track source
track source

Vilmorin Tohum

Vilmorin Tohum Fiyatları

83 Ürün gösteriliyor.
Markalar

Vilmorin Tohum

Vilmorin Tohum fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Vilmorin Tohum ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Vilmorin Tohum Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Vilmorin Tohum incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • D by Divarese Topuklu Ayakkabı
 • Tropicana Limonata ve Meyve Suyu
 • Oldieshead Bardak Altlığı
 • Silverella Bijuteri Bilezik
 • Decathlon Fitwear (Kondisyon Giyim)
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Vilmorin Tohum fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Vilmorin

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Vilmorin Tohum Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Vilmorin Tohum Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  22 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 83 Vilmorin Tohum modeli içerisinde en ucuz Vilmorin Tohum fiyatı 7.99 TL iken, en yüksek Vilmorin Tohum fiyatı 749.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Vilmorin Tohum fiyatlarının ortalaması alındığında ise 22 Haziran 2021 tarihinde ortalama Vilmorin Tohum fiyatı ise 50.64 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Vilmorin Tohum Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  E-Fidancim 10 Adet Bael Fruit Tohumu
  E-Fidancim 10 Adet Bael Fruit Tohumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Vilmorin Tohum

  Vilmorin markası, 1743 yılında Fransız tohum şirketi olan Vilmorin ve Japon tohum şirketi olan Mikado Kyowa Seed’in faaliyetlerinin birleşimi ile meydana çıkar. Küresel çaplı bir tohum şirketi olan Vilmorin-Mikado, güçlü temeller üzerine kurulur ve günümüzde beş kıtada bulunur. Sebze endüstrisindeki bütün profesyonellere, yüksek kaliteli ve benzersiz ürünler sunar. Bu benzersiz ürünleri geniş bir yelpaze ile kullanıcılarına sunan marka, ürünlerinin kalitesi ile sebze tutkusunu sizlere aktarır. Girişimci ruhlarla ve ürün çeşitliliğiyle, mükemmeliyetçilik değerlerini temsil eden marka; pazarların en kaliteli ve lezzetli tohumlarını üretmeye sizler için devam eder. Vilmorin tohum ürünleri ile tüm bahçeler renklenir ve güzelleşir. Çimden çiçeğe, karpuzdan havuca, karanfilden menekşeye aklınıza gelen her bir tür tohumu Vilmorin markasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Ekim ve dikim zamanlarına uygun bir şekilde bu tohumları kullanarak bahçe keyfinin tadına varabilirsiniz. Son derece başarılı şekilde üretilen ve paketlenen bu tohumlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için de cimri.com sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Vilmorin Tohum Çeşitleri ve Özellikleri

  Dünyanın 1 numaralı tarım ürünleri ve tohum üreticisi olan Vilmorin, birbirinden çeşitli ve kaliteli toprak ürünlerini siz kullanıcılarına sunar. Toprağınızın durumuna, ekim ve dikim zamanlarına dikkat ederek bu ürünleri diktiğiniz toprağınızda, bu tohumlarla çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. Karpuzdan havuca, çiçekten çimene, sarmaşıktan İtalyan maydanozuna kadar aklınıza gelebilecek her tohumu bu markanın ürün çeşitliliğinde kolayca bulabilirsiniz. Bu çeşitlilik içerisinde bulunan Vilmorin çim tohumunun da kendi içinde çeşitleri bulunur. Bunlar arasında yonca karışımlı az su ile yaşayabilen çimi, İngiliz çimini, Japon çimini ve daha birçok çeşidi bulabilirsiniz. Hangisini istiyorsanız tercih edebileceğiniz bu çimlerin birbirinden çeşitli özellikleri de bulunur. Her biri kendine has özelliklere sahip olan bu çimlerden Japon çimi;  Mart ve Mayıs aylarında ekilir, Haziran ve Ekim aylarında çiçeklenir. Bahçesinin her bir köşesinde bu Japon çimlerinin olmasını isteyen herkes gönül rahatlığı ile bu ürünün sahibi olabilir. Bu çim üzerine yine Vilmorin’in çiçek tohumlarından ekerek bahçenizi renklendirebilirsiniz. İngiliz çimi ise, çim alan yapımında sıklıkla kullanılan bir türdür. Birçok toprak tipine adapte olabilen bu çim, yüksek verimli topraklarda en başarılı performansını gösterebilir. Yonca karışımlı ve az su ile yaşayabilen çim, suyun yeterli olmadığı yerlerde sıklıkla kullanılır. Çimin içerisindeki yoncalarla bahçenizin havasını değiştirebilirsiniz. Vilmorin çiçek tohumu ile de yine bahçenizi renklendirebilirsiniz. Aradığınız her bir çiçeği bulabileceğiniz Vilmorin çiçek tohumları sayesinde birbirinden sevimli ve güzel birçok çiçek eşliğinde bahçenizin keyfine varabilirsiniz. Katmerli ipek çiçeği kedi tırnağı, çok yıllık kırmızı sardunya, kirli hanım çiçeği, çuha çiçeği, sarmaşık, haseki küpe çiçeği ve daha birçok çiçeğe bu marka tohumlarından ulaşmanız mümkündür. Tüm bunlara ek olarak Vilmorin çan sarmaşığı tohumunu da bu markada bulabilirsiniz. Çan şeklinde olan bu çiçek; maviden mora, mordan kırmızıya birbirinden güzel birçok renkle mevcuttur. Bütün bu Vilmorin çiçek tohumları ile bahçenizi süsleyebileceğiniz gibi evlerinizin balkonlarını ve teraslarını da süsleyebilirsiniz. Peyzaj çalışmaları yaparak bahçenizin görünümünü de yine bu çiçeklerle güzelleştirebilirsiniz.

  Vilmorin Tohum Fiyatları

  Bu markanın tohumlarının her biri oldukça kalitelidir. Bu nedenle fiyatları da diğer marka tohumlarına nazaran biraz daha yüksektir. Vilmorin tohum fiyatları kendi içerisinde de değişim gösterebilir. Bunun belirli birkaç nedeni vardır. Bunlardan ilki ürünü satan mağazadır. Bir başkası da ürünün kilogramıdır. Ürün kilogramı ne kadar az olursa ürünün fiyatı da aynı oranda azalır, yükseldikçe de yükselir. Bunun yanı sıra Vilmorin tohumlarının fiyatları ürün cinsinden de değişir. Bir havuç tohumu ile karpuz tohumu veya çiçek tohumu aynı fiyatlı değildir. Ayrıca çiçek tohumlarında da çiçeğin cinsinden ötürü kendi içerisinde fiyat farkı görülür. Bunlara ilaveten daha sıklıkla kullanıcılar tarafından tercih edilen tohumla, daha az kullanıcı tarafından tercih edilen tohum arasında da yine fiyat farkı mevcuttur. Yılların tecrübesi ile kaliteli bir tohum almak yeni çıkan bir tohum firması ile aynı fiyatta olması beklenemez. Vilmorin tohum fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, cebinize en uygun ve ihtiyacınız olan tohumu bulmak için cimri.com sayfasını kullanarak, ürün satışını gerçekleştiren sayfalara hızlıca yönelebilirsiniz.

  Vilmorin Tohum Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yıllardır bu sektörde yoluna devam eden Vilmorin ürünleri, bahçelerde bir numaradır. Vilmorin tohumlarından satın almadan önce ihtiyacınızı doğru ve özenli bir şekilde belirlemeniz gerekir. Vilmorin çim tohumu, çiçek tohumu, sebze veya meyve tohumu istediğinize karar vermelisiniz. Toprağınızla uyumlu olan çiçek veya sebze, meyvelerden seçmeniz gerekir. Daha çok sulak yerlerde yetişen veya kurak yerlerde yetişen çiçekler gibi özelliklere dikkat etmeniz sizler için faydalı olacaktır. Ardından ekim, dikim yapacağınız toprağınızı önceden bu tohumlar için ayarlamalısınız. Ne kadarlık bir yere bu tohumları ekeceğinizi de önceden belirlemelisiniz. Belirlediğiniz yere yetecek kadar tohum almanız bunda önemlidir. Kaç kilogramlık bir tohumun işinizi göreceğini belirledikten sonra, ürünlerin fiyatlarını da kontrol etmelisiniz. Bütçeniz doğrultusunda bir alışveriş gerçekleştirerek hem bahçenizi renklendirebilir hem de cebinizi düşünerek hareket etmiş olursunuz. Vilmorin tohumları hakkında tüm bilgilere cimri.com sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca tohumlarının en uygun fiyatlı olanlarına da yine cimri.com sayfası aracılığı ile hızlıca ulaştırılabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery