track source
track source

Tasarruflu Ampul

Tasarruflu Ampul Fiyatları

388 Ürün gösteriliyor.
Tasarruflu Ampul fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tasarruflu Ampul modelleri ve Tasarruflu Ampul fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tasarruflu Ampul kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Philips, Cata, ACK, Eglo. 388 adet Tasarruflu Ampul fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tasarruflu Ampul Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tasarruflu Ampul markası:

2021 yılı Tasarruflu Ampul Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 388 Tasarruflu Ampul modeli içerisinde en ucuz Tasarruflu Ampul fiyatı 3.29 TL iken, en yüksek Tasarruflu Ampul fiyatı 1051.17 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tasarruflu Ampul fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Tasarruflu Ampul fiyatı ise 21.49 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tasarruflu Ampul Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Philips Filament Led Ampul
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tasarruflu Ampul

Ampul her evde kullanılan bir icat olarak insanlığa sunulmuş en önemli icatlardan biri olur. İlk ampul 1880 yılında üretilir ve o günden bu güne kadar insanlığı aydınlatır. Gelişen teknoloji ve sistemler ile ampul modelleri gelişir ve kullanıcılara sunulur. Ampul modelleri farklı renk ve tipte kullanıcıların evlerini aydınlatır. Günlük kullanımda oldukça önemli olan ampul modelleri basit ama akıllıca çalışma mantığı ile her evde yerini alır. Farklı teknolojik gelişmelerin ardından daha az enerji tüketimi sunan tasarruflu ampul modelleri kullanıcılara sunulur. Tasarruflu ampul modelleri daha az enerji tüketerek daha yüksek aydınlatma oranlarını sunar. Bu bağlamda oldukça başarılı olan tasarruflu ampul modelleri farklı kullanıcılara farklı renkte aydınlama imkanı sunar. Ampul modelleri farklı dizaynlar kullanılarak üretilir ve bazı kullanım avantajları sunar. Lümen kısaca ampulun parlaklığı olarak ifade edilebilir ve aydınlatma miktarı açısından önemli bir unsur olur. Tasarruflu ampul modelleri benzer watt değerlerindeki ampullerden fazla aydınlatma imkanları sunar. Sizde bir tasarruflu ampul modeli satın alabilir çok daha ekonomik bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Tasarruflu Ampul Modelleri ve Özellikleri

Tasarruflu ampul modelleri ekonomik ve aynı zamanda yüksek aydınlatma imkanları sunar. Tasarruflu ampul modelleri bu noktada kullanıcılara mantıklı bir seçim imkanı sunar. Tasarruflu ampul modellerinde en sık kullanılan aydınlatma renklerinden olan beyaz renk, objektif bir görüntü imkanı sunar. Sizde tasarruflu ampul beyaz ışık modellerinden birine sahip olabilir, odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Işıklandırma ortam aydınlatmalarında şık görünümler elde edilebilmesi açısından oldukça önemli bir rol oynar. Tasarruflu ampul modelleri eski tip ampul modellerine oranla yüzde yetmiş beşe kadar daha az elektrik tüketimi sağlar. Bu bağlamda bir tasarruflu ampul madenine sahip olarak tasarruflu ampulün kendi masrafını karşılamasını sağlayabilirsiniz. Tasarruf ampulleri içerisindeki fosfor sayesinde daha az karbondioksit salınımı açığa çıkarır. Bu bağlamda tasarruflu ampul modelleri daha çevreci bir ampul modeli olur olarak nitelendirilebilir. Tasarruflu ampul modelleri yüksek aydınlatma gücüne sahip olur ve gözü yormaz. 

Bu sayede tasarruflu ampul modelleri ile akşam saatlerinde gözünüzü yormadan kitap okuma keyfine erişebilirsiniz. Farklı tasarım şekilleri sunan tasarruflu ampul modelleri göze hitap eder ve odanızın bir dekor unsuru olabilir. Işıklandırma odanızın tasarımına etki edecek bir unsur olarak karşınıza çıkar. Bu bağlamda tasarruflu ampul sarı ışık modelleri ile odanızın tasarımını daha güzel kılabilirsiniz. Üstelik tüm bunları daha az maliyet ile elde edersiniz. Tasarruflu ampul modelleri Işığı tek noktada toplamaz ve daire şeklinde yayar. Bu özelliği ile tasarruflu ampul modelleri ortam aydınlatmalarında öne çıkar ve sık tercih edilen ampul modellerinden olur. Tasarruflu ampul modelleri dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım ömrü sunar. Bu sayede sizde tasarruflu ampul modellerinden seçimlerinizi yapabilir, uzun bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Philips markası uzun yıllar edindiği tecrübelerini tasarruflu ampul modellerine de  aktarır. Philips tasarruflu ampul modelleri 23 watt tüketim ile 112 watt enerji sağlar. Bu sayede tasarruflu ampul Philips modelleri arasından seçimlerinizi yapabilir, evinizin elektrik maliyetini düşürebilirsiniz. Renk sıcaklığı ampullerin yaklaşık olarak sunduğu ve Kelvin değerine göre değişen renk aralıkları olarak isimlendirilir. Bu bağlamda  nispeten düşük kelvinli  tasarruflu ampul modelleri ile odanızda daha sıcak renkler elde edebilirsiniz.

Tasarruflu Ampul Fiyatları

Bütün ürünlerde olduğu gibi tasarruflu ampul fiyatları da ampullerde kullanılan malzemenin cinsine ve kalitesine göre değişir. Bu bağlamda tasarruflu ampul fiyatları ürünlerde kullanılan malzemenin birim maliyeti ile değişiklik gösterir. Üretim metodları tasarruflu ampul modelleri fiyatınılarının değişmesinde önemli bir unsur olur. Her marka farklı üretim metodları kullandığından markadan markaya tasarruflu ampul fiyatları değişebilir. Tasarruflu ampuller nispeten daha yüksek bir kullanım ömrüne sahip olur. Bu nedenle Tasarruflu ampul fiyatları normal ampul fiyatlarını oranla daha yüksek olabilir. Ampul fiyatlarının değişmesinde etkili olan unsurlardan bir tanesi  ampuller de kullanılan teknoloji olur. Tasarruflu ampuller nispeten farklı teknolojiler kullanılarak üretildiği için farklı fiyatlandırılır. Tasarruflu ampul modelleri uzun kullanım sonucunda, yüksek enerji tasarrufu sayesinde kazançlı bir seçenek olur. Sizde cimri.com ziyaret edip en ucuz tasarruflu ampul fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Tasarruflu Ampul Seçerken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Halihazırda odanızın aydınlatmasını beğenmiyor olabilirsiniz ve bir tasarruflu ampul satın almayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak tasarruflu ampul seçerken hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Bu noktada tasarruflu ampulleri seçerken dikkat etmeniz gereken bir kaç temel nokta bulunur. Bu noktalardan ilki seçeceğiniz ampulün renk sıcaklığını belirlemek olur. Sarı renkli ampuller kullanıcılara sıcak renkler sunar ve gözü yormaz. Bu bağlamda her gün kitap okuyan ya da belirli bir süre bilgisayarla uğraşan biri iseniz sıcak renkli bir tasarruflu ampul  seçebilirsiniz. Kullanıcılara soğuk renkler sunan ve beyaz renk olarak adlandırılan tasarruflu ampul modelleri objelerin gerçek renklerini belirlerken kullanılabilir. Bu bağlamda ev ortamında hobi olarak fotoğraflar çekiyor ve  gerçeğe yakın görüntüler elde etmek istiyor olabilirsiniz. Öyleyse beyaz renkli bir tasarruflu ampul kullanmanız daha gerçekçi görüntüler elde etmeniz açısından doğru olur. Bu noktada tasarruflu ampul 15 watt beyaz renk sunan modelleri arasından seçimleriniz yapabilir,  daha gerçekçi objektif çekebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery