track source
track source

Şahmeran Bileklik

Şahmeran Bileklik Fiyatları

197 Ürün gösteriliyor.
Şahmeran Bileklik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şahmeran Bileklik modelleri ve Şahmeran Bileklik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şahmeran Bileklik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Teleplus, Avon, Mavio, Fossil. 197 adet Şahmeran Bileklik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şahmeran Bileklik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şahmeran Bileklik markası:

2021 yılı Şahmeran Bileklik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 197 Şahmeran Bileklik modeli içerisinde en ucuz Şahmeran Bileklik fiyatı 21.1 TL iken, en yüksek Şahmeran Bileklik fiyatı 10086.25 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şahmeran Bileklik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Şahmeran Bileklik fiyatı ise 210.38 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şahmeran Bileklik Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şahmeran Bileklik

Takılar; kolye, bileklik, yüzük, bilezik gibi şekillendirilmiş tasarımlarla farklı farklı çeşitlerde kullanıcılara sunulur. Her takı çeşidinin kendi içerisinde birbirinden şık ve güzel modelleri bulunur. Takı çeşitlerinden bileklikler; farklı tasarımları ile hem kullanışlı hem de şık takı modelleri arasında yer alır. Bilekliklerin tasarımının ana hattı, metallerden yapılan zincirler oluşturur. Zincirler; farklı ölçülerde, kalınlıklarda ve şekillerde tasarlanarak bilekliklerin ana tasarımını oluşturur. Bileklerden el üzerine uzanan ve oradan da parmak arasından geçerek oluşan çeşidine şahmeran bileklik denir. Şahmeran bileklikler, el üzerinde oldukça şık görünümler oluşturduğu için pek çok kullanıcının beğenisini alır. Şahmeran bileklikler; altın, çelik, gümüş gibi birbirinden farkı metal türlerinden, farklı kalitelerde geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcılara sunulur. Bütün şahmeran modellerinde, farklı sembol ve figürler kullanılarak zarif ve sıra dışı tasarımlar elde edilir. Taş kullanılan modellerde; değerli ya da doğal taşlar kullanıp farklı stil anlayışları oluşturulmasında yardımcı olur.

Şahmeran Bileklik Modelleri

Birbirinden farklı şekillendirilen metaller; taş, boncuk ve figürler ile süslenerek çeşitli şahmeran bileklik modelleri üretilir. Sosyal davetlerde kıyafet kombinlerine uygun şahmeran bileklikler ile şık görünümler elde ederek tarzınızda fark yaratabilirsiniz. Özellikle abiye elbiselerde altın şahmeran bileklik modelleri, oldukça şık kombinler oluşturulmasına yardımcı olur. Şahmeran bileklik modelleri; yıldız gibi sembol, figür, taş, boncuk ve farklı zincir çeşitleri ile tasarlanıp kullanıcıların beğenisine sunulur. Şahmeran bileklikler; bilekten parmaklara kadar uzanan özel tasarımları sayesinde el üzerinde oldukça şık duran takı modellerinden biridir. Şahmeranlar; altın, gümüş ve çelik gibi metallerden elde edilen şık ve zarif zincirler kullanılarak yapılan değerli bilekliklerdir. Şahmeran bileklik modellerinde sıklıkla küçük boyutlarda hayvan figürleri bir araya getirilerek çeşitli şık takı modelleri üretilir. Şahmeran bilekliklerin taş kullanılarak altından üretilen modelleri, abiye elbiselerle kombinlendiğinde oldukça şık görünümler elde edilmesine yardımcı olur. Yıldızlı şahmeran bileklik modelleri, çeşitli büyüklükte yıldız sembolleri ile süslenerek tasarlanır. Yıldız şahmeran bileklikler, altından yapıldığında yıldız sembolü üzerinde değerli taşlarla süslenerek birbirinden şık modeller elde edilir. Yıldız sembolü şahmeran bileklik modelleri, tasarımları nedeni ile zarif ve şık takılara dönüştürülür. Yıldız şahmeran bileklik modellerinin çelik ve gümüş malzemeden yapılan çeşitleri, günlük şık kombinlere renk katmak için kullanılabilir. Harfli şahmeran bileklik tasarımları, harf sembollerine kullanarak modern ve şık bileklik görünümler sunar. Bu bileklik modelleri; harf sembolleri ile sevdiklerinizin isimlerinin baş harfleri, takınızın üzerinde taşıyabilmeye imkan sunar. Kişiye özel olarak tasarlanan ve bilekliğin üzerine istenilen isimlerin yazılabildiği isimli şahmeran bileklik modelleri üretilir. Bu özel tasarımları, sizin için özel kişilere hediye verebilir ya da sizin için özel olan kişilerin isimlerini bileğinizde şık bir şekilde taşıyabilirsiniz. Harfli ya da isimli bilekliklerde, küçük taşlar kullanılarak hareketlilik kazandırılan özel bileklik modelleri elde edilir. Taşlı şahmeran bileklik tasarımları; doğal ya da değerli taşlar kullanılarak birbirinden şık ve ışıltılı bileklik modelleri üretilir. Taş süslemeler, şahmeran bilekliklerin her modelinde kullanılanılabilir ve kullanıldığı her modele ışıltılı bir zerafet getirir.

Şahmeran Bileklik Fiyatları

Bileklikler; dayanıklı metal çeşitlerini ham madde olarak kullanıp elde edilen zincirler ile şekillendirilerek üretilir. Bilekliklerin, bilekten başlayıp parmaklara kadar uzanan ve parmakta birleşen tasarımlarına şahmaran adı verilir. Şahmeranların birbirinden şık ve farklı oldukça geniş bir ürün yelpazesinde modelleri bulunur. Şahmeran bileklik fiyatları; yapımında kullanılan metal türü ve miktarına, tasarımındaki figür ve ölçülerine göre farklı olarak belirlenir. Şahmeran bileklikler; harf, sembol, hayvan figürleri gibi pek çok figürün taş, boncuk gibi aksesuarlar ile süslenmesiyle üretilir. Tasarımlarında kullanılan aksesuarların çeşitliliği, şahmeran bilekliklerin fiyatlarının farklı aralıklarda değişmesine neden olur. Şahmeran bilekliklerin fiyatlarının belirlenmesinde en önemli unsur, hangi metal türünden üretildiği olur. Altın, gümüş, çelik gibi pek çok metal türünden yapılan şahmeran bilekliklerin fiyatları, farklı aralıklarda yer alır. Altın ve gümüş kullanılarak yapılan şahmeran bilekliklerin fiyatı, diğer metallerden yapılan şahmeran bileklik fiyatlarına göre daha yüksektir. Çünkü altın ve gümüş oldukça değerli metal türleridir. Paslanmaz çelik metalden üretilen şahmeran bilekliklerin fiyatları oldukça ekonomiktir. 

Şahmeran Bileklik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Düğün, nişan gibi davetlerde birbirinden şık elbiselerin üzerine elbiselerin tasarımlarını öne çıkaran sadelikte şahmeran bileklik modelleri kullanılır. Sade elbise modellerinin üzerine elbisenin tasarımını gölgede bırakacak, dikkat çekici tasarımlara sahip şahmeran bileklik modelleri tercih edilir. Her kullanıcının beğenisine ve zevkine göre çeşitli tasarımlarla zenginleştirilen şahmeran modelleri bulunur. Düğün, nişan gibi davetlerde; dikkat çekici, şık ve zarif görünmek için şahmeran bileklik altın kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Kişisel beğenileriniz takılarda dikkat çekici modellerden yana ise altın şahmeran bileklik modelleri sizlere yardımcı olur. Hem günlük hayatta hem de davetlerde altın şahmeran bileklikler kadar gümüş rengi ile fark yaratan şahmeran bileklik gümüş modellerini tercih edilir. Sevdiğiniz kişilerin isimlerinin ya da baş harflerini, şahmeran harfli bileklik modellerinde faydalanarak bileğinizde taşıyabilirsiniz. Daha sıra dışı tasarımlar için taşlarla süslü sembolik figürlere sahip şahmeran bileklik modelleri de tercih edilir. Günlük kombinler için su gibi sıvılarla temas ettiğinde renklerinde solma olmayan çelik şahmeran bileklik modelleri tercih edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery