Sulama Başlığı

Sulama Başlığı Fiyatları

186 Ürün gösteriliyor.
Sulama Başlığı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sulama Başlığı modelleri ve Sulama Başlığı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sulama Başlığı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modatools, Karcher, Emin Home, Titiz, Gardena. 186 adet Sulama Başlığı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sulama Başlığı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sulama Başlığı markası:

En Çok İncelenen Sulama Başlığı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Sulama Başlığı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 186 Sulama Başlığı modeli içerisinde en ucuz Sulama Başlığı fiyatı 1.12 TL iken, en yüksek Sulama Başlığı fiyatı 5494.82 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sulama Başlığı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Sulama Başlığı fiyatı ise 222.62 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sulama Başlığı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
KL KLH429B Hortum Ucu
KL KLH429B Hortum Ucu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sulama Başlığı

Bitkiler de tıpkı insanlar gibi susar ve belli aralıkla suya ihtiyaç duyar. Özellikle yağmursuz geçen ve hava koşullarının sıcak olduğu dönemlerde düzenli ve etkili sulama önem kazanır. Profesyonel anlamda veya amatörce yapılan bitki yetiştiriciliğinde yapılacak sulamanın özenli olması, usulünce uygulanması gerekir. Sulama yapmaksa kişiden kişiye değişen zevkler arasında yer alır. Kimi saatlerce sulama yapmaktan sıkılmazken kimi bahçe severler sorumluluğun üstesinden daha kolay yöntemlerle gelmek ister. Bir diğer sulama farklılığı ise bitkilerde görülür. Tüm bitkiler aynı oranda suya maruz kalmayı sevmeyebilir. Özellikle hassa bitkiler ve narin yapılı çiçeklerde sulama yönetiminin ve su miktarının doğru belirlenmesi gerekir. Etkili ve dozunda sulama yapabilmenin anahtarı ve yardımcısı olarak görülen sulama başlığı, sunduğu alternatif seçeneklerle kullanıcı isteklerinin üstesinden kolaylıkla gelir. Kullanıcılar için suyu kararında kullanma olanağı sunarken aynı zamanda bitkilerin su alımının verimli olmasını sağlar. Doğru zamanda sulama ve doğru sulama şartlarının tamamlayıcısı olan su başlıkları, sahip olduğu işlevsel özellikler ile birbirinden farklı amaçlara hizmet eder.

Sulama Başlığı Modelleri

Bitki yetiştiriciliğinin giderek daha profesyonel hale gelişiyle birlikte sulama sistemlerinin de kendini sürekli yeniliyor oluşu dikkat çeker. Eskiye nazaran daha pratik, kullanımı kolay, ergonomik ve ultra fonksiyonel yapıda üretilen sulama başlıkları ise geniş yelpazesi ile göz doldurur. Suya karşı korunaklı üretilen su başlığı modelleri genellikle Plastik, çelik, metal veya farklı tür materyaller tasarlanan çeşitler barındırır. Üzerinde bulunan rekor ile kolaylıkla hortuma bağlanarak sorunsuz bir sulama deneyimi sunar. Tabancadan sprey püskürtme çeşitlerine varıncaya dek sunduğu türlü alternatifler arasından iş amacınıza uygun seçimler yapabilmenizi mümkün kılar. İnce ve hassas bitkilerin sulanmasında kullanılan ince püskürtme tabancası, genellikle farklı püskürtme seçeneklerine sahip oluşuyla beğeni toplar. Her ne kadar hassasiyet gerektiren sulama işleri için tercih ediliyor olsa da pek çok firma ince püskürtme tabancasını çok fonksiyonlu özelliklerle üretir. Genellikle yumuşak, kabarcık ve hafif şiddet ölçeğinde püskürttüğü su ile bitkilerinizin zarar görmesini engeller. Bitkinizin suyu emiş hızına göre devam edip etmemek kararını kolaylıkla almanızı sağlar. Sulama ve temizleme tabancası, bitkileri sulamak için kullanımının yanı sıra oluşan yoğun lekelerin etkili temizliğinde kullanılır. Taşıma sırasında kirlenme olasılığı bulunan ağaç gövdelerinin, saksıların, zeminlerin veya kullanıcı kostümlerinin temizliğinde ideal seçim olarak görülür. Kuvvetli püskürtmeden ince sis püskürtmeye kadar farklı püskürtme seçenekleri bulunur. Hafif parmak dokunuşlarıyla su akışının ayarlanabilir olması avantaj sağlar. Ergonomik ve konforlu araç gereçler olan sulama ve temizleme tabancasını kolaylıkla kullanabilir, yer kaplamayan özelliği ile tercih görür. Çok fonksiyonlu sulama hortumu, gerek duyulan uç aparatlar olmaksızın tek başına fonksiyonel işlev sergiler. Ergonomik tasarımları sayesinde kolay kullanım, kolay toplama imkanı sunar. Ayarlanabilir aparatları sayesinde dilediğiniz ölçekte sulama yapabilmenizi kolaylaştırır. Bahçe havuzu fıskiyesi, pek çok çeşit ve ebatla ultra fonksiyonel işlev sergiler. Genellikle büyük bahçe havuzları ve süs havuzlarında görsel şölen oluşturmak için tercih edilen fıskiyeler, su püskürtme miktarında yapılan ayarlamalar ile toprağın sürekli nemli kalması için de değerlendirilir. Suyu püskürtme özelliği ile belirlenen merkezden çıkan suyun geniş alanlara yayılmasını sağlar. Türlü seçenekler arasından en yüksek seçim şansını sunan ürünler arasında yer alır.

Sulama Başlığı Fiyatları

Sulama başlığı kısa süreli kullanımlardan ziyade uzun süreli kullanımlar yeğlenerek alınan aletler arasında yer alır. Çoğu kullanıcı bahçe aparatlarını hayatında bir kez almak taraftarı olur. Sulama işlerinde kullanılan aparatlar olan su başlıkları ise iş amacına uygun olarak, dayanıklı malzemeden üretilir. Türlü çeşit ve fiyat alternatifleri sunarak iş ağırlığınız ve bütçeniz ölçüsünde seçimler yapabilmenize olanak sağlar. Sulama başlığı fiyatları, tercih edilen başlık markasına göre değişkenlik gösterir. Tüm firmalarda sunulan modeller ve fiyatlar farklı olur. Başlığın fonksiyonel özellikleri ise Aynı firmaya ait olan sulama başlıklarında fiyatı belirleyen ana etken olarak göze çarpar. Tüm marka ve modeller arasında en ekonomik tercihi yapmak taraftarı olan kullanıcıların yoğun tercihi ise bahçe sulama seti satın almak olur. Sulama setleri, total fiyatta daha fazla ödemenizi gerektirse de parça fiyatlara ucuzluk olarak yansır. Böylelikle hem tüm gerekleri tek seferde gidermek hem de cazip fiyatlara sulama başlığına sahip olabilmeniz amaçlanır.

Sulama Başlığı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sulama başlığı bahçe ve geniş ölçekli tarla işlerinizde en büyük ve en avantajlı yardımcınız olur. Alışverişiniz esnasında alacağınız doğru kararlar; iş performansınızı, su tasarrufu imkanınızı ve bitkilerinizin beslenme olanağını direkt olarak etkiler. Doğru kararı verebilmek için iş hacminin alımını yapacağınız sulama başlığı tarafından karşılanır olması gerekir. İnce ve hassas çiçekleriniz için yeterli ve faydalı olan sulama spreyi, henüz fide aşamasında olsa da saksıda yetişen ağaçlarının için yeterli olmayabilir. Bir diğer dikkat gerektiren konu, alacağınız ürünün yapımında kullanılan malzeme olabilir. Alacağınız su başlığından uzun süreli kullanım ve dayanıklılık beklentiniz varsa dış çeperi paslanmaz çelikten üretilen modeller üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Kısa süreli geçici çözümleriniz içinse ağırlıklı plastikten üretilen modeller daha ekonomik bir seçim olabilir. Kullanım amacınız, beklentileriniz ve bütçenize uygun seçimler yapmak alışverişinizi keyifle tamamlamanızı sağlar. Cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun seçimi yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery