cimri-logo
cimri-finans-logo
Mobil uygulamayı indir

Tereyağı Bıçağı

arama sonuçları

En Uygun Tereyağı Bıçağı Fiyatları

 - 304 Ürün
Alt Kategoriler
Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
Bıçaklar ve Bıçak Setleri
Çikolata
Kahvaltılık
Servis Bıçağı
Victorinox 6.1320.21 Tereyağı ve Krem Peynir Bıçağı

Victorinox 6.1320.21 Tereyağı ve Krem Peynir Bıçağı

En Ucuz
4.660,27 TL
TROY'a 1000TL'ye 200TL İndirim
idefix
Tchibo 4 Adet Tereyağı Bıçağı

Tchibo 4 Adet Tereyağı Bıçağı

En Ucuz
749 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
Tereyağı Bıçağı - Mini Spatula Ahşap Saplı 6 Adet

Tereyağı Bıçağı - Mini Spatula Ahşap Saplı 6 Adet

En Ucuz
223,90 TL
Hepsiburada
SUWORS 6’lı Kahvaltı ve Tereyağı Bıçağı Seti – 11 cm Yayma Bıçakları, Kahvaltılık, Reçel, Krem Peynir ve Tereyağı İçin Şık ve Pratik Mutfak Seti

SUWORS 6’lı Kahvaltı ve Tereyağı Bıçağı Seti – 11 cm Yayma Bıçakları, Kahvaltılık, Reçel, Krem Peynir ve Tereyağı İçin Şık ve Pratik Mutfak Seti

En Ucuz
249,99 TL
Amazon
El Yapımı Ahşap Bıçak – Tekli Doğal Ahşap Sürme Bıçağı, Peynir, Tereyağı ve Reçel Servisi İçin Kahvaltı Bıçağı | Tanto Bushcraft (Tekli Ürün)

El Yapımı Ahşap Bıçak – Tekli Doğal Ahşap Sürme Bıçağı, Peynir, Tereyağı ve Reçel Servisi İçin Kahvaltı Bıçağı | Tanto Bushcraft (Tekli Ürün)

En Ucuz
350 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
Tereyağı Bıçağı

Tereyağı Bıçağı

En Ucuz
250,19 TL
PttAVM
Zethome Zeytin Ağacı Ahşap Tereyağı Bıçağı

Zethome Zeytin Ağacı Ahşap Tereyağı Bıçağı

En Ucuz
380 TL
Amazon
Shaddy Goods Reçel Bal Tereyağı Bıçağı 6 Adet

Shaddy Goods Reçel Bal Tereyağı Bıçağı 6 Adet

En Ucuz
140 TL
Hepsiburada
Mini 6'lı Tereyağı Bıçağı

Mini 6'lı Tereyağı Bıçağı

En Ucuz
156,51 TL
PttAVM
Mikasso Bambu Saplı Tereyağı Reçel Çikolata Bıçağı Mini Spatula 6 Adet

Mikasso Bambu Saplı Tereyağı Reçel Çikolata Bıçağı Mini Spatula 6 Adet

En Ucuz
999,90 TL
Hepsiburada
Mikasso Bambu Saplı Tereyağı Reçel Çikolata Bıçağı Mini Spatula 6 Adet Paslanmaz Çelik Beyaz

Mikasso Bambu Saplı Tereyağı Reçel Çikolata Bıçağı Mini Spatula 6 Adet Paslanmaz Çelik Beyaz

En Ucuz
599,90 TL
Hepsiburada
Aşkana Bambu Tereyağı/Peynir Sunum Tabağı,18x18 cm,Kapaklı Peynirlik&Kahvaltılık+Bıçak,Kahvaltı Tabağı

Aşkana Bambu Tereyağı/Peynir Sunum Tabağı,18x18 cm,Kapaklı Peynirlik&Kahvaltılık+Bıçak,Kahvaltı Tabağı

En Ucuz
575 TL
PttAVM
Inox Peynir Bıçağı Seti - Tereyağı Bıçağı Kahvaltı Seti Profesyonel Tasarım 304 Paslanmaz Çelik

Inox Peynir Bıçağı Seti - Tereyağı Bıçağı Kahvaltı Seti Profesyonel Tasarım 304 Paslanmaz Çelik

En Ucuz
572,40 TL
PttAVM
ETT Mini Tereyağı Bıçağı ve Spatula Seti - 6 Adet, Metal, 10 cm
Yeni

ETT Mini Tereyağı Bıçağı ve Spatula Seti - 6 Adet, Metal, 10 cm

En Ucuz
169,15 TL
idefix
MiraLive Lüks Seri 2'li Tereyağı ve Peynir Bıçağı Seti - Paslanmaz Çelik & Ergonomik Silikon Saplı 16 cm 719999 - Renkli - standart

MiraLive Lüks Seri 2'li Tereyağı ve Peynir Bıçağı Seti - Paslanmaz Çelik & Ergonomik Silikon Saplı 16 cm 719999 - Renkli - standart

En Ucuz
1.060,37 TL
Hepsiburada
Macgon 6'lı Plastik Saplı Mini Reçel ve Tereyağı Bıçağı Spatula Seti Nutella Kahvaltı Bıçağı

Macgon 6'lı Plastik Saplı Mini Reçel ve Tereyağı Bıçağı Spatula Seti Nutella Kahvaltı Bıçağı

En Ucuz
989 TL
Hepsiburada
Tereyağı Bıçağı - Mini Spatula 6 Adet - 001-Renkli

Tereyağı Bıçağı - Mini Spatula 6 Adet - 001-Renkli

En Ucuz
582,70 TL
Hepsiburada
İlk El Grup Ieg™ Tereyağı Bıçağı - Mini Spatula 6 Adet

İlk El Grup Ieg™ Tereyağı Bıçağı - Mini Spatula 6 Adet

En Ucuz
515,46 TL
Hepsiburada
Kahvaltı ve Tereyağı Bıçağı Seti – 11 cm Yayma Bıçakları, Kahvaltılık, Reçel, Krem Pe

Kahvaltı ve Tereyağı Bıçağı Seti – 11 cm Yayma Bıçakları, Kahvaltılık, Reçel, Krem Pe

En Ucuz
1.091,97 TL
Hepsiburada
Sb Shopping Mini 6'lı Tereyağı Bıçağı RENKLI-BH-1254 (475)

Sb Shopping Mini 6'lı Tereyağı Bıçağı RENKLI-BH-1254 (475)

En Ucuz
463,11 TL
Hepsiburada
PremiumPort 10 Parça Bambu Bıçak Seti: Tereyağı, Reçel, Çikolata, Peynir Bıçağı - Ahşap - Seçenek 1

PremiumPort 10 Parça Bambu Bıçak Seti: Tereyağı, Reçel, Çikolata, Peynir Bıçağı - Ahşap - Seçenek 1

En Ucuz
2.394 TL
Hepsiburada
Neonova Tereyağı Bıçağı - Mini Spatula 6 Adet

Neonova Tereyağı Bıçağı - Mini Spatula 6 Adet

En Ucuz
373,54 TL
Hepsiburada
Reis Home Ahşap Saplı 6'lı Kahvaltı Tereyağı Bal Reçel Sürme Bıçağı

Reis Home Ahşap Saplı 6'lı Kahvaltı Tereyağı Bal Reçel Sürme Bıçağı

En Ucuz
299,61 TL
Hepsiburada
Marsilyan Delikli Tereyağı Bıçağı - Paslanmaz Kaşar Peynir-Çikolata Sürme Bıçağı

Marsilyan Delikli Tereyağı Bıçağı - Paslanmaz Kaşar Peynir-Çikolata Sürme Bıçağı

En Ucuz
731,20 TL
Hepsiburada
MiraLive Delikli Tereyağı Bıçağı - Paslanmaz Kaşar Peynir-Çikolata Sürme Bıçağı

MiraLive Delikli Tereyağı Bıçağı - Paslanmaz Kaşar Peynir-Çikolata Sürme Bıçağı

En Ucuz
734,45 TL
Hepsiburada
Marsilyan Delikli Tereyağı Bıçağı - Paslanmaz Kaşar Peynir-Çikolata Sürme Bıçağı - Renkli - standart

Marsilyan Delikli Tereyağı Bıçağı - Paslanmaz Kaşar Peynir-Çikolata Sürme Bıçağı - Renkli - standart

En Ucuz
459,97 TL
Hepsiburada
Önceki1/10Sonraki

Tereyağı Bıçağı

Yemek hazırlık süreçlerine yardımcı olan bıçaklar, sofra düzeni içerisinde de yer alarak tüketim deneyimlerini kolaylaştırır. Farklı yiyecek ve gıda türlerinin tüketimi de tıpkı doğrama işlemleri gibi farklı özellikte bıçakları ideal kılar. Bıçak türleri arasında gelen tereyağı bıçağı, kahvaltılık menülerin sunumunda ayrı bir önem taşır. Doğrama bıçakları gibi keskin olmaması gerekir. Yumuşak formda bir yiyecek türü olan tereyağını katman dokusuna zarar vermeden alıp ekmeğinize sürmeyi sağlayan nitelikle tasarlanır. Bu bağlamda kesici bıçak türlerine oranla daha kalın metal kesici uçlarla üretilir. Kullanım sırasında bireysel açıdan güvenli olan biçimiyle çocuk ve yetişkin herkesin kullanabileceği gereçler arasında gelir. Tereyağı katmanına reçel, peynir gibi farklı gıdaların bulaşmasını önlemek adına da kullanılan tereyağı bıçağı; ideal kıvamda bal, marmelat ve reçellerin ekmek yüzeyine taşınması için de kullanılabilir. Bu bağlamda tereyağı sürme bıçağı modelleri arasından yapacağınız tüm seçimler, kahvaltı sofralarında kullanımı uygun çözümleri oluşturur. Kullanım beklentileriniz ve zevkinize uygun seçeneğe erişmekse pratik araştırma sitesi Cimri.com’la pratik deneyimler arasında gelir.

Tereyağı Bıçağı Modelleri ve Özellikleri

Tereyağı, bal, reçel, akışkan çikolata gibi yumuşak formda menülerin ekmeğe sürülmesinde kullanılan tereyağı bıçağı, zengin yelpazeli ürün grupları arasında gelir. Diğer bıçak türlerine nazaran daha kalın olan kesici bıçak ucu kalınlığı, üretilen modeller arasında farklılık gösterir. Kullanıcı beğenisine sunulan envai çeşit model seçenekleri içerisinde ayrıca farklı bıçak boyu ve enine sahip tasarımlara ulaşabilirsiniz. Kahvaltı sofralarında erişilmek istenen konfor, tereyağı bıçağı kullanımında farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcılara uygun sap tasarımlarının dizayn edilmesini sağlar. Kalın, orta ve ince saplı tereyağı reçel bıçağı modelleri arasından sizin için kolay tutuş imkanı sunacak çözümlere erişebilirsiniz. Farklı boyutlarda saplara sahip model seçenekleri içerisinde yetişkinler ve çocuklar için uygun olacak alternatiflere ulaşmak mümkün olur. Bıçağını avuç içinde veya el ucunda tutmak isteyen kullanıcılarına ideal seçenekler sunabilen tereyağı bıçakları yelpazesi, pek çok farklı bıçak tarzı arasından seçim imkanı sunar. Uçtan sap kısmına aynı biçimde olan simetrik uçlu modeller, bıçak ucuna doğru ovalleşen modeller, bıçak bölmesi pala şeklinde tasarımlar, yarım ay şeklinde bıçağa sahip modeller ve klasik bıçak tasarımında üretilen modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Tombul, ince, kıvrımlı, düz, eğik, dahası birçok farklı tarz arasından seçim imkanı sunan sağ detaylarına sahip modeller, üretim malzemeleriyle farklılaşan seriler sunar. Jumbo tereyağı bıçağı gibi metalden üretilen alternatifler, bireysel kullanımların yanı sıra misafir sofraları için de ideal çözüm olarak öne çıkar. Geleneksel ürünler arasından modern moda akımları arasına geçiş yapmayı başaran tahta ve ahşap tasarımlara geniş bir çeşitlilikle erişebilirsiniz. Bir diğer muadil seçenek olaraksa hafifliği ve dayanıklılığıyla tercih gören plastik modeller oluşturur. Sunulan seçenekler arasında sap ve bıçak kısmı aynı malzemeden üretilen modellerin yanı sıra iki farklı malzeme kullanımıyla üretilen modellere erişebilirsiniz. Örneğin yalnızca sap kısmı ahşaptan üretilen ahşap tereyağı bıçağı tasarımlarına yahut bıçağı da ahşaptan üretilen modellere rastlayabilirsiniz. Şık ve lüks sofra dizaynlarından hoşlananlara metal tasarımlarını sunan tereyağı bıçak dünyası, sportif tarza sahip kullanıcılarına geniş bir renk ve görsel tasarım dünyası sunar. Tarzınıza uygun tasarımlara farklı adette bıçak barındıran paket seçenekleri ile erişebilirsiniz.

Tereyağı Bıçağı Fiyatları

Model yelpazesinin genişliğini fiyat etiketlerine de yansıtan tereyağı bıçakları, her keseye uygun seçenekler sunar. Bütçenize uygun alımlar yapabilmenizi sağlayan fiyat çeşitliliğinin temel nedenlerinden birini, satış noktaları arasında değişen fiyat değerleri oluşturur. Satış noktalarına ait özgün fiyatlandırma ilkeleri ve indirim kampanyalarından kaynaklanan bu farklılık, alımında karar kıldığınız belirli bir modele farklı fiyat teklifleri ile rastlamayı sağlar. Pratik araştırma sitesi Cimri.com’la en cazip teklifi sunan satış noktası bilgilerine saniyeler içerisinde erişebilir, alımlarınızı en kazançlı fiyat değerleriyle yapabilirsiniz. Farklı markalarca sunulan model serileri arasında doğan fiyat farklılıkları ise modellere dair özellik ayrıcalıklarından kaynaklanır. Buna göre üretiminde daha kaliteli malzemelerin kullanıldığı modeller için belirlenen tereyağı kesici fiyat değerleri, düşük maliyetli malzemelerden üretilen tasarımlara göre yüksek olur. Markaların sunduğu yeni kreasyon tasarımlar, geçmiş yıllara ait tasarımlara göre daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabilir. İçerisinde daha fazla adette bıçak sunan modeller, daha az sayıda bıçak sunan muadillerine nazaran yüksek etiketler taşır. Bu durumda bıçak modellerinin boyutları, görsel tasarım detayları ve kaliteleri de fiyatlar üzerinde etkili faktörleri oluşturur.

Tereyağı Bıçağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tereyağı bıçağı alımlarınızda öncelikli olarak kullanışlılık olgusunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Bireysel konfor beklentileriniz açısından uygun olduğu koşulda metal gibi ağır malzemelerden üretilen tereyağı bıçağı modellerini de günlük kullanımlarınız için tercih edebilirsiniz. Öte yandan en şık modeller olarak öne çıkan metal bıçakların misafir sunumları için çok daha ideal olduğunu belirtmek gerekir. Günlük kullanımlarınızda kullanmak üzere daha hafif modeller olan plastik ve ahşap modelleri tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte bıçaklara dair boyut değerleri de ahvaltı deneyimlerinizde yaşayacağınız konforda ağırlık değerleri kadar önemli detaylar arasında gelir. Sap ve bıçak kısımlarında farklı uzunluklar, genişlikler ve kalınlıklara sahip modellerin hangisiyle kolay tutuş ve kullanım deneyimlerine erişeceğinizi önceden düşünmek, ideal seçimi yapmanızı sağlar. Bu bağlamda düz, eğri, yarım ay, spatula gibi farklı biçimlerde tasarlanan bıçak uçlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Sap kısımlarına dair biçimsel farklılıkları göz önünde bulundururken bıçakları kullanacak olan kişilerin el yapısını göz önünde bulundurmak yarar sağlar. Kullanım özellikleriyle sizi mutlu kılacak biçim seçenekleri arasından seçim yaparken görsel tasarım detaylarına dikkat ederek görüntüsüyle motive sunacak modelde karar kılabilirsiniz.

Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın