track source

Saba Televizyonlar

Saba Televizyonlar Fiyatları

25 Ürün gösteriliyor.
Ekran Boyutu (cm)
DLNA
Uygulama Yükleyebilme
Ekran Tipi
USB 2.0 Girişi
Ürün Tipi
Dahili Kamera
Akıllı Erişim
HDMI 2.0 Girişi
HD Uydu Alıcı
Dahili Wi-Fi
Smart TV
Ses-Kulaklık Çıkışı
Ses ile Kontrol
Yayın Kaydetme
Çözünürlük
Program Rehberi
Analog - Kablolu Anten Girişi
İşlemci Çekirdek Sayısı
Uydu Anten Girişi
HDR
Hbb TV
Subwoofer
USB 3.x
Bluetooth
Karasal Alıcı ( DVB-T )
Kablo TV
HD Karasal Alıcı
3D
Analog Alıcı
Dolby Vision
HDR10
HDR10+
Çıkış Yılı
4K Cinema
HDR10 Pro
Ekran Kalınlığı
HDMI
Wİ-Fİ Versiyonu
Enerji Sınıfı
Akıllı Enerji Tasarrufu
Otomatik Kapanma
Ambilight
Işık Sensörü
Akıllı Kumanda
Google Asistan
Akıllı Telefon ile Kontrol
Airplay
2 Tuner
Ekran Yansıtma
Netflix
YouTube
Digitürk Play
Spotify
Oyun Modu
Beinconnect
Web Tarayıcı
Saba Televizyonlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Televizyonlar kategorisinde en ucuz Saba Televizyonlar arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Saba Televizyonlar içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Saba Televizyonlar fiyatlarını incele!
Marka
Saba

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Saba Televizyonlar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 5 Saba Televizyonlar ürünü:

2022 yılı Saba Televizyonlar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
3 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 25 Saba Televizyonlar modeli içerisinde en ucuz Saba Televizyonlar fiyatı 2179.0 TL iken, en yüksek Saba Televizyonlar fiyatı 20474.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Saba Televizyonlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Saba Televizyonlar fiyatı ise 8819.39 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Saba Televizyonlar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Saba Televizyonlar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Saba Televizyonlar modeli:
Cimri'nin Seçimi
Philips 50PUS7304 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV
Philips 50PUS7304 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Vestel 50FD7300 50 inç 127 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
Vestel 50FD7300 50 inç 127 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung UE-43MU7000 43 inç 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K UHD Smart LED TV
Samsung UE-43MU7000 43 inç 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K UHD Smart LED TV
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung EU-32N5000 32 inch Smart Full HD Uydu Alıcılı LED TV
Samsung EU-32N5000 32 inch Smart Full HD Uydu Alıcılı LED TV
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung UE-55MU7350 55 inç 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
Samsung UE-55MU7350 55 inç 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Saba Televizyon

Günümüz teknolojisinin en çok gelişim gösteren teknolojik aletlerinin başında televizyonlar yer alır. Her evin olmazsa olmazları arasında yer alan bu aletler günlük yaşamın bir parçası haline gelir. Saba televizyon göstermiş olduğu özellikler bakımından kullanıcıların bütün ihtiyacını karşılıyor. Televizyondan film izlemek hemen hemen her kullanıcının istekleri arasında gelir. Büyük bir ekrana ve canlı renklere sahip televizyon modeli seçerek bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Saba markasının sahip olduğu geniş ürün yelpazesi kullanıcıları istediği özelliklere sahip televizyon seçme imkanı sunuyor. Çözünürlük özellikleri bakımından zengin donanımlara sahip Saba televizyon modellerini siz de evleriniz için tercih edebilirsiniz. Kablosuz bağlantı özelliklerine sahip olan Saba televizyon modellerini tercih ederek evde internet keyfini televizyonunuzdan yaşayabilirsiniz. Saba televizyonlar her gün gelişmekte olup sizlere daha istenilir ve daha fazla donanım özelliklerine sahip televizyonlar üretmeye devam ediyor. 

Saba Televizyon Modelleri

Televizyon modelleri modelleri gelişen teknoloji ile kendi aralarında farklılık gösterir. Saba televizyon modelleri de sahip oldukları özellikler bakımından kendi arasında farklılık gösteren ürünler arasında yer alır. Sizlerin televizyon istekleri talepleriniz doğrultusunda farklılık gösterebilir. Saba markası bu talepler doğrultusunda televizyon modelleri üreterek kullanıcıların bu ihtiyacını karşılar. Kullanıcılar tarafından evlerde tercih edilen televizyon modelleri arasında Saba LCD televizyon modelleri yer alır. LCD televizyon modelleri son zamanların evlerde tercih edilen televizyon modelleri arasında yer alır. Bunun nedenleri arasında ise sahip olduğu özellikler bulunur. Görüntü kalitesi bakımından HD özelliklere sahip olan model ayrıca dahili uydu alıcısı özelliği ile evlerin tercih nedenleri arasında bulunuyor. USB ve HDMI bağlantılarına da sahip olan Saba LCD televizyon modelleri istenildiğinde bilgisayar ile bağlantı sağlayabilir. Saba marka televizyon modelleri arasında seçim yaparken modellerin sahip olduğu özellikler sizlere daha uygun bir seçim yapma imkanı sağlar. İnternet bağlantısı olan televizyon modelleri ile oturduğunuz yerden internete bağlanabilirsiniz. Böylelikle internet yayınlarına sahip olan dizi ve filmlere daha büyük ekranda, daha canlı renklere sahip şekilde izleyebilirsiniz. Evlerde nostalji isteyen kullanıcıların tercihi ise Saba tüplü televizyon modelleridir. Tüplü televizyonlar eski yılların vazgeçilmez modelleri arasında yer alır. Saba marka tüplü televizyonlar aradan zaman geçmesine rağmen tüplü televizyon modellerinde hala renkli görsellere sahiptir. Saba televizyon modelleri ortak özellikleri arasında sahip olduğu ses düzeyi ve ses  ayarları yer alır. Televizyon izlerken ses düzeyi izlenilen program kadar önemli bir yere sahiptir. Ses düzeyi iyi olan bir televizyon modeli tercih ederek izlenilen filmi daha gerçekçi bir şekilde izleme fırsatına sahip olursunuz. İşlemci çekirdek özelliği ile daha hızlı kanal geçişi özelliğine sahip olan Saba televizyon modelleri sahip olduğu bu özellikle siz değerli kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Smart TV ve Wi Fi özellikleri iyi olan bir televizyon tercih ederek internette daha hızlı arama yapabilirsiniz. Siz de eviniz için en uygun Saba televizyon modelini tercih edebilirsiniz. Modeller arasında fiyat araştırması yaparken cimri.com adresini kullanarak Saba televizyon en ucuz olan modellerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Saba televizyon modellerini fiyat olarak kendi aralarında karşılaştırabilir bütçenize en uygun özelliklere sahip Saba televizyon modeline karar verebilirsiniz. 

Saba Televizyon Fiyatları

Saba televizyon fiyatları televizyonun sahip olduğu ekran özellikleri bakımından farklılık gösterir. Daha büyük bir oda ölçülerine sahipseniz ekran boyutu daha büyük olan Saba televizyon modellerini tercih edebilirsiniz. Ses özellikleri de yine televizyon fiyatlarını etkileyen özellikler içerisinde yer alır. Görüntü kalitesi bakımından LED ve HD kaliteli televizyon fiyatları da kendi arasında fiyat dalgalanması gösterebilir. HD kalite televizyonlar daha canlı ve gerçekçi bir renk özelliğine sahip olduğu için fiyat olarak fazla bir bütçeye sahiptir. Saba LED TV fiyatları bütçe olarak cebinize daha uygun olabilir. LED TV televizyon modellerini tercih ederek bütçeniz için daha uygun bir seçim yapabilirsiniz. Genel olarak fiyat performans olarak her kullanıcının bütçesine uygun olan televizyon modellerini siz de tercih edebilirsiniz. Daha öncesinden fiyat araştırmak kullanıcılara daha uygun bir Saba televizyon modeli seçme konusunda yardımcı olur. Televizyon modellerinin fiyatlarını cimri.com adresi üzerinden takip edebilirsiniz. 

Saba Televizyon Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Televizyon modelleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında Saba televizyon özellikleri yer alır. Televizyon modelleri farklı özelliklere sahip teknolojik ürünlerdir. İnternet gibi sosyal medyayı televizyondan kullanmak istiyorsanız Smart televizyon modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca televizyonu koyacağınız odanın ölçüleri de yine Saba televizyon modelleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Daha hızlı ve kullanışlı bir televizyon modelini evlerinizde tercih ediyorsanız televizyon modelinin sahip olduğu işlemci çekirdek sayısı satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler arasındadır. Saba televizyon yorumları sizlere seçeceğiniz model hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca Saba televizyon modelleri arasında seçim yaparken televizyonun sahip olduğu işletim sistemi satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır. Televizyon modelleri arasında seçim yaparken cimri.com adresini tercih edebilirsiniz. Böylelikle eviniz için en uygun özelliklere ve bütçeye sahip Saba televizyon modelini tercih ederek uzun yıllar televizyon keyfini evlerinizde yaşayabilirsiniz. 

Karşılaştır
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery