Tunik

Tunik Fiyatları

2698 Ürün gösteriliyor.
Tunik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tunik modelleri ve Tunik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tunik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Angemiel, Koton, Çetin, DeFacto. 2698 adet Tunik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
14
DeFacto R3517AZ.20SM.TR379 Turkuaz Düğme Detaylı Belden Bağlamalı Dokuma Kadın Tunik

DeFacto R3517AZ.20SM.TR379 Turkuaz Düğme Detaylı Belden Bağlamalı Dokuma Kadın Tunik

14
DeFacto R2805AZ.20SM.ER105 Ekru Modest Kabarık Etek Uçlu Boyundan Bağlama Detaylı Dokuma Kadın Tunik

DeFacto R2805AZ.20SM.ER105 Ekru Modest Kabarık Etek Uçlu Boyundan Bağlama Detaylı Dokuma Kadın Tunik

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tunik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tunik markası:

2021 yılı Tunik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
16 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2706 Tunik modeli içerisinde en ucuz Tunik fiyatı 14.0 TL iken, en yüksek Tunik fiyatı 798.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tunik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 16 Ekim 2021 tarihinde ortalama Tunik fiyatı ise 79.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tunik Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Mavi 121991-26085 İndigo Kadın Tunik
Mavi 121991-26085 İndigo Kadın Tunik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mavi 121990-27218  Haki Kadın Tunik
Mavi 121990-27218 Haki Kadın Tunik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Allday 51026 Lacivert Kolyeli Kadın Tunik
Allday 51026 Lacivert Kolyeli Kadın Tunik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mavi 121990-25710  Pembe Kadın Tunik
Mavi 121990-25710 Pembe Kadın Tunik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tunikler

Bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler genellikle şık ve rahat olan kıyafetlerdir. Bayanların giyimine çok fazla özen göstermesi sebebiyle özellikle kadın modasında sürekli değişiklik göstermektedir. Kadınlar modadan ve giyinmekten çok büyük haz almaktadır ve gün içerisinde giyecekleri kıyafetlerin kombinini ise özenle yapar. Bu sebepler her kadının dolabında en az bir tane tunik bulunur. Bu tunikler hem kolay kombin edilebilmesi hem rahat olması hem de son zamanlarda çok sık tercih edilen kıyafetlerden olması sebebi ile tercih edilir. Tesettür giyim ve standart giyimde sıklıkla bayanlar tarafından tercih edilir. Tesettür giyiminde ise kolay bir şekilde kombin yapmaya yardımcı olan bir parça olarak karşımıza çıkar. Tunik, pantolon veya tayt üzerine giyilerek kolaylıkla kombin edilebilir bir giyim ürünüdür. Pek çok farklı boy seçeneği bulunması sebebiyle de her kesime hitap eder. Tuniklerin de kendi arasında farklı model ve çeşitleri bulunur. Bayanların dolaplarında farklı model ve renkte tunik bulundurması bayanları her gün “ne giyeceğim” derdinden kurtarır ve kolay ve hızlı bir şekilde giyinip evden çıkmayı sağlar. Tunik satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlara dikkat etmek de satın alınan tunikten çok memnun kalınması ve trendlere uygun bir görünüm oluşturmayı sağlar. Bu sebeple içerikte yer verilecek olan tunik alırken dikkat edilmesi gereken hususlar kısmı göz önünde bulundurularak tunik seçimi yapılmalıdır.

Tunik Çeşitleri

Tunik satın alırken tabi ki de tunik çeşitleri göz önünde bulundurulmalıdır. Her markada farklı çeşitlerde bulunabilen tunikler farklı aksesuar ve şallar kullanılarak diğer tuniklerden farklılaştırılabilir ve kendi tarzınıza çok daha farklı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Tunik çeşitleri çok fazla olması sebebiyle her zevke hitap eder. Uzun tunikler daha çok muhafazakar bayanlar tarafından tercih edilen modellerdir ve oldukça şık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Uzun tunikler son zamanlarda altına dar bir pantolon tercihi yapılarak kullanılır. Bu görünüm tesettür modasının son zamanlarda vazgeçilmez görünümlerindendir. Tunik ile uyumlu renkteki bir şal ile tercih edildiğinde ortaya enfes bir görünüm çıkar. Tunik takımları da son dönemlerde sıklıkla tercih edilen tunik çeşitlerindendir. Tunik takımları tek renk olabildiği gibi farklı renklerde de olabilmektedir. Özellikle çocuklu kişiler çocuğun peşinden koştururken rahat kıyafetler tercih etmek ister ancak şıklığından da ödün vermek istemez. Tunik takımları ise bu sırada devreye girer ve annelerin yardımına koşar. Tunik takımları sadece bu durumda değil daha pek çok farklı durumlarda da kullanılabilir. Altına giyilecek bir topuklu ayakkabı ile tunik takımı daha klasik ve resmi bir havaya sokularak bir toplantıya gidilebilir. Tunik kazak çeşitleri ise özellikle soğuk kış aylarında çok güzel bir seçim olabilir. Soğuk kış aylarında tunik kazak tercihi yapılması standart bir kazak seçiminden daha çok daha fazla sıcak tutacaktır. Tunik kazak çeşitleri arasından da zevkinize uygun bir seçim yapıp dolabınızda yer verebilirsiniz. Tunik gömlek modelleri ise genellikle yaz aylarında tercih edilen modeller arasındadır. Yaz aylarında tunik gömlek tercih etmek tuniğin kumaşına da bağlı olsa da kişiyi çok serin tutabilir. Özellikle keten tunik gömlekler tesettürlü kullanıcılar için çok rahat olacak bir seçim olabilir. Gömlek ile uyumlu bir şal ve çeşitli aksesuarlar ile kombin edilerek oldukça tarz bir görünüm oluşturulabilir. Tunik tesettürlü bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen kıyafetlerdendir. Kullanımı da bir o kadar kolay olan tunikler her yaştan bayan tarafından sıklıkla tercih edilir. Çok şık modeller de bulunması sebebiyle kadınların her zaman ilk tercihlerinden biri tuniklerdir.

Tunik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her üründe olduğu gibi tunik modelleri arasından seçim yaparken de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bu hususlara dikkat edilmesi halinde satın alınan tunikler çok şık duracaktır. Tunik çeşitleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi tuniğin üretim yapıldığı malzemedir. Tunik seçimi yaparken tuniğin polyester olmamasına dikkat edilmelidir. Polyester kumaşlar vücudun nefes almasını engelleyerek terlemeye sebep olur. Pamuklu kumaşlar ise polyester kumaşların aksine vücudun hava almasını sağlar, ter ve koku oluşumuna engel olur. Bu sebeple kesinlikle polyester kumaş tercih edilmemelidir. Bazı kişilerde, yüksek oranda polyester kumaş deride döküntü gibi sıkıntılara sebep olabilmektedir. Tunik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi ise tuniğin çok çabuk kırışan bir kumaştan üretilip üretilmediğidir. Tunikler uzun olması sebebiyle gün içerisinde oturup kalkarken çok fazla kırışabilir. Bu sebeple çok fazla kırışmayan kumaşların tercih edilmesi kötü görüntünün önüne geçer. Tunik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi ise mevsimine uygun tunik seçimidir. Tunikler her mevsime uygun olarak üretilmektedir. Yazın tercih edilecek olan tuniklerin daha çok hava alan ve daha fazla serin tutan bir kumaşa sahip olması çok önemlidir. Kış mevsiminde tercih edilecek olan tuniklerin ise daha kalın ve sıcak tutacak bir kumaştan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Yaz mevsiminde tercih edilecek olan bir tuniğin renginin daha canlı ve sezonun trend renklerinden olması çok daha tarz görünmenize yardımcı olur. Kış mevsiminde ise daha soğuk ve koyu renkler tüketilmesi tavsiye edilir. Tunik seçimi yapılırken tuniklerin kesiminin vücut tipine uygun olarak tercih edilmesi kişiyi olduğundan çok daha fit göstermeye yardımcı olur. Doğru bir tercih ile olduğunuzdan çok daha fit görünmek mümkün.

Tunik Fiyatları

Tunik fiyatları piyasadaki model ve çeşitlere göre farklılık gösterebilmektedir. Tunik fiyatına etki eden en önemli özelliklerden bir tanesi ise tuniğin üretildiği kumaştır. Tunik kumaşlarının kalitesi arttıkça fiyatı da artar. Tunik çeşitleri arasından seçim yaparken, tunik satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar kısmındaki hususlara dikkat etmek çok daha şık görünmeyi sağlar. Bu gibi hususlara dikkat ederek çok daha fit bir görünüm de sağlanabilir. Satın alınan tunik örneklere göz atılarak çok güzel ve tarz bir şekilde kolaylıkla kombin edilebilir. Tunik elbise tercihi de yapılabilir. Son zamanlarda tunik elbiseler de sıklıkla tercih edilmektedir. Düz kumaşa sahip olan bir tunik alıp aksesuar ve şallar ile hareket katabilir ve satın alınan tuniği çok daha farklı bir havaya sokabilirsiniz. Tunik satın aldıktan sonra her alışverişte olduğu gibi kullanırken de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur bu hususlara dikkat etmek satın alınan tunik modelinin çok daha uzun bir süre kullanılmasını sağlar. Satın alınan tunik yıkanma esnasında gerektiğinden fazla ısıda su ile yıkamak tuniğin kumaşına zarar verir ve kullanılmaz bir hale getirebilir. Bu sebeple giysilerin iç kısmında bulunan kullanım ve yıkama talimatlarına göz atmak en sağlıklısı olacaktır. Etikette yazan şekilde yıkama yapılmalıdır. Fazla ısıda bir yıkama tuniği giyilemeyecek bir hale sokabilir. Bu hususlar kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır. Sayfamızı ziyaret ederek aradığınız ürünlere ulaşabilir, filtreleri kullanarak kolaylıkla arama yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery