Toprak burgu makinalarını Cimri.com’un hırdavat & yapı market & bahçe kategorisinin altında yer alan bahçe makinası bölümünde bulabilirsiniz.

  • TOPRAK BURGU MAKİNALARINI NERELERDE KULLANABİLİRSİNİZ?

    Tarım ya da peyzaj işleri ile uğraşan insanlar için işlerini kolaylaştıracak bir çok faydalı ürün üretiliyor. Gelişen teknoloji ile üretilen bu ürünler günden güne geliştirilerek daha da fonksiyonel hale getiriliyor. İster profesyonel olarak ilgilensin isterse de amatör olsun tarım ile ilgilenen herkes için iş süresini azaltacak şekilde tasarlanan makinaların, minumum insan gücü ile çalıştırılması amaçlanıyor. Üretilen bu ürünlerden tarım için en işlevsel ve önemli olanlarından biri de toprak burgu makinaları. Sitemizde bulunan Palmera, Dolmar, Oleo Mac gibi markalara ait toprak burgu makinalarına kolayca ulaşabilir ve hemen inceleyebilirsiniz.

  • TOPRAK BURGU MAKİNALARININ YAPISI NASILDIR ?

    Toprak burgu makinaları, vida şeklinde burgulu bir uca sahip. Bu uç sayesinde materyali dışarıya atabilecek güce sahiptir. Gövdelerindeki silindir yapı paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Bu makinalar farklı boyutlara sahiptir. Çok büyük boyutta olanları inşaat sektöründe kullanılabilir. Tarım sektöründe kullanıldığında ise, bağ kütüklerinin ve genel bitki ya da ağaçların yerleştirilmesi için toprakta delik açabilir. İşaret levhaları ya da yol aydınlatma direkleri için delik açma işlemi amaçlı da kullanılabilir. Bununla birlikte seralarda ve çit yapımında yerleştirme işlemleri için oyuklar oluşturma ve buna benzer işler gerçekleştirmek için kullanılabilir. Farklı boyutlarda ve genişliklerde delikler açabilme özelliğine sahiptir. Bu makinalar çok güçlü motorlara sahiptir. Bununla birlikte ileri ya da geri dönebilecek fonksiyona sahiptirler. El ile kullanılabilecek boyutta olanları, genellikle iki kişi tarafından kolaylıkla istenilen boyutlarda delik açmak için kullanılabilir. Bazı markaların el ile kullanıma müsait olanları için iki kişinin oyma işlemi yaptığı sırada biri kontrolünü kaybederse makinanın bunu otomatik olarak algılayıp duracağı şekilde emniyet konulmuştur. Bununla birlikte daha küçük çaptı delik açabilmek için kullanılan makinalar, tek kişinin kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

  • Birçok insanın saatlerce uğraşarak işgücü ve zaman harcayacağı oyuk açma işlemi için üretilen makinalar insan gücünü minumuma indirecek şekilde tasarlanan çok güçlü makinalardır. Siz de ihtiyacınız olan toprak burgu makinasını sitemizin fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak en uygun fiyata bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.