzemeler bugün birçok farklı ürünün üretim ve tasarımında da tercih edilebilir. Sağlam tutuş performansı sağlayan birçok farklı yapıştırıcı türleri ile her türlü malzemeyi birleştirmek mümkündür. Ahşap, tekstil ürünleri, kağıt, seramik, cam, granit, mermer ve akla gelebilecek sınırsız sayıda farklı ürünü yapıştırabilecek özellikte olan ürün grupları her kullanıcının ve markanın ana tamirat ve üretim malzemeleri arasında yer alır. Kullanım alanlarını sayabilmenin mümkünatı yoktur. Birçok üretici firmanın formüle ederek satışa sunduğu ürünlerin ana maddeler birçok farklı bileşenden oluşur. Genel olarak kauçuk, reçine ve polimer dolgu maddesi kullanılan yapıştırıcı çeşitleri arasından kullanım amacına ve alanına göre seçim yapılmalıdır. 

Yapıştırıcı Çeşitleri

Hayatın her alanında kullanım sağlanan ana eşyalar ve nesnelerin yapımında ve tamiratında kullanılan ana maddeler yapıştırıcılardır. Mobilya imalatı ve onarımı, yer zemin ve karo, seramik yapıştırmaları, iç yapı dekorasyonda kullanılan ahşap, parke, cam, pencere ya da tezgah gibi tüm alanların sabitlenmesi gibi sayılamayacak daha birçok farklı alanda kullanımı sağlanan yapıştırıcılar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tekstil markalarının da kullanımına yoğunlukla başvurduğu yapıştırıcı ürün gruplar kullanım alanı ve materyaline göre çok yoğun bir çeşitlilik gösterir. Endüstrinin gelişmesi ile birlikte mobilya kullanım alanı ve talebi çok ciddi derecede artış göstermiştir. Bu gelişmelere bağlantılı olarak da yapıştırıcılarla talepte yüksek oranda artış sağlamıştır. Çok sayıda ahşap ve mobilya yapıştırıcı vardır. Mobilya tamiratları ya da üretiminde doğru yapıştırıcıyı tercih etmek ürünün kalitesini ve dayanıklılığını artırır. Ahşap ürünlerde kullanımı sağlanan özel yapıştırıcılar vardır. Bu ürünlerin suya dayanıklılığı, kullanım süresi ve yapıştırma gücü esas alınarak seçimi yapılır. Küçük ahşap parçalar, tahtaların birbirine montajı gibi küçük çaplı yapıştırma işlemlerinde hızlı tutuş ve kuruma performansı sağlayan hızlı yapıştırıcı grupları tercih edilir. Hızlı sonuç sağlaması ve güçlü tutuş performansı ile sıklıkla tercih edilen ürün grupları arasında yer alır. Bir başka tür olan epoksi yapıştırıcılar ahşap yüzeylerdeki boşlukları doldurma etkisi ve şık görünümü sayesinde son dönemlerin en sık tercih edilen ürün grubu arasında yer alır. İç ve dış yapılarda çok önemli yer kaplayan camlar için de özel yapıştırıcı türleri tercih edilir. Camın yüksek tutuşunu sağlamak, hava şartlarına uyum sağlayarak dayanıklı tutuş göstermesi için tercih edilen cam yapıştırıcı ürünleri vardır. Genellikle macun kıvamında olan ürün grubu yüksek tutuş etkisine sahiptir ve uzun süre yapısı ve tutuş gücü bozulmadan kullanım olanağı sunar. Bir diğer önemli kullanım alanı ise granit, mermer, karo, seramik gibi doğal taşların yapıştırılmalarıdır. Çok sağlam tutuş gücü gerektiren yapıştırıcı ürünlerle monte edilen bu ürünler için granit yapıştırıcı kullanımı uygun olur. Form olarak oldukça düşer bir yapıya sahip olan yapıştırıcı türü genellikle seyreltilerek kullanılır ve yüksek performanslı tutuş gücü sağlar.

Yapıştırıcı Fiyatları

Yapı dekorasyon, tamirat, imalat ve hobi alanlarının hemen hemen hepsinde ihtiyaç duyulan ana malzemeler yapıştırıcılardır. Çok geniş bir alanı kaplayan yapıştırıcı çeşitleri özelliklerine göre fiyatlandırılır. Her alan için değişkenlik gösteren yapıştırıcı çeşitleri fiyat olarak da geniş bir skala gösterir. Sayısız alanda kullanımı sağlanan yapıştırıcı grubu üreten firmalar fiyatlarını kullanım alanı ve ürünün kalitesine göre belirler. Yapı ve doku olarak birçok farklılık gösteren yapıştırıcı grupları ürün içeriğinde kullanılan ana bileşenlerine görene fiyatta farklılık gösterir. Sıvı, jel, katı, macun gibi dokularda bulunabilen ürün grupları gramaj ya da mililitre oranlarına göre de değişkenlik gösterir. Kırtasiye malzemeleri arasında da yer alan yapıştırıcı fiyatları uygun etiketler gösterirken iç yapı dekorasyonda kullanılan yüksek gramajlı Yapıştırıcı fiyatları daha yüksek performanslar gösterebilir. Bu etkilerden yola çıkarak net bir fiyat aralığı belirlemek mümkün değildir. Satın alma gerçekleştirmeden önce kullanım alanını belirlemek bütçe hakkında bilgi almanıza olanak tanır. Tüm ürün çeşitlerini incelemek ve genel fiyat bilgileri hakkında fikir edinmek için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Yapıştırıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İmalat ve tamiratta önemli malzemeler arasında yer alan yapıştırıcılar kendi içlerinde birçok farklı çeşide ayrılır. Ürün satın almadan önce kullanım alanını belirlemeniz ve ona uygun seçim yapmanız gerekir. Malzeme üye uygun olmayan yapıştırıcı kullanımı yüksek performans gösteremez. Mobilya sektöründe kullanım için genellikle ahşap yapıştırıcılar ve epoksi yapıştırıcılar tercih edilir. Eğer küçük bir alanda kullanım sağlanacak ve minik parçalar birbirinden monte edilecekse hızlı yapıştırıcılar tercih edilebilir. Her alan için ayrı bileşenlerle formüle edilen yapıştırıcı gruplarından plastik yapıştırıcı ürün sadece plastik dokularda kullanılabilir ve doğru etki gösterir. Alanı dışında kullanılan yapıştırıcı grupları istenilen etkiyi ve tutma gücünü sağlayamaz. Hobi olarak yapımı sağlanan puzzle için dahi yapıştırıcı grupları vardır. Özenle ve sabırla yaptığınız puzzle çeşitlerini olduğu gibi muhafaza etmek ve çerçeveletmek isterseniz Puzzle yapıştırıcı kurtarıcınız olabilir. Özellik olarak birçok farklılık gösteren yapıştırıcı ürünler arasından alana göre seçim yapmak doğru tercih olacaktır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery