Outdoor giyimin son moda trendi yağmurluk ve panço çeşitleri, kıyafetlerinizi dış etkenlerden koruyacak şekilde imal edilirler. Yağmur geçirmeyen yapısı ve sıcak tutmasıyla, yağmurlu mevsimlerde yürüyüş, koşu, tırmanma gibi sporlar yapmayı ve kamp yapmayı kolaylaştırır. Kapüşonlu modeller aniden bastıran yağmurlar için harika seçeneklerdir. Fermuarlı ceplere sahip olanlar anahtarlık, telefon, mendil gibi küçük eşyaları güvenle saklamada oldukça etkilidir. Siz de yeni bir outdoor yağmurluk edinmek istiyorsanız Adidas, US Basic, Dare2b, Ferrino gibi markalara ait en kaliteli yağmurlukları, en ucuz alışverişin adresi Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Yağmurluk Nedir?

Farklı kumaş ve malzemelerden üretilen, özellikle ilkbahar ve sonbaharda yağmura karşı koruma sağlayan üst dış giyim eşyalarına verilen isimdir. Panço diye tabir edilen yağmurluk modelleri ise kolsuz yapısıyla ve yağmur geçirmez malzemelerden üretilmeleriyle bilinen giyim eşyalarıdır. Renk renk yapılarıyla her kesime hitap eden ve koruyucu özelliğiyle öne çıkan yağmurluklar S, M, L, XL, XXL bedenlerde üretilmektedir. Şeffaf yağmurluklarla başlayan üretimler zamanla gelişmiş ve farklı ihtiyaçlara da cevap verebilecek hale gelmiştir.

Yağmurluk&Panço Çeşitleri Nelerdir?

Özellikle doğa sporları ve kamp yapmayı sevenlerin çok fazla tercih ettiği outdoor yağmurluk mont çeşitleri; farklı iklim koşullarında kullanıcısını koruyacak şekilde imal edilmektedir. Yağmur, çamur gibi hareket kısıtlayıcı hava şartlarında kampçıların ve sporcuların dostu olan outdoor bayan yağmurluk veya outdoor panço yağmurluk modelleri, hareket kolaylığı sağlamalarıyla oldukça revaçtadır. Tek kullanımlık outdoor erkek yağmurluklar olduğu gibi, uzun süreli kullanım için uygun olan birçok çeşitte mevcuttur. Yelken sporuyla uğraşanlar için, sıcak tutma ve su geçirmeme özelliklerine sahip olarak üretilen yelkenli yağmurluğu harika bir seçenektir. Arazi sporları ve kampçılık için kamuflaj yağmurluk çeşitleri ise avantajlı kullanımıyla çok tercih edilmektedir. Yürüyüş ve koşularda yağmurun etkilerinden koruyan kapüşonlu yağmurluklar hafifliği ve işlevselliğiyle sporcu dostudur. Lacivert, kırmızı, gri, siyah, yeşil gibi tek renklerde yağmurluklar olduğu gibi, gri-lacivert, yeşil-sarı, siyah-beyaz, kırmızı-siyah, mavi-siyah gibi çift renk kombinasyonlarıyla üretilmiş çeşitler de vardır. Beden ölçünüze uygun, en beğendiğiniz renkte birçok outdoor yağmurluk ve panço modelini bulabileceğiniz tek adres; Cimri.com’dur.