Marka
Siesta
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Yemek masaları, oturma alanı kullanımı ya da balkon, bahçe veya teras için sandalye alabilirsiniz. Sandalyeler, dinlenmek için, dekoratif amaçlı olarak ve çoğunlukla da yemek yemek üzere kullanılıyorlar. Uygun fiyatlarla sandalye almak, farklı sandalye modellerini incelemek ve fiyat karşılaştırması yaparak ürün satın almak için cimri.com Standart Sandalye kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Siesta, Tillia, Sanal Mobilya, 3A Mobilya, A2 Dekor, Albero Home, Woodenbend, Asedia, Novussi, Nav decoration, Papatya, Zivella, Altıncı Cadde, Broci, Prado, Stole, Rich, Nesa, House Line, SitDown marka sandalyelere cazip fiyatlarla Cimri’den ulaşabilirsiniz.

Standart Sandalye Seçimi Nasıl Olmalı?

Sandalyeleri kullanacağınız alanın genişliği tercih konusunda ilk dikkat edilmesi gereken noktadır. Eğer dar bir yemek alanı ya da mutfakta kullanmak üzere rahat sandalye modellerinden arıyorsanız, bu alanda sandalyeler birbirine çarpmadan ve üst üste binmiş gibi görünmeden onları kullanabilmek için kolçaksız olanları seçebilirsiniz.

Eğer yemek masanız çok yüksek değilse sandalyelerin bir parça alçak olması daha rahat bir oturma pozisyonu sunacaktır. Ayaklar havada kaldığında ya da yere tam olarak basamadığında uzun süreli sandalyede oturma süreci yorucu olabilir. Bu nedenle çok yüksek olan modeller yerine alçak sandalye formları daha kullanışlıdır.

Sandalyelerin koltuk gibi kolçaklı olanları çok konforlu bir oturma biçimi sunar. Ayrıca arakaya doğru rahatça yaslanarak dinlenmek, ardından yemeğe devam etmek keyifli sohbet dolu akşam yemekleri için idealdir.

Sandalyelerin zemine zarar vermemesi için ayak altlarına keçeden yapılmış hazır ürünlerden kullanabilirsiniz. Bunlar, ayrıca sandalyeleri ileri geri oynatırken gürültü çıkmasını da önleyecektir.

Suni deri gibi silinebilir özellikteki malzemelerle kaplı olan sandalyeler, özellikle yemek masası kullanımı için pratik ve kullanışlı olacaktır.

Balkon, teras gibi alanlarda kullanmak üzere sandalye arıyorsanız, gerektiğinde iç içe geçebilen sandalye modelleri, alanı yıkamak ya da silmek gerektiğinde ya da güneş nedeniyle yer değiştirmek istediğinizde size rahatlık sunacaktır.