Tırmık

Tırmık Fiyatları

115 Ürün gösteriliyor.
Tırmık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tırmık modelleri ve Tırmık fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tırmık kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modatools, Gardena, TveT, SGS. 115 adet Tırmık fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tırmık Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tırmık markası:

2021 yılı Tırmık Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 115 Tırmık modeli içerisinde en ucuz Tırmık fiyatı 5.54 TL iken, en yüksek Tırmık fiyatı 471.68 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tırmık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Tırmık fiyatı ise 83.41 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tırmık Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Tırmık modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Tırmık modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tırmık‌

Park ve bahçelerin düzenli görünmesi için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Kesilen çimleri, dökülen yaprakları ve taşları temizleyerek bahçe ve parkların iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bahçe ekipmanları özel tasarımları ile kullanıcılara konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Tarım alanlarını, bahçeleri, normal alanları temizlemek için de belli başlı aletlere ihtiyaç duyulur. Sonbahar aylarında ağaçlardan dökülen yapraklar, güzel görüntüsüyle beraber bazen ıslak havalarda kaymalara da sebebiyet verebilir. Tarlalarda, bahçelerde, ev önlerinde, sokaklarda, bina önlerinde, geniş alanlarda, avlularda, bulvarlarda ve insanların olduğu her yerde yaprakları, otları, fazla biriken çalı çırpıları ve bitkisel fazlalıkları temizlemek için tırmık kullanılır. Günümüzde birbirinden farklı pek çok tırmık, kullanıcıların daha temiz bir görüntü istedikleri alanlarda kullanılması amacıyla özel olarak geliştirilen ürünlerdir. Tırmık çeşitleri metal ve sert plastik malzemelerden üretilir. Tarağa benzer forma sahip bu ürünü kullanarak bahçe ve park gibi yeşil alanları temizleyebilirsiniz. Bahçeli evi olanlar, tarım ve bahçecilik ile ilgilenen kişilerin sık kullanıldığı bu araç, farklı tasarımlarda üretilir. Kavisli ve düz bir forma sahip tırmık çeşitlerine farklı uzunluklarda saplar takabilirsiniz.

Tırmık‌ Çeşitleri

Tırmık çeşitlerine günlük hayatta her alan ihtiyaç duyulur. Açık alanların düzenli ve temiz görünmesini sağlayan bu ürünler, metal ve plastik malzemelerden üretilir. Bahçe ekipmanları üretimi yapan birçok markanın ürün yelpazesinde kavisli ve düz forma sahip tırmık çeşitlerini bulunur. Farklı modelde üretilen tırmıklar sadece temizlik amacıyla değil toprağa şekil vermek ve toprağı karıştırmak içinde kullanılır. Çiçek ve sebze ekimi yapmadan önce toprak üstünü tırmık çeşitleri ile temizleyebilir. Toprak ile gübrenin karışmasını sağlayabilirsiniz. Markalar zengin model çeşitliliği ile farklı ihtiyaçları karşılayan seçenekler sunar. Kullanılacak alanın genişliğine göre büyük ve küçük formlu ürünleri tercih edebilirsiniz. Tırmık modelleri; sap ve başlık kısmından oluşur. Tırmık başlıkları standart ölçüleri sayesinde farklı saplar ile uyum sağlar. İhtiyacınıza göre farklı uzunluktaki ürünlere başlıkları takabilirsiniz. Tırmık kullanımı açısından farklı seçenekler sunar. Bazı modeller kas gücü ile kullanılırken bazı modeller traktörlere bağlanarak kullanılır. Yaprak tırmığı çeşitleri, kompakt tasarımlara sahiptir. Biriken ot ve yaprakları toplamak için  bu modeldeki ürünleri kullanabilirsiniz. Kavisli yay şeklindeki tasarımıyla pratik bir kullanım sunan bahçe tırmıkları, toplama sırasında ürünlerin dağılmasını önler. Tarım ile uğraşan kişilerin en sık ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yaylı tırmık çeşitleri kullanılı. Kare veya daire şeklindeki tasarımlara sahip ürünlerde, özel bir tasarım kullanılır. Yayların kullanıldığı tırmıklar, çeşitli aralıklara sahiptir. Bu sayede geniş tarlalardaki toprağın homojen bir şekilde karıştırılması sağlanır. Ürünler, traktörlere bağlanarak kısa sürede geniş arazilerdeki toprağın temizlenmesini ve karıştırılmasını sağlar. İş gücü ve zamandan tasarruf sağlayan ürünler paslanmaz metal malzemelerden üretilir. Bu sayede dış ortamda ürünleri konforlu bir şekilde saklayabilirsiniz. Bahçe tırmığı çeşitleri, traktörlere takılan modellerle benzer özelliklere sahiptir. Kol gücünü kullanarak bahçenizdeki toprağı şekillendirmek ve karıştırmak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Özellikle, küçük ve orta büyüklüğe sahip alanlar için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Kaliteli tasarımları ve kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkan ürünleri ihtiyaç duyduğunuz her zaman kullanabilirsiniz. Hafif çöpleri ve bitkisel atıkları temizlemek için ideal alternatifler sunan tırmıklar, tek başlık veya sapıyla birlikte satılır. İhtiyacınıza göre ürün seçimi yapabilirsiniz. 

Tırmık‌ Fiyatları

Bahçe ve parkların temizlenmesi için en sık kullanılan ürünler arasında tırmık çeşitleri yer alır. Elde ve traktörlerle kullanıma uygun seçenekler sunan ürünler, kaliteli malzemelerden üretilir. Elde kullanım için tasarlanan modeller, hafif ve dayanıklı yapısıyla konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Toprak karıştırmak ve şekil vermek için bahçe tırmığı modellerini tercih edebilirsiniz. Yaylı tırmık olarak adlandıran modelleri ise traktörlere bağlayarak tarım alanları için kullanabilirsiniz. Farklı markaların sunduğu tırmık fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. Tırmıkların üretildiği malzeme özellikleri, boyutları ve sap seçenekleri ürünlerin fiyatlarını etkiler. Ayrıca, elde kullanıma uygun ürünler yaylı modellere kıyasla daha uygun seçenekler sunar. Bahçenizin büyüklüğüne göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Sert plastik ve metal malzemelerden üretilen ürünler, dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım deneyimi sağlar. Cimri.com sayfasını kullanarak büyük ve küçük ölçülere sahip tırmık çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Sıralama ve filtreleme özelliklerinden yararlanarak aradığınız tırmık modeline tek tıkla ulaşabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak ihtiyacınız olan ürünü en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Tırmık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tarım arazilerinde ve bahçe düzenlemesinde farklı modellerdeki tırmıklar kullanılır. Ürün satın almadan önce tırmık özellikleri ve modellerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Küçük bahçelerde kullanmak için yaprak tırmığı modellerini kullanabilirsiniz. Sert plastik ve metal malzemelerden üretilen modeller kavisli tasarımı ile bahçedeki atıkların dağılmadan toplanmasını sağlar. Hobi bahçesindeki toprağı şekillendirmek ve karıştırmak için bahçe tırmıklarını kullanabilirsiniz. Tırmıklar, sap ve başlık kısmında oluşur. Ürün başlıklarını ayrı olarak satın alabilirsiniz. Elinizde bulunan saplara bu başlıkları takabilirsiniz. Sap takmak ile uğraşmak istemiyorsanız saplı tırmık çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ürün tasarımları her ihtiyacı karşılayacak seçenekler sunar. Tırmık çeşitlerinin ölçülerini ve malzeme özelliklerini inceleyerek ihtiyacınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Büyük tarım arazilerinde kullanım için traktörlere bağlana yaylı modelleri satın alabilirsiniz. Özel tasarımla üretilen bu modeller, iş gücü ve zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca, sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını değerlendirerek tırmık çeşitleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery