track source
track source

Tayt

Tayt Fiyatları

2819 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Tayt fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tayt modelleri ve Tayt fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tayt kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Slazenger, Nike, Pierre Cardin. 2819 adet Tayt fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tayt Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tayt markası:

En Çok İncelenen Tayt Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Tayt Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2819 Tayt modeli içerisinde en ucuz Tayt fiyatı 8.63 TL iken, en yüksek Tayt fiyatı 1943.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tayt fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Tayt fiyatı ise 90.44 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Nike 905137-010 Power Kadın Antrenman Taytı
Nike 905137-010 Power Kadın Antrenman Taytı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Jerf Colmar Kahve Kadın Tayt
Jerf Colmar Kahve Kadın Tayt
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tayt

Tayt sözlük anlamı olarak kalçayı ve bacakları sıkıca saran pantolon anlamına gelir. Taytlar günümüzde yalnızca rahat oldukları için kullanılmıyor. Taytlar hem spor hem de şık olarak kullanılıyor. Spor ve topuklu ayakkabılarla rahatça kullanabilirler. Tayt günlük hayatta sürekli karşımıza çıkan bir tekstil ürünü haline gelmiştir. Bu ürünün piyasada oldukça fazla şekilde kullanıcıların karşısına çıkar. Renk seçenekleri de oldukça fazla şekilde bulunur. Sarı, kırmızı, siyah tüm renk ve desenlerde tayta ulaşmak mümkündür.Tayt takımları birden fazla renk ve seçenek ve tasarıma sahiptir. Ayrıca taytlar uzun zamandır bale, tiyatro gibi sahne sanatları gösterilerinde kadınlar ve erkekler tarafından kullanılır. Bu modeller daha çok gösteri amaçlı ve belirli bir tasarıma sahip modellerdir. Balede genellikle düz renkler tercih edilir. Taytlar kullanıcıların ihtiyaçları ve beklentileri göz önüne alınarak tasarlanır. İstediğiniz tasarımda ve renkte bulunan taytlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tayt kumaşları piyasada oldukça fazla seçenek sunar. Birbirinden çok farklı kumaş türleri arasında likralı kumaş, polar kumaş ve penye kumaş seçenekleri yer alır. Kullanıcılar ürünleri kullanacağı alana göre rahatlıkla seçim yapabilir.    

Tayt Modelleri ve Özellikleri

Her kullanıcının birbirinden farklı zevke sahiptir. Bu sebeple giyim tercihleri de birbirinden oldukça farklıdır. Kıyafet tercihleri çoğu kullanıcının günlük motivasyonunu etkiler. Çoğu kişi kıyafetlerinin bir bütün halinde olmasını tercih eder. Genellikle kullanıcılar satın aldıkları kıyafetleri uzun yıllar kullanmak ister. Malzeme kalitesi ürünlerin kullanım ömrünü doğrudan etkiler. Piyasada oldukça fazla model ve çeşitte tayt bulunur. Renkli baskılı tayt modelleri daha çok gençler tarafından tercih edilen modeller arasında yer alır. Fakat giyinmenin yaşı olmadığı için her yaş grubu için uygundur. Bu modeller değişik tarzdaki tasarımlarıyla her kıyafetle kombin edilebilir. Geometrik desenli tayt modelleri ise klasiğin dışına çıkmak isteyen kişiler için uygundur. Oldukça estetik olan bu modeller hem spor hemde şık olmanızı sağlayacaktır. Moda anlayışını baştan yazacak estetik modellerdir. Tayt pantolonlar günlük hayatın her alanında kullanılabilecek modeller arasında yer alır. İş yerinde dahi rahatlıkla kullanılabilir modellerdir.Hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilecek olan bu modeller kullanıcılar tarafından her mevsim tercih edilebilir. Tayt takımları 3’lü 5’li olacak şekilde ya da tshirt,sweat gibi üst giyim ürünler ile de satılabilir.Bu setler kombin açısından fazla seçenek sunar. Hayatın her alanında olduğu gibi deniz ve havuz kıyafetleri arasında da tayta rastlamak mümkündür. Taytlı mayolar özellikle rahat deniz kıyafetleri arasında yer alır. Taytlı şortlar ise kullanıcıların kurtarıcısı haline gelmiş bir ürün olmaktadır. Elbiselerin ya da kullanıcıların kısa olduğunu düşündüğü ürünlerin altına rahat etmek için giyilebilir. Normal zamanda da rahat ve spor bir kıyafet olarak da tercih edebilir. Ayrıca özellikle spor yaparken daha rahat amacıyla taytlı şortlar kullanılabilir. Şal desen taytlar hem gece hem de gündüz tercih edilebilecek modeller arasında yer alır. Daha çok bohem bir havası olan bu modeller kullanıcıların kendilerini daha şık hissetmesini sağlar. Deri tayt modelleri ise hem şık hem spor olarak kombinlenebilir. Her an her kullanım için uygundur. Deri taytlar ile hem şık hem spor olabilirsiniz. Üzerine tercih edeceğiniz kıyafete göre bunu kullanıcılar belirlemiş olur.     

Tayt Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tayt satın alırken kullanıcılar birçok kriteri düşünmelidir. Marka ve modeli belirlemeden önce kişiler kendi beklentilerini belirlemelidir. Beklentiler belirlenmediği zaman alışveriş tam bir hayal kırıklığı haline gelebilir. Satın alacağınız taytın dolabınızdaki diğer kıyafetlere uyumlu olmasını isterseniz, o kıyafetleri göz önünde bulundurarak alışveriş yapmalısınız. Tayt kombinleri yapılması zor şeyler değildir fakat taytın modeline ve kumaşına uygun bir üst giyim ürünü tercih edilmelidir.Her markanın ürettiği ürün farklı fiyat seçenekleri ile karşımıza çıkar. Termal tayt modelleri de sık tercih edilen ve soğuktan korunmak amacıyla sık tercih edilen modeller arasındadır. Ürünler için fiyat performans karşılaştırması yapmak sağlıklı bir alışveriş yapmayı sağlayacaktır. Genellikle kullanıcılar satın aldıkları ürünleri uzun yıllar boyu kullanmak ister. Bu yüzden kumaş kalitesi yüksek ürünler tercih edilmelidir. Tayt şıklığını hayatının her alanında yakalayabilirsiniz. Tayt setleri markalar arası farklılık gösterebilir. Tayt modellerinin boyutu ve esnekliği her modelde farklılık gösterir. İhtiyacınızı belirleyerek buna göre bir tercih yapabilirsiniz.  

Tayt Fiyatları

Kullanıcılar değişik tasarımlar ve modellerle günlük hayatlarına renk katmak isteyebilirler. Her kullanıcı günlük hayatında, iş hayatında ya da gece hayatında şık olmak isteyebilir. Bu noktada taytları hayatın her alanında tercih edebilirler. Tayt fiyatları markadan marka ve model çeşitliliğine göre farklılaşır. Ürünlerin kalitesi ve modeli fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Piyasaya yeni çıkan ürünler eskiden beri var olan ürünlere göre daha farklı fiyat etiketine sahiptir. Ürünlerin özel tasarım olması da fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Satıcılar beklentilerini belirledikten sonra fiyat kısmı devreye girer. Kullanıcıların çoğu kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlara almak ister. Her bütçeye uygun tayt modelleri ile piyasada rahatlıkla karşılaşılabilir. Tabi bu fiyatları etkileyen pek çok faktör bulunur. Ürünlerin kumaşı bu faktörler arasında yer alır. Ürünü üreten firma da fiyatları doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alır. Kumaş kalitesi arttığı vakit fiyatlar da doğrudan artar. Yeni satılmaya başlanan ürünler eski ürünlerden daha yüksek fiyatlı olabilir. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli tayt modellerini satın almadan önce Cimri.com’da fiyat karşılaştırması yapılabilir. Kaliteli ürünlere daha ucuz fiyattan sahip olunabilir.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery