• Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Arçelik Vantilatörler fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Bu ürün 3 fiyat bulunduruyor.
http://www.hepsiburada.com
Dekorcin

Arçelik Ac 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı Iyonizer Hava Soğutucu

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
En Ucuz
2.299,00 TL
https://www.ciceksepeti.com/

Arçelik Ac 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı Iyonizer Hava Soğutucu

Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
2.667,08 TL
https://www.trendyol.com/
HarikaFiyat

Arçelik AC 6030 Havadar Hava Serinletici AC 6030 C

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
2.899,00 TL

Ürün Özellikleri

Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici Özellikleri ve Detayları

 • Genel Özellikler
 • Ürün TipiAyaklı
 • Salınım ÖzelliğiVar Var
 • IyonizerVar Var
 • Dijital GöstergeBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Nemlendirici ÖzelliğiVar Var
 • Otomatik KapanmaBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Uzaktan KumandaVar Var
 • Kafes MalzemesiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Teknik Özellikler
 • Güç65 W
 • Kademe Sayısı3
 • Zaman AyarıVar Var
 • Isınma EmniyetiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Rüzgar ModuBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Tasarım
 • RenkBeyaz
 • Yükseklik695 mm
 • Genişlik336 mm
 • Derinlik381 mm
 • AğırlıkBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Yükseklik AyarıBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Pervane ÇapıBelirtilmemiş Belirtilmemiş

Yorumlar

Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
13 Kişi
İyi
2 Kişi
Vasat
2 Kişi
Kötü
2 Kişi
Çok Kötü
1 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
24.08.2021 10:03ideal bir ürün aman aman serinletiyor diyemeyiz ama yeterli stabiliteyi sağlıyor maksat zaten sıcaktan bunalmamak. Klima gibi sert ve keskin bir soğuğu da olmuyor o açıdan da beğendim
büyük beklentiye girmeyin
18.08.2021 18:55firma reklamı yapan kır bahçesi hissi yaşayan arkadaşlar var. Aldanmayın. Sizi bir fan hasta edebiliyorsa bu da hayli hayli hasta edebilir. Bu klasik bir fanın esintisinin biraz daha soğuk halidir. Ben çok memnunum üründen ama ne için kullanacağınızı iyi bilmelisiniz. bütün gün çalıştırıp pencereleri açmazsanız sadece kapıyla evde nem kokusu yapar boğucu atmosfer oluşturur. Fan yatayda dar bir alana salınım yapmaktadır ama dikeyde geniş bir açısı var. Zira 2 kişi aynı koltukta oturmadığınız sürece yararlanmak için hır gür çıkar. klimanın yanında bu bir oyuncaktır, çok beklentinizi yükseltmeyin. bir de sürekli olarak buzlukta buz tutup eridikçe değiştirmeniz gerekmektedir. Ben 6 adet 1.5litrelik buz tutmaktayım. zira bununla kim uğraşır derseniz. gidin yarı fiyatına wattı yüksek bir fan alın.
18.08.2021 11:24arçelik markasından çok memnunum eğer ihtiyacınız varsa fiyat açısından ideal bence klima almaya bütçesi olamaynlar için iyi bir muadil ve de kaliteli bir marka.
Vantilatör
21.07.2020 01:26 Kapalı alanda aşırı nem yapıyor. Bulunduğu ortamı soğutmuyor.
19.07.2020 18:34Bu sıcak havalar da serinlemenin de yarayacak bir klima rahatlığında ortam sunan bir cihaz olduğunu söylemek istiyorum klimanın çarpıcı soğukluğunu birebir yaşatan ve Sizi asla serinletirken hasta etmeyen bir teknolojiye sahip Arçelik Havadar serinletici sanki kır bahçelerinde serin bir havada dolaşıyormuş gibi bir his uyandırıyor
18.07.2020 19:08arçelik markasından çok memnun kaldım eğer klima taktırmak istemiyorsanız böyle bir serinletici alabilirsiniz fiyat açısından da çok ideal hem portatif her yerde kullanabilirsiniz.
15.07.2020 11:38Bence hiç başarılı değil ve boşa para vermeyin derim. Ben ev çok sıcak oluyor klima alamıyorum diye bunu aldım ama boşa verilmiş paradan başak bir şey değil. Soğutma performansı çok kötü hiç soğutmuyor desem yeridir.
14.07.2020 17:04ben çok memnun kaldım arçelik sağlam ve güvenilir bir marka ev o kadar sıcak ki böyle bir şeye ihtiyacımız vardı klimada olmadığı için.Fiyat açısından son derece ideal eğer ihtiyacınız varsa alabilirsiniz.
13.07.2020 13:38Küçük ve kolayca taşınabilen bir ürün kullanımı çok basit zamanlama ve hız ayarları var 8 litrelik su tankı var nerdeyse en az klima kadar soğutuyor bence klimadan artı avantajı benimle beraber oda oda dolaştırabiliyorum
10.08.2019 19:34Ofise aldık. Ayarlaması çok zor. Daha kolay olmasını beklerdim. Esintisi serin. Gayet şık bir ürün. Fiyat olarak da piyasada araştırdım gayet uygun.
Daha Fazlasını Gör

İnceleme

05.10.2020Yazan:Editor Admin

Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici

Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici

Geniş ürün gamı ile hizmet veren Arçelik, kullanıcı ihtiyaçlarını karşılıyor. Kullanıcı odaklı bir yaklaşım sergileyen marka tasarladığı cihazlarla verimlilik sağlıyor. Arçelik ürün gamı içerisinde; beyaz eşya, televizyon ve küçük ev aletleri gibi cihazlar mevcut. Pratik bir kullanım için geliştirilen cihazlar sayesinde kullanıcı konforu artıyor. Daha pratik ve konforlu bir şekilde işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar deneyimsel avantajlara sahip oluyor. Arçelik ürün gamı içerisinde serinletici cihazlar da bulunuyor. Arçelik serinleticiler arasında yer alan vantilatörler soğutma işlevlerini yerine getiriyor. Arçelik vantilatörler; tasarımlarına, özelliklerine ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Ev ve ofis kullanımına uygun olan vantilatörler çok amaçlı bir yapı oluşturuyor. Arçelik vantilatörler hem dar hem de geniş alanlarda tercih edilebiliyor. Bu sayede daha geniş bir kullanım alanı sağlanıyor. Farklı ortamlarda kullanılabilen vantilatörler soğutma işlemleri için avantajlı bir yapı ortaya koyuyor. Arçelik vantilatörler arasında yer alan ürünlerden biri de Arçelik AC 6030. Arçelik AC 6030 vantilatör, serinletme özellikleri ile ön planda. Havayı soğutmak için kullanılan vantilatör özellikle yaz aylarında avantaj sağlıyor. Arçelik AC 6030 havadar hava serinletici soğutma işlemlerinin yanında nemlendirme de yapıyor. Nemlendirme ve hava temizliği gibi işlevleri de yerine getiren cihaz fonksiyonel bir yapı ortaya koyuyor. Nemlendirme özelliği sayesinde oda içerisindeki kuru hava en aza indiriliyor. Nemsizlikten dolayı oluşan sorunları engelleyen cihaz pek çok avantajı birlikte sunuyor. Arçelik AC 6030 nasıl kullanılır, Arçelik AC 6030 kaç kademe, Arçelik AC 6030 hava soğutucu kullananlar memnun mu gibi soruları cevaplandırmak için ürün incelemesini okuyabilirsiniz. Arçelik AC 6030 incelemesi ile detayları öğrenebilirsiniz. 

Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici Özellikleri

Arçelik AC 6030 özellikleri daha etkin bir soğutma performansı için geliştiriliyor. Hava serinletme, nemlendirme ve temizleme işlevlerini bir arada sunan Arçelik AC 6030 hava soğutucu çok amaçlı kullanılıyor. Sıcak havalarda etkili olan havadar serinletici beyaz renkli. Soğutma işlemi sırasında havayı da temizleyen cihaz işlevsel bir yapı oluşturuyor. Özellikler ve teknolojiler sayesinde deneyim artıyor. 65 W güç ile çalışan Arçelik marka iklimlendirme cihazı daha iyi performans gösteriyor. Arçelik AC 6030 ölçüleri dar ve geniş alanlara göre geliştiriliyor. Çok yönlü bir yapı sunan serinleticinin içerisinde su tankı mevcut. 8 litre genişliğindeki su tankı sayesinde işlemlere devam eden serinletici kullanıcı odaklı bir yapı sunuyor. 85 derece salınım özelliğine sahip olan Arçelik AC 6030 havadar serinletici soğutma işlemlerini doğru açılarla gerçekleştiriyor. Doğru açılarla gerçekleşen işlemler sayesinde daha iyi bir soğutma performansı yakalanıyor. 65 W gücü ile ortamı hızlı bir şekilde soğutan cihaz zamandan tasarruf sağlıyor. Ortam sıcaklığı kısa süre içerisinde düşürüldü için bütçe avantajları elde ediliyor. Arçelik AC 6030 elektrik tüketimi özellikleri verimlilik sağlıyor. Minimum enerji harcayarak maksimum işlev göstermeyi hedefleyen serinletici çeşitli konularda avantajlı bir yapı ortaya koyuyor. Uzaktan kumanda fonksiyonu ile cihazın yanına gitmeye gerek kalmadan sıcaklık ayarlaması yapmak mümkün. Uzaktan kumanda ile gerçekleşen işlevler sayesinde pratiklik sağlanıyor. LED göstergeye sahip havadar serinletici deneyimsel avantajları kullanıcılarla buluşturuyor. LED gösterge üzerinden çeşitli işlemler gerçekleşiyor. LED gösterge, uzaktan kumanda ve diğer özelliklerle güçlendirilen cihaz hava soğutma işlemi sırasında maksimum performans gösteriyor. 

Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici Kullanımı

Arçelik AC 6030 kullanımı 3 kademeli çalışma modu sayesinde oldukça kolay. 3 adet moda sahip olan Arçelik AC 6030 havadar uzaktan kumandalı iyonizer hava soğutucu işlevsellik sağlıyor. Doğal, normal ve uyku modları sayesinde serinletme avantajları yakalanıyor. İstenilen duruma göre serinletme işlevi seçilebiliyor. Bu sayede gereksiz enerji tüketiminin önüne geçiliyor. İdeal bir soğutma deneyimi sunan serinletici farklı ortamlara kolay bir şekilde taşınıyor. Cihazın altında yer alan tekerlekler sayesinde zorlanmadan taşıma işlemleri gerçekleşiyor. Farklı yönlere dönebilen tekerlekler hareket kolaylığı sağlıyor. Ofis ve ev kullanımı için geliştirilen havadar serinletici mobil yapısı ile deneyimi arttırıyor. Arçelik AC 6030 boyutları, özellikleri ve teknolojisi kullanıcı odaklı bir yapı oluşmasına yardımcı oluyor. Dayanıklı bir şekilde tasarlanan havadar serinletici dış etkenlere karşı etkili. Fan hızı kademesi ile kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan Arçelik AC 6030 hava serinletici çok yönlü yapısı ile dikkat çekiyor. 

Arçelik AC 6030 Havadar Serinletici Fiyatları

Arçelik AC 6030 fiyatları için vantilatörler kategorisini kullanabilirsiniz. Farklı model vantilatörlerle ilgilendiğiniz modelleri karşılaştırarak daha hızlı bir araştırma süreci geçirebilirsiniz. Aynı anda birden fazla ürünü karşılaştırmaya izin veren altyapı sayesinde zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri ile cihazları sınıflandırabilirsiniz. Özellik, marka ve fiyat filtrelemeleri yaparak alternatiflerini indirebilirsiniz. Güncel ve geçmiş dönem fiyatları için havadar serinleticinin grafiklerini kontrol edebilirsiniz. Fiyat grafiklerinden yardım alarak Arçelik marka vantilatörün ortalama fiyatını bulabilirsiniz. Arçelik AC 6030 indirimleri ile fiyat odaklı bir süreç yaşayabilirsiniz. Arçelik AC 6030 hava soğutucu yorum ve önerileri sayesinde araştırmayı detaylandırabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Fakir TVL 90 S Kule Tipi Vantilatör
Fakir TVL 90 S Kule Tipi Vantilatör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery