Fresh'n Soft Vücut Bakım Setleri

En Ucuz Fresh'n Soft Vücut Bakım Setleri Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Fresh'n Soft
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip olmak, düzenli olarak spor yapmak ve cilde gereken bakımı yapmakla mümkündür. Vücut bakımı, cildin sağlıklı ve pürüzsüz görünmesi için yapılan uygulamaları kapsar. Bakımın doğru şekilde yapılabilmesi için vücudun ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi gerekir. Kuru ciltler için farklı yağlı ciltler için farklı bakım kürleri uygulanabilir. Neutrogena markalı vücut bakım setlerini uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

Vücut bakımı nasıl yapılır?

Vücudun, cilt tipine uygun sabun veya duj jelleri ile yıkanması gerekir. Ardından, vücudu ölü derilerden arındıran peeling uygulaması, kan dolaşımını hızlandırarak, selülitlerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Peeling uygulaması için vücut peeling ürünleri kullanılabilir. Evde yapılabilecek peeling uygulamaları için kahve telvesi veya esmer şeker kullanılabilir. Granüllü oldukları için kan dolaşımının hızlandırılmasına yardımcı olurlar. Ayrıca deniz tuzu da vücut için oldukça faydalı bileşenler içerir. Deniz tuzu ile masaj yapmak vücudu rahatlatır. Peeling, haftada 1 veya 2 kez duş sonrası yapılabilen bir uygulamadır. Peeling sonrası vücudun nemlendirilmesi çok önemlidir. Gözenekler en açık seviyede olacağı için cilde sürülen her şey kolayca emilir. Peeling sonrası yararlı vitamin ve mineralleri içeren vücut bakım kremleri kullanılır. Maske uygulaması yapılacaksa yine peeling sonrası yapılması daha faydalı olur. Vücut bakım kremlerini en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Vücut bakım setlerinde hangi ürünler olur?

Vücut bakım setleri, ürün paketine göre değişiklik gösterir. Genel paket içeriğinde duj jeli, peeling ve nemlendirme losyonu bulunur. Ürün içeriklerinde genellikle, kakao yağı, arı sütü, bal, lavanta, Hindistan cevizi gibi vücuda faydalı olacak yağlar bulunur. Bunların dışında inceltici ve sıkılaştırıcı özellikte ürünler vardır. Peeling sonrası uygulanan inceltici kremler çok daha iyi etki göstermektedir. En ucuz bayan vücut bakım setlerini Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Vücut bakım setlerinin fiyatları ne kadardır?

Vücut bakım ürünlerinin fiyatları, ürün içeriği ve markaya göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz vücut bakım setlerini, Cimri.com sitesinde, vücut bakımı kategorisi altında yer alan, vücut bakım setleri sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.