track source

Sulama Başlığı

En Ucuz Sulama Başlığı Fiyatları

77 Ürün gösteriliyor.
Sulama Başlığı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sulama Başlığı modelleri ve Sulama Başlığı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sulama Başlığı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modatools, Karcher, Pi İthalat, Gardena, HomeCare. 77 adet Sulama Başlığı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
KL KLH429B Hortum Ucu
KL KLH429B Hortum Ucu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bahçe sulama, birçok kişi için keyifle yapılan bir aktivitedir. Sulama yaparken ekinleri kontrol etmek, taze ekinlerin sulanırken çıkarttığı kokuları hissetmek pek çok kişiye keyif verir. Bu nedenle, konforlu ve verimli şekilde sulama yapabilmek adına bazı hortum aksesuarları kullanırlar.

Bahçe sulama sırasında, sulama başlığı kullanmanın avantajı nedir?

Bahçeyi sularken, genellikle bahçe hortumu kullanılır. Bu hortum, hortum kelepçesi veya hortum bağlantıları ile dışarıdaki musluğun ucuna takılır ve uygun şekilde sulama yapılır. Hortum bağlantılarını kullanmak, hortumun musluktan çıkmasını engellediği gibi, su basıncının ayarlanmasına da yardımcı olur ve daha verimli bir sulama yapılmasını sağlar. Sulama bittikten sonra, hortumun, hortum makarasına sarılması, yıpranmasını engellediği gibi daha düzenli bir görünüm de sağlar. Hortum ile sulama yapılırken, en çok yapılan hatalardan biri de hortumun yetişmediği uzaktaki fideleri sulamak için hortumun ucunu sıkmaktır. Hortumun ucu sıkılınca, suyun akacağı alan daralır, böylece tazyiki artar ve daha uzaklara erişebilir. Ancak bunu her yaptığımızda hortumun ucuna zarar verdiğimiz gibi, sulamayı eğer kuyudan su çekerek, su motoru ile yapıyorsak motora da zarar veririz. Hortumu sıkarak yarattığımız basınç, diğer uçta motorun yanmasına sebebiyet verebilir. İşte bu nedenle, sulama yaparken, suyun tazyikini ve sulama şeklini ayarlayan sulama başlıklarını kullanılırız. Yağmurlama, tazyikli, tekli veya çiftli akış gibi birçok ayarlanabilir seçeneğe sahip olan bu başlıklar, hortumun ucuna takılır ve el ile rahatlıkla kontrol edilebilir. Bu hortum başlıkları kullanıldığında, hortumun ucunda katlanma ve yıpranma olmadığı gibi, motorun yanma ihtimali tetiklenmemiş ve hortumun ucu musluktan çıkmamış olur. Ayrıca istenildiği şekilde ve şiddette sulama kolayca yapılabilir. En ucuz sisleme sulama başlıklarını, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Sulama başlığı fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, modellerine ve işlevlerine göre değişkenlik gösterebilir. Genellikle tabanca şeklinde olduğundan dolayı, sulama tabancası olarak da bilinirler. Sulama tabancalarının altında yer alan, pistona rahatlıkla basılarak sulamanın şiddeti ve şekli ayarlanabilmektedir. Gardena ve Verve marka en uygun fiyatlı sulama tabancası çeşitlerini, cimri.com sitesinde, bahçe sulama kategorisi altında yer alan, sulama başlığı sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünlerin fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

track source