Vitra Seramik Karo / Fayans

En Ucuz Vitra Seramik Karo / Fayans Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Vitra
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

   Yer ve yüzey kaplamaları kategorisinde bulunan seramik karo ve fayanslar, evlerinizdeki yerlerin daha güzel ve şık görünmesini sağlamaktadır. Cimri’de Vitra, Kütahya Porselen, Seramiksan gibi markaların içerisinden evinize en uygun seramik karolara ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile dilediğiniz seramik karolara sahip olabilirsiniz.

  • Seramik karo döşemeden önce nelere dikkat edilmelidir?

   Döşemeye başlamadan önce mutlaka ürünün üzerindeki isim, renk, ebat, kalite işaretlerine ve renk tonuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Renk tonunun dekor ile uyum içerisinde olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Satın alırken, aynı boyut ve lotta olmasına özen göstermeniz ve döşeyecek olan kişilerin güvenilir olmasına emin olmanız gerekmektedir. Uygulama yapılacak yüzey, önceden dikkatli bir şekilde kontrol edilmeli ve seramik karoların döşeneceği yüzeydeki toz veya kum gibi parçalar mutlaka temizlenmelidir. Döşenecek alanın yüzeyi ve fonksiyonu düşünülerek, uygun bir seramik yapıştırıcısı seçilmeli aynı zamanda da derz dolgu malzemesi ile yapılmalıdır. Döşenirken, derz yapımı için seramik karoların arasında uygun boşluğun bırakıldığına emin olmanız gerekmektedir. Derz boşlukları 3 mm’den az olmamak üzere, ebatlarına ve zeminin büyüklüğüne göre 8 mm’ye kadar çıkabilmektedir.

  • Seramik karo temizliği nasıl olmalıdır?

   Temizliği, evinizin yüzeyinin ya da duvarlarının parlak görünmesi için oldukça önemlidir. Seramik karoların temizliği esnasında dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken belirli noktalar bulunmaktadır. Belirli aralıklar ile zemininizi süpürge ya da elektrik süpürgesi ile süpürmeniz gerekmektedir. Döşenmiş olan alanı, ılık su içerisine bir miktar deterjan koyduktan sonra yüzeyi silebilirsiniz. İyice temizlenmesi ve parlaması için, ıslak olarak sildiğiniz yüzeyi durulamadan önce on dakika beklemeniz ve ardından paspas yardımı ile yüzeyi ıslatmanız gerekmektedir. Bu şekilde, inatçı kir veya lekeler için gerekli olduğu taktirde naylon uçlu bir fırça yardımı ile ovalayabilirsiniz.

   Siz de seçeceğiniz yüzeylere en uygun seramik karolara Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz seramik karolara hemen sahip olabilirsiniz.