• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
  • Komidin ve şifonyer kategorisinde bulunan şifonyerler , genellikle yatak odalarında komodin ile karıştırılmaktadır. Komodinin daha büyük boyutlu hali olarak sayılabilen şifonyerler, içerisine nevresim, kıyafet ve benzer ürünleri rahatlıkla yerleştirebileceğiniz çekmeceli bir depolama mobilyasıdır. Cimri’de Belis, Adore, Dekorister, Woodenbend, Kenyap gibi onlarca markanın içerisinden evinize en uygun şifonyer modellerini bulabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile dilediğiniz modele kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Şifonyer Nasıl Düzenlenir?

    Şifonyerler her evin dekorasyonunda kullanım pratikliği açısından vazgeçilmez bir parçadır. Evinizin dekorasyonuna uygun olarak seçeceğiniz şifonyerin de doğru düzenlenmesi, evinizin vazgeçilmez parçasını daha da kullanışlı bir hale getirecektir. Evinize ve dekorasyonunuza en uygun seçeceğiniz şifonyerleri sadece kıyafetlerinizi saklamak için değil, takı kutuları kullanarak takılarınızı, saatlerinizi de içine yerleştirebilirsiniz. Etkili bir şifonyer düzenliği yaparak, şifonyerinizi daha geniş ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Öncelikle şifonyerinize koyacağınız kıyafetlere karar verdikten sonra yerleştirmeden önce mutlaka katlamanız gerekmektedir. Böylece yer tasarrufu yapar ve daha verimli şekilde şifonyerinizi kullanabilirsiniz. Şifonyer düzenlerken en önemli nokta az alana daha fazla eşya yerleştirebilmektir. Bunun için şifonyerin üst rafından alt rafına kadar mevsime ve en çok tercih ettiğiniz kıyafetlere göre yerleştirmeniz faydalı olacaktır. Giysilerinizin boyutlarına göre de bir düzenleme tercih edebilirsiniz. Alt katlara büyük giysileri, üst katlara ise daha küçük giysileri koyarsanız; tüm giysilerinizi görebilme ve rahatça seçebilme olanağını kendinize sağlamış olursunuz. Şifonyerinizin küçük çekmeceleri genellikle iç giyim ürünleri veya çoraplar için ayrılmış bir bölümdür. Son olarak; şifonyerinizin üst kısmı düz ise, dekoratif eşyalar ile doldurabilirsiniz.

  • Şifonyer Nasıl Temizlenir?

    Şifonyerler, genellikle iç çamaşırları, giysileri veya nevresimler gibi eşyaların kaldırılmasına yarayan mobilyalardır. Şifonyerleri, belirli aralıklarla temizlemek ve düzenlemek de hem hijyen açısından hem de alandan tasarruf etmek için oldukça önem arz etmektedir. Şifonyerlerinizi düzenli olarak temizlemeniz, eşyalarınızın tozlanmasını önleyecektir. Bu noktada ihtiyacınız olan malzemeler ise elektrik süpürgesi, sabun bazlı ahşap temizleyici ve mikrofiber bezdir. Çekmecelerdeki eşyaları çıkardıktan sonra, elektrikli süpürge ile temizleyebilirsiniz. Küçük bir kovanın içerisine koyacağınız iki yemek kaşığı sabun bazlı ahşap temizleyiciyi ılık su ile karıştırdıktan sonra, bezi fazla ıslatmadan köpük ile silebilirsiniz. Şifonyerin her alanına aynı işlemi uygulamanız, daha sonra da temiz bir bez ile kurulamanız gerekmektedir. Siz de evinizin dekorasyonuna en uygun şifonyer modellerine, Cimri.com’dan en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.