Unisex Eldiven

Unisex Eldiven Fiyatları

115 Ürün gösteriliyor.
Unisex Eldiven fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Eldiven modelleri ve Unisex Eldiven fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Eldiven kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Puma, Lescon, The North Face, Lotto. 115 adet Unisex Eldiven fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Eldiven Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Eldiven markası:

En Çok İncelenen Unisex Eldiven Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Unisex Eldiven Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 115 Unisex Eldiven modeli içerisinde en ucuz Unisex Eldiven fiyatı 5.9 TL iken, en yüksek Unisex Eldiven fiyatı 1122.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Eldiven fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Unisex Eldiven fiyatı ise 183.53 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Eldiven Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Eldiven

Ellerimiz dış dünya ile en çok bağlantısı olan uzuvlarımız arasında yer alır. İnsanların çoğu birçok şeyi deneyimlemek ve işlevsel hale getirebilmek için ellerini kullanır. Hem alet üretimi ve kullanımı hem de sosyal hayatta birçok şeyin tamamlanabilmesi için ellerimizden yardım alır ve birçok işimizi ellerimiz sayesinde hallederiz. Cildinizin zarar görmemesi ve parmaklarınızın hasar görmemesi için kullanılan malzemelerin arasında ise eldiven çeşitleri yer alır. Eldiven çeşitleri birden farklı kullanım sunar ve birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Günlük hayatta, sosyal hayatta ya da iş hayatında birden fazla eldiven seçenekleri arasında seçim yapabilir ve en uygun modelleri bulabilirsiniz. Kadın ve erkek modelleri ile tercih edebileceğiniz eldiven çeşitleri arasında Unisex eldiven modellerini tercih edebilirsiniz. Eldiven çeşitleri arasında birçok alanda kullanabileceğiniz seçenekleri elde edebilir ve ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Günlük hayatta kış aylarında en çok kullanılan aksesuar seçeneklerini oluşturan eldiven modelleri yanı sıra sporda ve iş güvenliğinin sağlandığı iş ortamlarında da kullanımlar elde edebilirsiniz. 

Unisex Eldiven Modelleri

Unisex eldiven modelleri arasında öncelikle farklı tasarımlar ve kullanımlar elde edebilirsiniz. Kış aylarında günlük hayatın vazgeçilmez aksesuar seçenekleri arasında bulunan eldiven çeşitleri ile soğuk havanın cilt üzerinde bıraktığı etkilerden de korunabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için oldukça farklı renk ve tasarımlarla üretilen modeller arasında her iki cinsiyetin rahatlıkla kullanabileceği modelleri de bulabilirsiniz. Kış aylarında kullanabileceğiniz eldiven modelleri genellikle deri, kumaş, yün ve keçe gibi kumaşlardan üretilir. Bu anlamda asıl amaç cildin soğuk hava şartlarından etkilenmesini önlemek ve kullanıcı için sıcaklık sağlamak olarak bilinir. Polar unisex eldiven modelleri de soğuk havadan korunmak için tercih edilen modeller arasında yer alır. Genellikle yumuşak dokusu ve sıcak tutması ile bilinen polar eldiven seçenekleri arasında farklı renkler, bilek büzgülü modeller ya da kısa parmak seçenekleri bulabilirsiniz. Eldiveninizi bere ve boyunluk gibi seçeneklerle tamamlamak isterseniz en güzel seçenekler arasında bulunan polar setleri tercih edebilirsiniz. Günlük hayatın dışında ayrıca sportif faaliyetler için de kullanılan modelleri bulabilirsiniz. Kış sporlarında, salon sporlarında ya da açık hava etkinliklerinde verimli aktivitelerde bulunmak isterseniz eldiven seçeneklerini tercih etmelisiniz. Eldiven modellerinin özelliklerini değerlendirirken öncelikle kullanım alanına göre değerlendirmeniz gerekebilir. Unisex eldiven seçenekleri ile outdoor spor çeşitlerine rahatlıkla devam edebilir, iklim şartlarına ve zorlu çevre koşullarına karşı koruma sağlayabilirsiniz. Fitness eldiveni, motosiklet eldiveni, bisiklet eldiveni gibi çeşitleri bulabilir ve unisex kullanım sağlayabilirsiniz. Unisex eldiven özellikleri sayesinde hem kadın hem de erkek kullanıcılar için kullanım sağlayabilirsiniz. Tasarım ve kullanım açısından her iki kullanıcıya da hitap eden seçeneklere sahip olabilirsiniz. Boks eldiveninden kaleci eldivenine kadar hemen hemen her spor dalı için ayrı özellikler bulabilirsiniz. Genellikle parmaklık kısımları kadın ve erkekler için uygun modeller unisex modeller olarak değerlendirilirse de tasarım açısından uygun olan modeller her iki taraf için de rahatlıkla kullanılabilir. Eldiven modellerini farklı boyutlarda bulabilmek için beden seçeneklerine dikkat etmeli ve farklı eller için uygun olan beden seçeneklerini tercih etmelisiniz. 

Unisex Eldiven Fiyatları

Unisex eldiven fiyatları değerlendirilirken öncelikle seçmiş olduğunuz ürünün türüne ve markasına dikkat etmelisiniz. Birden fazla alanda kullanım sağlayabileceğiniz eldiven türleri için hem eldivenin kullanım amacı hem de markası fiyatlandırma için önemli etkenler arasında yer alır. Yerel markalar arasında bulabileceğiniz seçeneklere ek olarak dünya üzerinde şöhret sahibi markalar arasında da eldiven seçenekleri bulabilirsiniz. Kullanım alanına göre günlük kullandığınız eldiven seçenekleri için tasarımlarına ve kalitesine bağlı olarak daha uygun rakamlar bulabilirken, teknik anlamda detaylandırılan  ve spesifik amaçlar için kullanım sağlayabileceğiniz modellere daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Günlük hayatta kullanacağınız modeller için tasarım, kumaş ve dikiş kalitesi gibi faktörler etkili olurken teknik eldiven çeşitleri için kullanım alanındaki dayanıklılığı ve kullanım alanındaki profesyonelliği ile fiyatların belirlendiğini görebilirsiniz. Günlük eldiven modelleri tasarımlarında kullanılan işleme ve taş detayları için de daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Deri eldivenler için daha yüksek rakamlarla karşılaşırken polar ve kumaş eldiven seçenekleri için çok uygun rakamlar bulabilirsiniz. En geniş eldiven seçenekleri için cimri.com adresini ziyaret edebilir ve aradığınız her çeşit eldiven için en uygun rakamlara ulaşabilirsiniz. 

Unisex Eldiven Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Unisex eldiven çeşitleri arasında seçim yaparken öncelikle kullanım alanlarını belirlemelisiniz. Spor yaparken kullanacağınız modeller ile iş güvenliğini sağlamak adına kullanacağınız modeller için farklı özelliklere ihtiyaç duyacağınızı bilmelisiniz. Seçenekler arasında günlük kullanımların yanı sıra fitness, kış sporları, boks, futbol ve motosiklet eldiveni gibi çok farklı seçeneklere ulaşabileceğinizi bilmelisiniz. Bu alanlarda daha verimli ve konforlu kullanımlar elde edebilmek için seçimlerinizi amaçlarınıza uygun belirlemelisiniz. Özellikle teknik anlamda kullanılan modeller için ürün dayanıklılığı hakkında bilgi almalı ve hangi sıklıkla kullanmanız gerektiğini incelemelisiniz. Başlangıç seviyesi eldivenler için daha az kullanım sağlama imkanı sunan modeller profesyonel seçenekler için daha sık ve uzun süreli kullanım sağlayabilir. Ürün açıklamalarını detaylı bir şekilde okuyarak gerekli bilgiyi edinebilir ve konforlu kullanımlar elde edebilirsiniz. Ürün seçiminde beden tablosunu da incelemelisiniz. Hem ellerinizi sıkan modeller hem de bol kalan modelleri tercih etmekten kaçınmalısınız. Unisex eldiven kullanımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için cimri.com adresi üzerindeki ürün açıklamalarını okuyabilir ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery