Promalt Süt Artırıcı İçecek

En Ucuz Promalt Süt Artırıcı İçecek Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

En uygun fiyatlı Milupa, Bebelac, Promalt, Vitamalt ve Vitamoms marka süt artırıcı içecek seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Süt artıran içecekler nelerdir?

Doğum sonrası için anne üzerinde en çok baskı yaratan konulardan biri emzirmedir. Emzirmenin zamanlaması, bebeğin bunun için istekli olması ve acıkması ve tabi ki en önemli olarak da annenin sütünün yeterli olup olmayacağı en büyük soru işaretlerinin başında gelir. Yıllardır çeşitli şekillerde salgının bol olması için çözümler bulunmuştur. Lohusa şerbetleri, süt arttırıcı içecekler ve çeşitli yiyecekler denenmiştir. Bunların sonucunda annenin yediği birçok madde emzirme ile bebeğe geçtiğinden, bebekte istenmeyen gıda alerjileri görülebilmektedir. En önemli artırıcı faktör su içilmesidir. Sıvı tüketimi direk olarak etki yapmaktadır. Süt yapıcı içecekler olarak emziren anneler için sütlü içecekler, toz formüller, süt artırıcı malt içecekler içimi kolay aromalı vitaminli ürünler mevcuttur. Doktorunuzun tavsiye ettiği miktarda ve üzerinde belirtilen şekilde düzenli olarak tükettiğinizde faydalarının olması beklenmektedir. Vitaminler, malt, sıvı alımı ve sütlü besinler genel olarak bu konuda yardımcı olacaktır.

Anne sütü artıran içecekler zararlı mıdır?

Bu ürünler sağlık ya da tarım bakanlığı tarafından onaylanarak satılmaktadır ve doktor tavsiyesi ile de ulaşılabilmektedir. Zararlı olmaları beklenmez ama herhangi alerji benzeri gibi beklenmedik durumlarla karşılaşırsanız, tüketimi bırakıp doktorunuza başvurabilirsiniz. Emzirmenin yeterli miktarda gerçekleşmesi bebek sağlığı ve onun ilerleyen yıllardaki sağlığı için çok önemlidir. Hiçbir besin anne sütünün içinde bulunan koruyucu maddeler ve protein oranlarına sahip olamaz. Her türlü gelişim ve minik bebeklerin enfeksiyonlardan korunması için emzirme vazgeçilmez bir öğedir. Bebeklerin en az 1 yıl emzirilmesi önerilir ve bunun mümkün olması için, anne gerekli durumlarda destek ürünler kullanmak durumunda kalabilir.

Süt artırıcı içecek fiyatları ne kadardır?

Bebeğinizi uzun süre ve yüksek verimle emzirmenize yardımcı olacak doğum sonrası en ucuz süt artırıcı içecek seçeneklerini, cimri.com sitesinde, hamilelik ve emzirme kategorisi altında yer alan, süt artırıcı içecek başlığını seçebilir; ürünleri listeleyebilir; ürünlerin fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.