track source
track source

Sandalet (Outdoor)

Sandalet (Outdoor) Fiyatları

65 Ürün gösteriliyor.
Sandalet (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sandalet (Outdoor) modelleri ve Sandalet (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sandalet (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, DeFacto, Hummel, Vicco, Siesta. 65 adet Sandalet (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sandalet (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sandalet (Outdoor) markası:

En Çok İncelenen Sandalet (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Sandalet (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 65 Sandalet (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Sandalet (Outdoor) fiyatı 19.99 TL iken, en yüksek Sandalet (Outdoor) fiyatı 1482.13 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sandalet (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Sandalet (Outdoor) fiyatı ise 426.82 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sandalet (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Adidas Terrex AX2R BB1980 Erkek Trekking Ayakkabısı
Adidas Terrex AX2R BB1980 Erkek Trekking Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Outdoor Sandalet

Sandaletler kullanıcıların ayaklarını kemer benzeri kayışlar ile saran terlik benzeri ayakkabı çeşitleridir. Sandalet ürünlerinde parmak bölümleri ayakkabılardan farklı olarak açık bir şekilde bırakılır. Dolayısıyla bu ürünleri kullanabilmek için iklim koşullarının sandaletlere uygun bir şekilde olması gerekir. Diğer bir deyişle outdoor sandalet modelleri sıcak ve ılıman iklim koşullarında kullanılabilirken soğuk hava koşullarında genellikle tercih edilmez. Sandalet biçimindeki ürünler açık modeller olmaları nedeniyle ayakların terlemesi gibi problemleri engeller. Sandalet modelleri satın alınırken öncelikle hangi kullanım alanları için giyileceğinin netleştirilmesi gerekir. Sandalet outdoor modelleri gündelik kullanımların yanı sıra dağ yürüyüşü gibi sportif aktiviteler için de oldukça kullanışlıdır. Sportif faaliyetler için kullanılan sandalet modellerinin yapısı ve ergonomisi günlük kullanım için üretilen sandaletlerin yapısından farklıdır. Çocuklar için satın alınacak outdoor sandalet ürünlerinin anatomik yapısının çocukların ayak sağlığına etkileri hakkında araştırma yapabilirsiniz. Çünkü çocukların ayak yapıları çocukluk dönemlerinde henüz gelişim aşamasındadır. Anatomik yapıları birbirinden farklı olan sandalet çeşitlerinin rahat kullanılabilmesi için kemerlerinin ayarlanabilir olmasına dikkat edilebilir.

Outdoor Sandalet Çeşitleri

Outdoor sandalet çeşitleri erkek sandalet, kadın sandalet, erkek çocuk sandalet, kız çocuk sandalet modelleri şeklinde satılır. Bazı markaların sandalet erkek modelleri ile kadın sandalet modelleri teknik olarak birbirine benzemekle birlikte söz konusu ürünlerin boyutları ve ergonomileri arasında farklar bulunur. Sandalet kadın modelleri genellikle erkek sandalet modellerine göre daha küçük numaralarda ve farklı anatomik tabanlarda üretilir. Bununla birlikte bazı markalar tarafından erkek ve kadınların giyebildiği sandalet unisex modelleri de üretilir. Sandalet modellerinde darbe emici özelliği bulunması halinde yürüyüşünüz daha rahat ve konforlu geçebilir. Doğa yürüyüşleri gibi sert ve engebeli araziler için kauçuk gibi yumuşak dokulara sahip olan sandaletlerin kullanılması tavsiye edilir. Çünkü bu ürünler engebeli arazilerde darbeyi emerek daha rahat yürüyüş yapılmasını sağlar. Yetişkinler için üretilen sandaletlerin yanında sandalet erkek çocuk ve kız çocuk modelleri de tüketiciler tarafından tercih edilir. Bazı markaların sandalet kız çocuk ürünlerinin anatomik yapısı ile erkek çocuk modellerinin anatomik yapısı arasında benzerlikler bulunur. Ortopedik taban özelliğine sahip sandalet modelleri diğer sandalet modellerine göre daha konforlu bir yürüyüş yapmanızı sağlar. Adidas sandalet çeşitleri ortopedik taban yapısı ve ayarlanabilen kemerleri sayesinde ayakların sandalet tarafından iyice kavranmasını kolaylaştırır. Ayrıca söz konusu markanın kadın, erkek, kız çocuk ve erkek çocuk gibi ayrı çeşitlerde sandalet modelleri bulunmaktadır. Lizard sandalet modelleri birbirinden farklı renk ve desen şekilleri ile tüketiciler tarafından tercih edilen markalar arasında bulunur. Diğer taraftan engebeli ve pürüzlü araziler için derin dişli tabanlara sahip sandalet çeşitlerinin tercih edilmesi tavsiye edilir. Çünkü söz konusu dişli taban sayesinde sandaletler zemine iyice tutunarak kayma gibi olumsuz durumlardan kullanıcıları korur. Ayrıca ıslak alanlarda kullanılan ürünler için çabuk kuruma özelliği olan malzemelerden üretilen sandaletler tercih edilebilir. Aksi takdirde söz konusu ürünler çevresel etmenlerden fazla etkilenmesi nedeniyle daha kısa sürede deforme olabilir. Sandalet siyah renk ürünler farklı desen çeşitleri ile birlikte oldukça şık bir görünüm sağlar. Farklı tasarım ve renklerde üretilen sandalet modellerine çeşitli internet siteleri ve perakende satış noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Outdoor Sandalet Fiyatları

Soğuk iklim koşullarında kullanıma uygun olmayan sandaletler genellikle sıcak ve ılıman iklim koşullarında tercih edilir. Sandaletler sıcak hava koşulları başta olmak üzere değişik şartlarda kullanım rahatlığı sağlayan ayakkabı çeşitlerinin başında gelir. Birçok markanın değişik tür ve özellikte ürettiği sandaletlerin fiyatını etkileyen faktörlerin başında bu ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler gelir. Kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmiş sandaletlerin fiyatları genellikle diğer sandalet türlerinden farklıdır. Ayrıca ortopedik taban özelliği bulunan sandalet çeşitlerinin fiyatları standart taban özelliğine sahip sandalet çeşitlerine göre değişir. Diğer taraftan doğa sporları gibi sportif faaliyetler için kullanılacak sandaletler ekstra malzemeler ile daha da güçlendirilmesi nedeniyle normal yürüyüş sandaletlerinden farklı fiyatlara sahiptirler. Outdoor sandalet fiyatları ürünlerin modellerine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Uygun fiyatlarda sandaletlerin satın alınabilmesi için söz konusu ürünlerin kampanyaları takip edilebilir. Ayrıca bu ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını çeşitli internet siteleri üzerinden karşılaştırabilirsiniz.

Outdoor Sandalet Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sandalet modelleri arasından ürünler seçilirken kullanım amacının öncelikle belirlenmesi gerekir. Günlük kullanımlar için üretilen sandalet modelleri ile sportif aktiviteler için üretilen sandalet modelleri arasında farklar vardır. Doğa sporları için üretilen sandalet çeşitlerinin tabanları zemini daha sıkı tutmak için ekstra kaymayan malzemelerden üretilir. Ayrıca söz konusu zorlu koşullar için sandalet satın alırken çabuk kuruyabilen, rahat giyilip çıkarılabilen, sağlam zemin tutuşu olan, suya dayanıklı olan ürünlerin tercih edilmesi tavsiye edilir. Sandaletler satın alınırken kemerlerinin ayarlanabilir olup olmadığına dikkat edilmelidir. Böylece ayağınızda oluşabilecek ağrı gibi değişik durumlarda sandaletin baskı yaptığı bölgeyi rahatlatabilirsiniz. Diğer taraftan sıklıkla kirlenebilecek alanlarda kullanılan sandaletlerin kolay temizlenebilen malzemelerden yapılmış olmasına özen gösterilebilir. Yürüyüş gibi aktiviteler için sandalet modeli satın alınması halinde anatomik yapısının ayağınız ile uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Çünkü kadın kullanıcıların taban yapısı erkeklerden farklı olduğu için bazı unisex model sandalet çeşitlerinin anatomik yapısı her kullanıcı için uygun olmayabilir. Çocuklar için satın alınacak ürünlerin yapımında kullanılan malzemelerin bileşimleri ve anatomik yapısı ekstra kontrol edilebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery