Nivea Saç Şekillendirici Köpük

En Ucuz Nivea Saç Şekillendirici Köpük Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Saç Şekillendirici Köpük Mililitre
Marka
Nivea
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler

  Saçlar dış görünüşünüze güzellik katmak için dikkat ettiğiniz noktaların en başında gelir. Sadece özel günlerde değil günlük hayatta da herkes güzel görünümlü saçlara sahip olmak ister. Saçınıza daha güzel bir görünüm verip aynı zamanda zarar vermemek için saç şekillendirici köpükler tamda aradığınız ürünlerdir. Saç şekillendirici köpük, jöle vb. ürünler gibi saçlarınızı kalıplaştırmak ya da yapışıp ağır bir his vermenin aksine daha doğal ve hafif hissetmenizi sağlar.

  Siz de güzel bir görünüm kazanmak için saç şekillendirici köpük kategorimize göz atarak Cimri.com'un size sunduğu en uygun saç şekillendirici çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz!

 • Saç Şekillendirici Köpük Ne İşe Yarar?

  Bu köpükler saçınızda sprey ya da jöle gibi ağırlaşmış ve yapışkan bir his yerine yumuşak ve hafif bir his sağlar. Saç köpüğü uygulayarak onlara hacimli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu köpükler; her saç tipine uygun, saçlarınızı şekillendirmek ve bozulmamasını sağlamak için kullanabileceğiniz en uygun ürünlerdendir. Saçı tutan ve rüzgara karşı koruyan harika bir kıvama sahiptir. Her kullandığınızda size harika hisler yaşatarak vazgeçemeyeceğiniz, her gün kullanmak isteyeceğiniz bir ürün haline gelecektir. Saç tipi fark etmeksizin; ister düz, ister kıvırcık, ister dalgalı saçlarınız olsun her saç tipine hitap ederek herkes için muhteşem bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca içerisinde saçı koruyan maddeler bulunduğu için, yorulmuş ve yıpranmış saçlarınızı dert etmeden saç şekillendirici köpükleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle saçlarınıza istediğiniz şekilleri verirken aynı zamanda koruyabileceğiniz eşsiz formüllere sahip olursunuz.

 • Nivea, Egos ve Taft saç köpüğü markalarının en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini Cimri.com’da bulabilirsiniz.

 • Saç Şekillendirici Köpük Nasıl Kullanılır?

  Güzel saçlara sahip olmak için edineceğiniz saç köpüklerini kullanmak çok kolay! Öncelikle bu saç köpüklerini uygulayabilmeniz için saçınınızın nemli olması gerekmektedir. Köpüğün kutusunu salladıktan sonra saç köklerinizin her noktasına ulaşacak şekilde parmaklarınızla ya da bir tarak yardımıyla saçlarınızın ucuna kadar yaymalısınız. Daha sonra saçlarınızı bir fön makinesi kullanarak kökten uca doğru hafif bir şekilde kurutmalısınız. Saçlarınızı kuruttuktan sonra istediğiniz şekli vermekte özgürsünüz, artık mükemmel ve hacimli saçlara sahipsiniz! Denediğiniz de siz de göreceksiniz ki mükemmel ve hacimli saçlara sahip olmak için sadece bir saç köpüğü edinmeniz yeter de artar bile. Kaliteli ve uygun fiyatlı saç şekillendirici köpük çeşitleri Cimri.com’da sizlerle.