track source

Tel Sineklik

Tel Sineklik Fiyatları

218 Ürün gösteriliyor.
Tel Sineklik fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Tel Sineklik fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 218 adet Tel Sineklik ürünü bulduk. Tel Sineklik kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Tel Sineklik mağaza fiyatları ve Tel Sineklik ürün özellikleri incele!
Pencere Kapı Sinekliği Cam Tül Sineklik 150x125 Cm Pencere Teli Pencere Tülü Tül Sineklik Sinek Teli

Pencere Kapı Sinekliği Cam Tül Sineklik 150x125 Cm Pencere Teli Pencere Tülü Tül Sineklik Sinek Teli

sonavm Sineklik Teli Kesilebilir Pencere Sinekliği Cırt Bantlı Yapışkanlı 100cm X 150cm SİNEKLİK

sonavm Sineklik Teli Kesilebilir Pencere Sinekliği Cırt Bantlı Yapışkanlı 100cm X 150cm SİNEKLİK

80CM EN SİNEK TELİ SİNEKLİK TELİ MT FİBERGLASS 10 metre

80CM EN SİNEK TELİ SİNEKLİK TELİ MT FİBERGLASS 10 metre

Pencere Kapı Sinekliği Cam Tül Sineklik 150x125 Cm Pencere Teli Pencere Tülü Tül Sineklik Sinek Kovu

Pencere Kapı Sinekliği Cam Tül Sineklik 150x125 Cm Pencere Teli Pencere Tülü Tül Sineklik Sinek Kovu

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tel Sineklik

Ev ortamında kapı ve pencereler en sık açılan ve kullanılan ürünlerin başında gelir. Kapıların ve pencerelerin açılması ile dışarıda yer alan birçok şey evinizin içine girebilir. Böyle anlarda çoğu kullanıcı küçük ve büyük haşere, böcek gibi canlıların içeri girmesinden endişe duyar. Bazı kullanıcılar ise evini havalandırmak için alternatif  yöntemlere ihtiyaç duyar. Bu nedenle kapı ve pencerelerine uygun ürünlerden destek alır. Pencerelerden gelen haşereleri önlemek için başvurulan ilk yöntem tel sineklikler olur. Tel sineklikler günümüzde oldukça pratik tasarımları ile dikkat çeker. Çağın ilerlemesi ile klasik sineklikler yerini çok daha pratik ürünlere bırakır. Bu anlamda birçok firma kolayca monte edilip çıkarılabilecek ürünler tasarlar. Bu sayede satın aldığınız ürünleri siz de zorlanmadan takabilirsiniz. Ürünlere duyulan ihtiyaç özellikle yaz aylarında artış gösterir. Ortamı havalandırmak için çekinmeden pencerenizi açabilirsiniz. Kapılar için tasarlanan ürünler farklı özellikler sunar. Birçok marka mıknatıslı ürün seçeneği ile işlemi pratik hale getirir. Bu sayede el değmeden eleğinizi açıp kapatabilirsiniz. 

Tel Sineklik Çeşitleri

Günlük hayatta her ortamda ihtiyaç duyulan ürünler vardır. Çoğu zaman mevsimine göre ürünlere olan talepte artış görülür. Ev ortamında kullanılan birçok eşya da mevsimine göre yoğunluk kazanır. Özellikle yaz aylarında rağbet gören tel sineklikler de bu ürünlerin başında gelir. Tel sineklik modellerinin tümü ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikleri ile karşınıza çıkar. Birçok haşere türü yıl boyunca evinize girse de bazıları özellikle yaz aylarında yoğunluk kazanır. Uçuşan canlılar oldukça kısa bir sürede evinizin birçok bölümünü istila edebilir. Bu tarz problemlere çözüm üretmek için tel sineklikler tasarlanır. Bu sayede yıl boyunca kapı ve pencerelerinize sineklik taktırabilirsiniz. Günümüzde tel sineklik üreten birçok firma ve marka bulunur. Bu çeşitlilik sayesinde bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürünlere kolayca ulaşırsınız. Tel sinekliklerin kullanım alanına göre tasarımları değişiklik gösterir. Birçok firma standart olarak tüm pencere ve kapı boyutlarına uygun ürünler tasarlar. Tel sineklikler kapılar ve pencereler için farklı şekillerde tasarlanır. Genelde tel sineklik markaları pencerelerin kolay açılabilmesi için özel kilitler sunar. Bu kilitleri kullanarak tel sineklikleri açabilir ve işiniz bittiğinde ilgili bölmelerine oturtarak kapatabilirsiniz. Kapı sineklikleri ise farklı bir form ve özellik ile kullanıcı karşısına çıkar. Çoğu markada mıknatıslı bir şekilde açılıp kapanan ürün çeşitleri sunulur. Bu sayede el değmeden ürünü kullanmanın keyfini sürersiniz. İdeal olarak tasarlanan kapı sinekliklerini kendi kapınıza göre ayarlayabilirsiniz. Kapı sineklik teli ince ve kalın seçenekler ile karşınıza çıkar. Kalın olanlar daha karanlık bir görünüm ortaya çıkarır. İnce tel sineklikler ise hafif malzemesi ile dikkat çeker. Evinde küçük çocuk olan kullanıcılar için özel kilit sistemleri sunulur. Bu sayede güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Çelik tel sineklik modelleri ekstra dayanıklı yapısı ile uzun yıllar size eşlik eder. Ürünler  paslanmaz ve darbelerden etkilenmez özel yapısı ile kullanıcılardan tam not alır. Darbelere karşı dayanıklı olması sayesinde uzun süre aynı ürünü kullanmanıza olanak sağlar. Küçük çocukları olan aileler daha kalın sinekliklere ihtiyaç duyar. Bu nedenle birçok firma ihtiyaca uygun çözümler sunar. 

Tel Sineklik Fiyatları

Günlük hayatta işinize yarayan her eşyanın belli bir fiyatı vardır. Genelde bu fiyatlar birden fazla faktöre göre belirlenir. Bu etkenler ışığında ürün fiyatları artabilir. Aynı görevi yerine getiren ürünlerin kalitesine göre fiyatlar değişebilir. Tel sineklik fiyatları da bu nedenden ötürü farklı fiyat seçenekleri sunar. Ürünlerin kalitesi arttığında buna bağlı olarak fiyat kısmında da dalgalanmalar oluşur. Tel sineklikler kapı ve pencereler için ayrı şekilde üretilir. Pencere tel sineklik çeşitleri ile kapı sineklikleri arasında fiyat farkı olabilir. Ürünlerin boyutu da fiyatlar üstünde etkin rol oynadığı için boyut arttığında fiyat yükselebilir. Daha fazla yer kaplayan bir tel sineklik diğerlerinden yüksek fiyatlı olabilir. Tel sineklikler kalın ve ince tasarımları ile dikkat çeker. Ürünlerin kalınlığı ve inceliği gibi ayrıntılar fiyatın artmasına neden olabilir. Tel sinekliklerin çelik olması dayanıklılık süresini artırır. Buna bağlı olarak ürün fiyatlarında da yükselmeler görülür. Aradığınız marka ve modeli bulduktan sonra ürünlerin fiyatına göz atmak isteyebilirsiniz. Cimri.com’un fiyat karşılaştırma özelliği aradığınız birçok seçeneği bir arada sunar. 

Tel Sineklik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük hayatta satın almanız gereken ürün çeşitliliği ihtiyaçlarla doğru orantılıdır. Yaz ayları geldiğinde ev ortamına alınan ürünlerin kategorisi değişiklik gösterir. Tel sineklik de bunların başında gelir. Bu ürünler sineklerin içeri girmesini engeller ve rahatlığını artırır. Tel sineklikler arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunur. Bunların başında kullanım alanı gelir. Öncelikle kullanacağınız kısma karar vermeniz gerekir. Kapı ve pencere ürünleri farklı şekillerde tasarlanır. Sürgülü tel sineklikler kapılarınız için ideal olabilir. Kolay bir şekilde açılıp kapandığı için yaz aylarında pratiklik sağlar. Pencereler için ise kilitli sistemleri tercih edebilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler için gereken korumayı sağlar. Alüminyum tel sineklikler günlük hayatta işinize yarayacak şekilde tasarlanır. Bu ürünleri tercih ederek sinekleri engelleyebilirsiniz. Daha uzun ömürlü bir ürün arıyorsanız çelikler daha sağlıklı olur. Çok fazla ortamı karartan bir ürün istemiyorsanız ince tel sineklik çeşitleri sizi için daha doğru bir seçim olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery