track source
track source

Üfleme Makinesi

Üfleme Makinesi Fiyatları

61 Ürün gösteriliyor.
Ürün Tipi
Üfleme Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Üfleme Makinesi modelleri ve Üfleme Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Üfleme Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Makita, Einhell, Honda, Hyundai. 61 adet Üfleme Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Üfleme Makinesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Üfleme Makinesi markası:

En Çok İncelenen Üfleme Makinesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Üfleme Makinesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 61 Üfleme Makinesi modeli içerisinde en ucuz Üfleme Makinesi fiyatı 63.65 TL iken, en yüksek Üfleme Makinesi fiyatı 6872.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Üfleme Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Üfleme Makinesi fiyatı ise 224.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Üfleme Makinesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Üfleme Makinesi

İnsanlar ve canlılar ancak dünya üzerinde temiz bir ortam olduğu sürece sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayabilirler. Çevre temizliği günümüzde dünyanın en önemli sorunları arasında yerini alır. Nüfus gitgide arttıkça çevre temizliği de aynı oranda önemini artırır. Günümüzde insanlar bu konuda birçok önlem alınır ve insanlar çevre temizliği konusunda daha çok bilinçlenir. Dünyamızın temiz ve sağlıklı olması demek aynı zamanla hem insanların hem de onlarla birlikte yaşayan canlıların da sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürebilmesi demektir. Evlerin önü, sokaklar temiz olursa toz, ölü yaprak ve çamur gibi insan sağlığını etkileyecek unsurlar ortadan kalkmış olur. Aynı zamanda bağ, bahçe ve ormanlar da temiz olursa dünyanın ekolojik düzenini sağlayan bitkiler ve ağaçlar da aynı oranda canlı ve yeşil olur. Bu sayede hem tabiat hem de canlılar hayat bulur ve havanın temiz olması sebebiyle insanlar ve canlılar daha sağlıklı ve mutlu bir ortamda hayatlarını sürdürebilirler. Günümüzde teknolojinin gelişimiyle birlikte çevreyi temiz tutacak ürünler üretilmiştir. Bunların arasında en pratik olan ürün ise üfleme makinesidir. Peyzaj uzmanları, ev sahipleri ve belediye çalışanları tarafından yaygın bir şekilde kullanılan üfleme makineleri oldukça az enerji tüketerek oldukça fazla bir temizlik imkânı sağlar. Teknolojinin önde gelen liderleri tarafından üretilen üfleme makineleri özelliklerine göre kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Kullanım amacına göre, boyut, ağırlık ve tasarımlarına göre birbirlerinden farklı seçenekleri bulabileceğiniz bu makineler sayesinde çevreyi daha temiz tutabilir ve doğayı koruyabilirsiniz.

Üfleme Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Teknoloji geliştikçe ürünler de aynı oranda gelişmekte ve insan eliyle efor sarf edilerek saatlerce yapılan işlemler yalnızca birkaç saniyede yapılır hâle geldi. Çevre temizliğinde yada peyzaj işlemlerinde işkence hâline dönüşen ve sıcağın ya da soğuğun altında saatlerce yapılan işlemler hava üfleme makinesi sayesinde kolay ve pratik bir şekilde yapılır. Genel olarak her türlü alanda kullanılabilen üfleme makineleri teknoloji alanında uzman markalar tarafından kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Şarjlı, şarjsız çeşitleriyle teknik özellikleri bakımından birbirinden ayrılan bu makineler Matika, Palmera, Hitachi, Hyundai, Bosch gibi markalar tarafından yüksek teknolojiyle üretilmiştir. Bu markalar arasında önde gelenlerden birisi olan Bosch üfleme makinesi modellerini geliştirerek elektrikli yaprak toplama ve üfleme makineleri üretmiştir. Bu modellerde ön plana çıkan özellikler arasında 3,2 kilogram ağırlıktır. Bu sayede daha kolay bir işlem yapabilir ve 3.3 hp motor gücü sayesinde saatlerce yapacağınız işlemi çok kısa bir zamanda bitirebilirsiniz. Yüksek teknolojiyle üretilen üfleme makinelerinin kullanım alanları oldukça yaygındır. Yaprakları toplamak ve kaldırmak, vakumlayarak yaprakları temizlemek, kırpılan çimenleri toplamak, otopark alanlarını temizlemek, yumuşak karı kaldırmak, yağmur oluklarındaki pislikleri temizlemek, kaldırımların kurutulmasını sağlamak ve inşaat alanlarında temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlamak gibi özelliklere sahiptir. Aynı zamanda saman üfleme makinesi özelliği de gösteren bu modeller akülü ve aküsüz, elde kullanılan motorlu seçenekleriyle dikkat çeker. Genel olarak hafif ve kullanışlı olan üfleme makinesi çeşitleri arasında dikkat çeken sırta takılan modellerdir. Hafif, güçlü ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken bu modeller aynı zamanda sessiz çalışması ile oldukça avantaj sağlar. Plipropilen sırt askısının sağladığı yüksek kullanıcı konforu ve tozlu ortam çalışmalarında üstün koruma sağlayan kağıt hava filtresiyle bu modeller kullanım avantajıyla dikkat çeker. 

Üfleme Makinesi Fiyatları

Yüksek teknolojiyle üretilen üfleme makinesi fiyatları üretici firma ve ürün özellikleri açısından değişkenlik gösterir. Şarjlı, şarjsız, akülü, aküsüz, sırt tipi gibi çeşitlerine ayrılan üfleme makineleri aynı zamanda güç, silindir hacmi, maksimum hava hacmi, maksimum hava hızı, benzin/yakıt depo kapasitesi, ağırlık, tasarım ve renk olarak birbirleri arasında çeşitlilik gösterir. Cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmasında beklentiniz karşılayan ve kullanım amacınıza uyan bir modeli seçmeniz bütçenizi korumanız açısından oldukça büyük bir avantaj sağlar. Yüksek performans ve uygun fiyat açısından tercih edilen markalar ürünlerini yüksek teknolojiyle harmanlayıp bütçe ve çevre dostu bir yaklaşım sergilerler. Fiyat açısından birbirleri arasında değişim görülen şarjlı üfleme makinesi çeşitleri aynı zamanda akülü ve elektrikli kullanım seçenekleri sunar. Bahçenizi ve evinizin önünü temizlemek için şarjlı üfleme makinesi modelleri bütçenize ve beklentinize uygun fiyatlar sunar. Fiyat performans dengesini iyi koruyan markalar sayesinde hem çevreyi hem de bütçenizi koruyabilirsiniz.

Üfleme Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Üfleme makineleri teknik özellikleri ve kullanım amaçları bakımından birbirlerinden farklı nitelikler taşır. Amacınıza ve beklentinize uygun en doğru üfleme makinesini almak için birtakım teknik özelliklere hakim olmanız gerekir. İşinizi daha çok peyzaj alanında yürütecekseniz profesyonel benzinli üfleme makinesi modellerini tercih etmeniz gerekir. Çünkü bu modeller benzinle çalışarak daha çok saatte daha çok işlem yapabilmenize imkân sağlar. Ancak daha minimal işlemler için kullanacağınız makine şarja takılan ya da daha küçük modeller için uygun olabilir. Bu modeller hem taşınabilir olması hem de küçük olması açısından işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda elektrikli üfleme makinesi çeşitleri elektrikle çalıştığı için prize takıp dilediğiniz kadar üfleme işlemini yapmanıza olanak sağlar. Cimri.com üzerinden yapacağınız ürün araştırmasında aynı zamanda kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz. Böylece ürünleri deneyimlemiş kişilerin ürün yorumları sizi yönlendirebilir ve beklentinizi karşılayan en uygun aküsüz, elektrikli, benzinli ya da akülü üfleme makinesi modelini bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery