track source
track source

Sıcak Hava Tabancası

Sıcak Hava Tabancası Fiyatları

125 Ürün gösteriliyor.
Sıcak Hava Tabancası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sıcak Hava Tabancası modelleri ve Sıcak Hava Tabancası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sıcak Hava Tabancası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Makita, Stanley, AEG, Einhell. 125 adet Sıcak Hava Tabancası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sıcak Hava Tabancası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sıcak Hava Tabancası markası:

En Çok İncelenen Sıcak Hava Tabancası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Sıcak Hava Tabancası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 125 Sıcak Hava Tabancası modeli içerisinde en ucuz Sıcak Hava Tabancası fiyatı 20.0 TL iken, en yüksek Sıcak Hava Tabancası fiyatı 5644.47 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sıcak Hava Tabancası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Sıcak Hava Tabancası fiyatı ise 165.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sıcak Hava Tabancası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sıcak Hava Tabancası

Elektrikli ev aletleri arasında yer alan sıcak hava tabancası, hobilerinizi gerçekleştirirken ya da tamirat, tadilat işlemlerini yürütürken kullanılan ürünlerden birisidir. Küçük boyutu ve kolay kullanımı sayesinde hemen herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu ürünler, profesyonel ve kişisel kullanımlar için kullanılmak üzere ikiye ayrılır. Örneğin sıcak hava tabancası profesyonel ürünlerinden herhangi birini satın alarak profesyonel bir kullanım elde edebilirsiniz. Öte yandan kişisel kullanım için üretilen modeller daha basit bir kullanıma sahiptir. Sıcak hava tabancasının diğer bir ismi ısı tabancasıdır. Bu ürünler, sıcak hava buharı yayarak çalışır. Elle kolay bir şekilde çalıştırılabilen bu ürünler, kaliteli olmak zorundadır. Ayrıca güvenlik amacıyla çeşitli materyallerin bulunması da ürünü kullanırken sizi emniyette kılacaktır. Genel olarak 100 - 500 derece aralığında ısı yayılır ve bu şekilde çalışır. Ayrıca 760 dereceye kadar çıkan modeller de mevcuttur. Sıcak hava tabancasının bir tetiği ve sıcak havayı parçaya yöneltebilen bir parçası bulunur. Çok yaygın olarak bilinmese de aslında saç kurutma makinesi de düşük ısı üreten bir sıcak hava tabancasıdır.

Sıcak Hava Tabancası Çeşitleri

Sıcak hava tabancası çeşitleri çok fazladır. Bu çeşitlilik, ürün tercihinde bulunurken sizlere ekstra özgürlük sağlayacaktır. Ayrıca çeşitliliğin çok olması tercih işlemlerini kolaylaştıracaktır. Örneğin sıcak hava tabancası Black Decker modellerinden herhangi birini tercih ederek hem profesyonel hem de kişisel kullanımlar için bir ürüne sahip olabilirsiniz. Markanın ürün çeşitliliği çoktur. Black & Decker sıcak hava tabancası ürünleri genel olarak kaliteli malzemeden üretilmiştir ve uygun fiyat yapısına sahiptir. Bu nedenle ürün tercihini kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan sıcak hava tabancası Steinel modellerinden birini tercih etmeniz durumunda yine belirtilen özelliklere sahip olacaksınız. Genel olarak farklı kullanım alanlarına sahip olsa da bu ürünler, ısı ile eritme işlemini rahat bir şekilde yapabilir. Bu doğrultuda buz çözme, boya temizleme ve benzeri işlemler için rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda bu aksesuarlar ile farklı kullanım imkânları da elde edebilirsiniz. Bu ürünler genel olarak gazdan ya da elektrikten güç alarak çalışırlar. Yüksek ısılara dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması sayesinde malzemelerin kendisi yanmaz, koruyucu özelliklere sahiptir. Örneğin Einhell TH-HA 2000/1 sıcak hava tabancası ürününün genel özellikleri şu şekildedir. 2000 watt gücüne sahiptir. Bu da performansı doğrudan etkileyerek sağlam bir şekilde çalışmasını sağlar. 350 – 550 derece sıcaklık aralığına sahiptir. 2 kademeli bir ısı ayarı söz konusudur. Birinci kademe 350 derece sıcaklık verirken ikinci kademe 550 derece sıcaklık verecektir. Sağlam yapısı ile ön plana çıkan bu ürün aynı zamanda uygun fiyat yapısına sahiptir. Özellikleri belirtilecek bir başka ürün Bosch PHG 500-2 sıcak hava tabancası 1600 watt ürünüdür. Bu ürün ise 1600 watt gücüne sahipken 300 – 500 derece sıcaklık aralığına sahiptir. Benzer özelliklere sahip olarak aynı şekilde iki kademeli ısı ayarı söz konusudur. Kaliteli bir şekilde üretilen bu ürünü tercih etmeniz durumunda işlerinizi profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Markalar arasında detaylı araştırma yaparak en uygun, en ucuz ürünü rahatlıkla bulabilir, tercih edebilirsiniz.

Sıcak Hava Tabancası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ürün tercih ederken ilk olarak malzeme kalitesine ve dayanıklılığa dikkat etmeniz gerekir. Malzeme kalitesinin olmadığı durumlarda yayılan ısı ile birlikte cihaz da zarar görebilir. Bu nedenle dikkat etmeniz gereken ilk özellik olarak da bu faktörü sıralayabiliriz. Öte yandan dayanıklılığa da kalite kadar dikkat etmeniz gerekir. Isıya dayanıklı malzemeden üretilmiş ürünleri tercih ederek uzun seneler boyunca kullanım imkânı elde edebilirsiniz. Diğer yandan da watt gücü de performans açısından da önemli bir özellik konumundadır. Watt gücü yüksek ürünler performans açısından daha yüksek olabilir. Siz de yüksek performans arıyorsanız yüksek watt gücüne sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte ısı aralığı da ihtiyacınıza göre önem kazanır. Eğer yapacağınız işlem yüksek ısı gerektiren bir işlem ise yüksek ısı ayarına sahip cihazları tercih edebilirsiniz. Kademeli olarak ısı ayarının var olması sizlere ekstra kullanım özellikleri de sağlayacaktır. Bu özelliklere bir bütün olarak dikkat etmeniz durumunda kaliteli ve verimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Sıcak Hava Tabancası Fiyatları

Bu ürünlerin fiyatları çeşitli faktörlerden etkilenir. Bu faktörlerin en başında watt gücü gelir. Watt gücü değerinin yüksek olduğu ürünler fiyat olarak yükseliş gösterse de performans açısından daha sağlıklı bir yapıda olacaktır. Bu nedenle siz de watt gücü değeri yüksek olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Diğer yandan fiyat konusunda en uygun ürüne ulaşabilmek için sitemiz üzerinden fiyat karşılaştırmaları ve araştırmalar yapabilirsiniz. Böylelikle fiyat avantajı elde edersiniz. Ürünün kalitesi, fiyatı etkileyen başka bir unsurdur. Kalite arttıkça fiyat artış gösterse de ucuza gelecek diye kalite unsurundan asla vazgeçmemelisiniz. Bu nedenle kaliteli ürün tercih ederek uzun seneler boyunca bir kullanım imkanı yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte cihaza eklenecek ek özellikler ile birlikte fiyat da kesin olarak değişiklik gösterecektir. Öte yandan son olarak ürünün satışını gerçekleştiren firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar ya da indirimler de fiyatları oldukça etkileyecektir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgileri sitemizden edinebilirsiniz. Sitemiz bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek ürünler hakkında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery