track source
track source

Unisex Çocuk Bot

Unisex Çocuk Bot Fiyatları

355 Ürün gösteriliyor.
Unisex Çocuk Bot fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Çocuk Bot modelleri ve Unisex Çocuk Bot fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Çocuk Bot kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Kinetix, Polaris, Lumberjack. 355 adet Unisex Çocuk Bot fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Çocuk Bot Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Çocuk Bot markası:

2021 yılı Unisex Çocuk Bot Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 355 Unisex Çocuk Bot modeli içerisinde en ucuz Unisex Çocuk Bot fiyatı 29.1 TL iken, en yüksek Unisex Çocuk Bot fiyatı 2346.47 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Çocuk Bot fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Unisex Çocuk Bot fiyatı ise 266.45 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Çocuk Bot Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Çocuk Bot

Soğuk kış günlerinde ayakkabılar ihtiyaçları karşılamamaya başlar. Bu nedenle ayakları sıcak tutan, su geçirmez özellikleri olan ve yere daha sağlam basmayı sağlayan çizmeden daha küçük bir ayakkabı modeli olan botlar üretilir. Çocukların sağlığını korumak, soğuk kış aylarında üşümelerini önlemek ve hasta olmalarını engellemek için mevsim şartlarına göre giydirmek gerekir. Özellikler kış aylarında ayak sağlığı son derece önemlidir ve gün içerisinde yetişkinlere göre daha çok hareket eden çocuklar için üretilen botlar, ayak sağlığını kötü etkilemeyen kaliteli materyallerden üretilir. Çocuk bot modellerinin; çocuğun hareketlerini kısıtlamaması gerekir ve ayak ile bileklerini sıcak tutması gerekir. Bağcıklı, fermuarlı, çıtçıtlı ve çeşitli renklerde üretilen unisex çocuk botları; hem kız çocuk hem de erkek çocuk için kullanılabilen ürünlerdir. Günlük yaşamda, okulda, doğa sporlarını yaparken ihtiyaç duyulan botlar; yağmurlu, çamurlu, karlı zeminlerde kaymaz ve ayakları kuru tutar. Farklı modellerde üretilen çocuk botlarının en çok tercih edilen modellerinden birisi de su geçirmez özellikleri bulunan botlardır. Suyu geçirmez ve yağmurlu günlerde çocukların rahat hareket etmesine olanak sağlar. 

Unisex Çocuk Bot Modelleri ve Özellikleri

Farklı yaş grubu, tasarım ve özelliklerde üretilen unisex çocuk botları; çocukların okulda, günlük kullanımda veya sporda giydikleri ürünlerdir. Unisex çocuk botlar, erkek ve kız çocuklar için tasarlanan ve kış aylarında maksimum koruma sağlayarak en çok tercih edilen çocuk ayakkabı modelidir. Çocukların ayak yapısına uygun şekilde tasarlanan botlar, kaliteli malzemeden üretilir ve farklı tasarım ve renk çeşitlerine sahiptir. Sağlam dikişlerle ön plana çıkan unisex çocuk botları; ayak bileği seviyesinde veya ayak bileğinin yukarısına uzanan bağcıklı, cırt cırtlı, fermuarlı şekilde çocukların beğenisine sunulur. Botlar; taban yapısı tırnaklı ve kötü hava koşullarında zeminde kaymayacak şekilde dizayn edilir ve deri, süet, nubuk veya su geçirmez çeşitleri vardır. Kış mevsiminin sert hava koşullarında çocukların ayaklarının üşümemesi için kaliteli bot seçmek gerekir. Kar ya da yağmur sıvısının ayakkabı içine çekilmesini önleyen su geçirmez unisex bot modelleri; ayak içerisindeki ısının muhafaza edilmesini sağlar ve ayakların üşümesini engeller. Deri kullanılan bot modelleri uzun süre boyunca deforme olmadan kullanılır ve çocukların ayak yapısına uyum sağlayarak hareket esnasında rahatsız etmez. Süet veya nubuk bot çeşitleri ise kış aylarından ziyade çoğunlukla kuru havalarda çocukların ayaklarını sıcak tutmak için kullanılır. Kabanın, kalın pantolonların ve kazakların tamamlayıcısı olan çocuk botları; farklı renk çeşitleri ile üretilir ve çocukların keyifli bir şekilde istedikleri renkleri seçmelerini sağlar. Sert hava koşullarının yaşandığı yerde  su geçirmez ve tabanı kauçuk olan modeller; karda veya buzda kayma riskini en aza indirerek soğuk havalardan kullanıcıların ayaklarını daha iyi korur. Kış doğa sporlarını yaparken kaydırmaz ve su geçirmez özellikleri olan botlar kullanılır. Erkek çocuk outdoor bot modelleri; doğa yürüyüşü, kamp veya trekking gibi sporlara ilgisi olan kullanıcılar için üretilen; yere tutuş ve kaydırmaz özelliğe sahip özel olarak tasarlanan ürünlerdir. Düz taban çocuklar için çocuk bot modelleri ortopedik olan ürünleri tercih etmek gerekir ve bu ürünleri uzman doktor tavsiyesi ile almak gerekir. Cırt cırtlı unisex çocuk botlarının giyilip çıkarılması kolaydır ve cırt cırtlar çocukların ilgisini çeken aparatlardır. 

Unisex Çocuk Bot Fiyatları

Yağmurlu, karlı ve soğuk kış aylarında kullanıcıların ayaklarını korumanın yanı sıra kaliteli ve kullanışlı ürün tercih etmek gerekir. Unisex çocuk bot modelleri ve fiyatlarını; ürünün kalitesi, kullanılan malzemenin çeşitliliği, su geçirmez özelliğe sahip olması ve kauçuk gibi kaydırmazlık sağlayan malzemelerin kullanması etkiler. Kullanılan kaliteli malzeme, yapımında kullanılan ileri dikiş teknolojisi ve ürünün sağlamlığı fiyatı etkileyen diğer etkenlerdir.  Ürünün markası, modeli, bağlanma tipi, üründe kullanılan malzeme veya üründe kullanılan deri miktarı fiyatlandırmada göz önünde bulundurulur. Deri materyalden üretilen unisex çocuk botu fiyatı, nubuk materyal kullanılan ürüne göre farklılık gösterir. Yeni sezon ürünler, eski sezon ürünlere göre daha yüksek fiyatta kullanıcı karşısına çıkabilir.  Trekking, kamp veya doğa yürüyüşü gibi sporlar için üretilen botların fiyatları kullanılan malzemenin farklı olmasından kaynaklı yüksek olabilir. Uzman doktorların tavsiye ettiği ve düz taban olan kullanıcıların kullanması gereken ortopedik çocuk bot fiyatları özel olarak tasarlanıp üretilmesinden kaynaklı diğer ürünlerden daha yüksek fiyatta olabilir. En doğru ürünü bulmak için cimri.com internet sayfasından ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. 

Unisex Çocuk Bot Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Unisex çocuk bot modellerini satın alırken ürünün hangi koşullarda kullanılacağına ve ürünün kalitesine, modeline, tasarımına, kullanılan malzemeye dikkat edebilirsiniz. Unisex çocuk botları; yağmurlu ve karlı havalarda kullanılacaksa su geçirmezliğine, ayakları sıcak tutmasına ve en önemlisi çocukların ayak sağlığı için kaliteli materyallerden üretilmiş olmasına dikkat edebilirsiniz. Kanserojen madde içermeyen modeller ayak sağlığına iyi gelir ve satın alırken botların hangi malzemeden üretildiğine dikkat edilmesi gerekir. Ayaklara bol gelen çocuk bot modelleri erkek, kullanıcıların yürümesini zorlaştırırken; küçük olan modeller parmaklara ve tırnaklara baskı uygular. Bunun sonucunda nasır, tırnak batması, ayakkabının ayağı vurması gibi problemler ortaya çıkar ve bu problemlerin önüne geçmek için doğru ölçüdeki botları alabilirsiniz. Çocukların ayakları yetişkinlere göre çok daha hızlı büyüdüğü için unisex bot satın alırken bot ayağa tam oturmamalıdır ve 1 santim ucunda boşluk kalacak şekilde yarım numara büyük alabilirsiniz. Yaşı küçük kullanıcılar için  kolay giydirilen modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünler arasında karar vermek için cimri.com sayfasını ziyaret ederek gerekli incelemeleri yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery