track source
track source

Kadın Atkısı

Kadın Atkısı Fiyatları

189 Ürün gösteriliyor.
Kadın Atkısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Atkısı modelleri ve Kadın Atkısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Atkısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Koton, DeFacto, Avon, Guess. 189 adet Kadın Atkısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kadın Atkısı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kadın Atkısı markası:

En Çok İncelenen Kadın Atkısı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kadın Atkısı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 189 Kadın Atkısı modeli içerisinde en ucuz Kadın Atkısı fiyatı 9.09 TL iken, en yüksek Kadın Atkısı fiyatı 479.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kadın Atkısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kadın Atkısı fiyatı ise 72.52 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kadın Atkısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın Atkısı

Aksesuarlar, her zaman kadınların stillerinde, en az kıyafetler kadar önem taşıyan, küçük dokunuşlara sahip parçalardır. Bu aksesuarlar içerisinde yer alan bayan atkısı bazen kadınlar için bir tamamlayıcı parça olurken aynı zamanda işlevsel açıdan da önemli parçalardır. Birbirinden tarz kadın atkıları, özellikle kış aylarının olmazsa olmazıdır. Kullanıcılar, kullanışlı olmalarıyla beraber, stillerini yansıtmasını ister. Doğru atkı seçimi, kullanıcıların  görünümünü zenginleştirir, ayrıca her kıyafete farklı tarz katar. Şık tasarımlar, bazen yumuşaklığı, bazen örgü stili ve bazen de renkleri, desenleriyle göze çarpar. Kış aylarında özellikle aranılan kadın atkı bere takımları her renge, her zevke uygun özellikler taşır. Kış aylarında, soğuktan korunmak ve vücut ısısının korunması kullanıcılar için önemli bir istektir. Ayrıca bu istek sağlık içinde önem taşır. Soğuk ve rüzgarlı havalarda boynunuzu korumak, sağlık için önemlidir. Kış aylarında, kullanıcıların boynunu sıcak tutan yün ya da lüks kaşmir bir atkı, ister baskılı ipek veya pamuktan oluşan ince atkı şal seçenekleri ile kış sezonunda en çok tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Kadın atkıları, görünümü zenginleştirdiği gibi farklı stiller yaratır. 

Kadın Atkısı Modelleri

Kış aylarının tamamlayıcısı olan kadın atkı modelleri, birden çok materyaller ile üretilir. Üretilen bu modeller böylece çeşitliliği arttırır. Kullanım alanları, mevsimsel geçişler ve kış aylarının yoğun yaşandığı dönemlerdir. Kullanılan materyaller yoğun kış aylarda özellikle önemlidir. Çünkü kış aylarında kullanıcılar sıcaklığa önem verir. Ama aynı zamanda kullanılan atkı ve berelerin, giyilen kıyafetle olan uyumu, dış görünümdeki estetiklik, zariflik ve şıklığı ile her zaman ön planda olur. Kadın atkı bere takımı materyalleri akrilik, kaşmir, elastan, pamuklu, suni kürk ya da yünlü olarak değişir. Kullanıcılar giyilebilir ürün satın alırken öncelikle kumaş kontrolü yapar. Akrilik kumaş, kullanışlılığı olduğu kadar renkleri canlı gösteren bir yapıya sahip olduğu için görünüm açısından göze daha çok hitap eder. Akrilik materyalden üretilen atkılar yüne göre daha ekonomik ve uzun ömürlüdür. Güneş ışığına ve kimyasallara daha dayanıklıdır. Ayrıca kolayca yıkanabilme ve şeklini koruma özelliği taşır. Akrilik ipler parlak renklere kolayca boyanabilir ve bu durumda istenilen renk tonu için avantaj sağlar. Kaşmir materyalden üretilen atkılar oldukça yumuşak, rahat ve kaliteli materyaldir. Kullanıcılar tarafından tercih edilen bu kaşmir atkı modelleri, soğuk kış aylarında sizi koruma özelliğine sahip olduğu gibi, yaz aylarında ise yumuşak dokusu ile kullanıcıların tarzında önemli etkiler yaratır. Ayrıca boya alması ve aşınmaya karşı dayanıklılığı yüksektir. Pamuklu kadın atkı bere takımı kış aylarında en çok tercih edilen materyallerdendir. Kış aylarında kullanıcıları sıcak tutar. Zorlu hava şartlarında bile üşütmez. Ayrıca örgü modelleriyle istenilen tarzı kolaylıkla yansıtır. Suni kürk materyalden oluşan atkı modelleri, yumuşak dokusu ve sürekli dokunma istemenize neden olacak görüntüsü ile kombinlerinize farklı tarzlar katar. Yünlü materyalden üretilen atkı ve bereler, koyun yününün işlenmesi ile iplik haline döner. Böylece kolayca dokuma, tığ, ya da örgü halinde kullanıcılara atkı, bere olarak işlenebilir. Kaliteli ve ısıyı oldukça koruma özelliğine sahiptir. Uzunluk, genişlik, kullanılan materyaller ve çeşitliliği ile farklılıklar yaratan kadın atkı modelleri, zevklere hitap eder. 

Kadın Atkısı Fiyatları

Kadın atkı fiyatları; işçilik, kullanılan materyaller ve desenlere göre değişim sağlar. Fakat fiyatı etkileyen en önemli faktör kullanılan materyallerdir. Basit üretimi olan bir materyalden üretilen atkı ve bereler, kimyasal özellikleri taşımayan doğal yollarla üretilmiş materyallere göre daha uygun fiyatlı olur. Yünlü ve kaşmir kullanılarak yapılmış kadın atkı bere takımı, akrilik materyale göre daha yüksek fiyatlıdır. Çünkü işlenmesi daha zor ve daha fazla zaman ayrılarak üretilen bir üründür. Soğuk hava şartlarına daha dayanıklı ve ısıyı koruma özelliğine sahip bir ürün olarak bilinir. Bu yüzden fiyat kullanılan materyale göre farklılık gösterir. Daha dayanıklı ve kaliteli ürünler fiyat hanesinde artışı sağladığı gibi uzun süre kullanım da sağlar. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise işçiliktir. Atkı ve bere yapımında özenle ve ince detaylarla üretilen bu ürünler, kumaş sadeliğini koruyan ürünlere göre farklı fiyatların belirlenmesinde dikkate alınır. Her bütçeye uygun, farklı stilleri yansıtan kadın atkı ve bere modellerine cimri.com’dan fiyat karşılaştırması yaparak kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Kadın Atkısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kadın atkı bere takımı alırken dikkat edilmesi gereken konuların başında kullanılan materyaller gelir. Kullanılan materyallerin barındırdığı kimyasallar kullanıcıların teni ile birebir temas ettiği için sağlık açısından büyük önem taşır. Kullanıcılar tarafından seçilen ürün stil olarak ön plana geçer. Çünkü kullanıcılar öncelikle göze hoş geleni tercih etmek ister. Fakat asıl önemli olan ve öncelikli olan sağlık olmalıdır. Direkt ten ile temas eden kanserojen maddeler barındıran ürünleri tercih etmekten kaçınılması gerekir. Bu ürünler gerek fiyat açısından, gerek görsellik açısından daha göze hoş gelen olabilir. Çünkü bu ürünler kolay bir şekilde işlenebilir istenilen renk tonu korunabilir. Kış aylarında, atkı ve bere seçimi yaparken, soğuktan korumasının yanı sıra şıklığın ve giyilen kıyafetin bütünlüğünü korumak önemlidir. Kullanıcıların atkı alırken dikkat etmesi gereken bir diğer özellikler, vücut yapısına göre değişir. Fiziksel özellikler göz önünde bulundurulursa, uzun boylu olmayan kullanıcılar uzun atkılar tercih etmemeli. Kısa boyun yapısına sahip olan kullanıcılar ise dar atkı tercih ederse, boyun yapısına daha uygun bir görüntü ortaya çıkar. Ten rengine uygunluk da atkı seçiminde önemlidir. Kullanıcı desenli bir giysi tercih ederse, düz renk atkı seçiminde bulunduğunda, görünümde oluşan karışıklık ortadan kalkar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery