Şal

Şal Fiyatları

6094 Ürün gösteriliyor.
Şal fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şal modelleri ve Şal fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şal kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Koton, DeFacto, Sarar, Karaca. 6094 adet Şal fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şal Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şal markası:

2021 yılı Şal Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 6094 Şal modeli içerisinde en ucuz Şal fiyatı 5.95 TL iken, en yüksek Şal fiyatı 1250.7 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şal fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Şal fiyatı ise 138.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şal Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şal

Şal, kadınların aksesuar olarak ya da eşarp olarak sık kullandığı ürünler arasında yer alır. Tesettürlü kadınların saçlarını örtme amaçlımı, açık kadınların ise sonbahar aylarında aksesuar olarak tercih ettiği şallar, çeşitli renklere ve modellere sahip ürünlerdir. Şık tasarımlarla, farklı kullanıcılara hitap eden şal modelleri üretim malzemelerine göre de farklılıklar gösterir. Şal modelleri arasında desenli şallar, düz şallar ve fular çeşitleri yer alır. Çeşitli tasarımları ile yaşam tarzlarına hitap eden şal modelleri, farklı amaçlarda kullanılabilir ve işlevsel bir kullanım sağlar. Şal modelleriyle kıyafetlere şık bir tarz yaratmak isteyen kullanıcılar, piyasada satışa sunulan, şal modelleriyle kombinlerini tamamlar. Ayrıca şal modelleri ürün çeşitliliği açısından geniş yelpazeye sahiptir. Çeşitli üretim malzemeleri bulunan şal modelleri arasında, püskül detaylarını barındıran şal modelleri de sıklıkla kullanılır. Parlak yapıda olan şal modelleri, şık görünüm sağladığı için, özel davetlerde de tercih edilebilir. Ayrıca kullanışlı bir kumaş dokusuna sahip olan ürünler, günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. 

Şal Modelleri

Tek renk şallarda genellikle püskül detayı ile kaşılaşılır ve keten ürünler kullanılarak üretilen şal modelleri yaz aylarında tercih edilen modeller arasında yer. Sağlıklı ve kullanışlı bir kumaş dokusuna sahip ürünler, günlük hayatta sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Çünkü günlük yaşantı sırasında kullanıcılar oldukça rahat hissetmek ister ve kullanılan şal modellerinin işlevselliği önemlidir. Penye şal olarak bilinen keten kumaştan üretilen şal modelleri, kayma gibi sorunlara neden olmayan şallardır. Şal çeşitliliği arasında en çok dikkat edilen detaylardan biri renklerdir. Tek renk şal modelleri arasında yer alan, uzun püskül ya da kısa püsküllü, şal eşarp modelleri de mevcuttur. Ayrıca polyester ya da viskon malzemeden üretilen şallar, keten malzeme kullanılarak üretilen şal modellerine göre, renklerin daha parlak kalmasını sağlar ve daha fazla renk çeşitliliği sunar. Şal markaları, kullanıcılara birçok, farklı tonlarda ve çeşitlilikte ürün tedarik eder. Şal ve eşarp modelleri içerisinde yer alan parlak bir görünüme ve yumuşak bir dokusu olan şal modelleri de, sıklıkla karşılaşılan ürünler arasında yer alır. Parlak ve yumuşak dokuya sahip ürünler, pamuk şal olarak sınıflandırılır. Pamuk şal ve eşarplar oldukça hassas yapıya sahiptir. Pamuk şal ve eşarplar, günlük kullanıma çok uygun olmayan ürünler arasında yer alır. Çünkü yumuşak ve parlak yapısı ile kayma gibi sorunlara neden olabilir. Ayrıca şık tasarım ve çeşitliliği ile özel davetler için kullanımı daha doğru olan, pamuk şal ve eşarplar, kıyafet kombinleri ile bir bütünlük yaratılarak tercih edilecek, ürünler arasında yer alır. Renkleri desenleri ve ebatları farklılık gösteren şallar, günlük kıyafetleri kombinlemek için kullanılır. Şal modelleri arasında çiçek desenli, çift renk, çizgili gibi farklı renklerde ve kumaşlarda üretilen modeller ile sıklıkla karşılaşılabilir. Fakat çok eskilerden, günümüze kadar, kullanışlılığını hala koruyan üçgen şal modelleri, örgü ya da kumaş yapılarıyla oldukça şık tasarımların ortaya çıkmasını sağlayan ürünlerdendir. Üçgen şal modelleri, soğuktan korunmak için sırt bölgesinde ya da şal atkı olarak kullanım kolaylığı sağlayan ürünler arasında yer alır.

Şal Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Şal satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Şallar, farklı renk tonlarıyla, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Kullanıcılar, günlük yaşam şartlarını kolaylaştıran ve konfor sağlayan ürünleri tercih ederler. Fakat hem şık görünüm sağlayan, hemde işlevselliği koruyan şal modelleri, hem eşarp olarak, hem de aksesuar olarak rahatlıkla kullanım sağlamıyorsa, tercih edilmemesi ya da kullanım alanının değiştirilmesi gerekir. Ayrıca şal ve eşarp kullanımı, giyilen kıyafet kombinleri ve stilleri ile doğru orantılı olmalıdır. Klasik bir kıyafet tercihi sırasında, spor bir şal ya da eşarp modelinin kullanılması hoş bir görüntü ortaya çıkarmaz. Renkleri ve motifleri farklılık gösteren şal ve eşarp modelleri arasından, kullanıcılar ten renklerine en uygun ürünleri tercih ederse, kullanım sırasında oldukça şık ve hoş görünüm sağlanır. Esmer yapıya sahip kullanıcılar, koyu tonlarda renkler tercih etmemelidir. Ayrıca açık ten yapısına sahip kullanıcılar da, sarı tonlarda eşarp ve şal çeşitleri tercih ederse, halsiz ve hasta gibi görünüme sahip olabilir. 

Şal Fiyatları

Şal modeller ve çeşitleri boyutlarına, desenlerine, kullanım alanlarına ve üretim malzemelerine göre farklılıklar gösterebilir. Özellikle üretim malzemesinden dolayı oluşan farklılıklar fiyat aralığını doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alır. Ayrıca şal ve eşarp modellerini etkileyen bir diğer faktör ise, markaların isimlerini ya da logolarını taşıyan ürünlerdir. Geniş bir fiyat aralığına sahip şal ve eşarp modelleri kullanıcılara sunulur. İpek şal modelleri, şık görünüm sağlaması ve parlak yapısıyla, keten şal modellerine göre, daha yüksek fiyat aralığına sahip ürünler arasında yer alır. Günlük kullanılan şal modelleri ise, oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulan ürünlerdendir. Çeşitli aksesuarları ile özel davetlerde takılmaya uygun şal çeşitleri, fiyatları ile farklılık gösterir. Kış aylarında kullanım için üretilen, örgü şallar ve kalın bir dokuya sahip şallar, ürün modellerine uygun, şal fiyatları ile satışa sunulur. Farklı tasarımlara sahip şal modellerini inceleyerek, en uygun fiyat aralığındaki şal modellerine sahip olunabilir. Her bütçeye uygun şal modellerini cimri.com adresinden karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery