Saç Bakım Losyonu / Toniği

Saç Bakım Losyonu / Toniği Fiyatları

378 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Saç Bakım Losyonu Mililitre
Saç Bakım Losyonu / Toniği fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Saç Bakım Maskeleri & Serumlar & Spreyler Fiyatları
 • Saç Boyası Fiyatları
 • Saç Dökülmesine Karşı Ürünler Fiyatları
 • Saç Jölesi Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Saç Bakım Losyonu / Toniği Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Saç Bakım Losyonu / Toniği markası:

  En Çok İncelenen Saç Bakım Losyonu / Toniği Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Saç Bakım Losyonu / Toniği Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 378 Saç Bakım Losyonu / Toniği modeli içerisinde en ucuz Saç Bakım Losyonu / Toniği fiyatı 2.9 TL iken, en yüksek Saç Bakım Losyonu / Toniği fiyatı 1499.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Saç Bakım Losyonu / Toniği fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Saç Bakım Losyonu / Toniği fiyatı ise 84.62 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Saç Bakım Losyonu / Toniği Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Saç Bakım Losyonu ve Toniği

  Farklı etkenler ile saçların mevcut yapısı zaman içerisinde eski hacmini kaybeder. Toz, yorgunluk, stres gibi faktörler saçın canlı görünümünün azalmasına sebep olur. Bu açıdan mevcut şampuan, saç kremi gibi ürünlerin yanı sıra saç uçları ve derisi ekstra bakım ihtiyacı duyar. Bu noktada saç derisinin ph dengesinin eski haline kavuşması ve saçların daha canlı görünmesi için ‌saç‌ ‌bakımı yapılması doğru olur. Özellikle saçın dış etkilerden korunması ve hacmini kaybetmeden ışıltı bir görünüme sahip olması için ekstra losyon kullanılması gerekir. Düzenli olarak kullanılan ve saça doğru yöntemler ile uygulanan bu ürünler sayesinde saçların görüntüsü kısa süre içerisinde eski görünümüne kavuşur. Özellikle her saçın mevcut yapısından kaynaklı olarak ihtiyaç duydukları bakım desteği farklı olur. Örneğin, kuru ve yıpranmış bir saç ile dalgalı, kabarık saçın mevcut görünümünün düzenlenmesi için içeriği farklı ürünlerin kullanılması doğrudur. Bu açıdan zengin içerikli ve vitaminleri olan ürünler arasından kullanıcılar kendi saç tiplerine en uygun ürünü alabilirler.

  Saç‌ ‌Bakım‌ ‌Losyonu‌ ‌ve‌ ‌Toniği‌ Çeşitleri

  Her kullanıcının saç tipi ve deri yapısı birbirinden farklıdır. Bu nedenle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan losyon ve tonik seçeneklerinin seçenekleri oldukça fazladır. Ürün içeriklerinin sayıca fazla olması kullanıcılarının seçimlerine destek sunar. Ayrıca içeriklerinin formül yapılarının farklı olmasının yanı sıra ürün boylarının da farklı seçenekler sunduğu görülür. Genel olarak bu ürünlerin farklı seçenekleri kozmetik konu başlığı altında toplanır. Hava yapısı, yorgunluk gibi faktörler ile saçlarının değişen yapısını onaran ve koruyan bu ürünlerin içerik yapıları birbirinden farklıdır. Genel olarak saçın daha canlı görünmesini sağlayan saç bakım losyonu sayesinde kullanıcılar saçlarının eski haline getirmeleri mümkündür. İyi ve doğru sonuçlar veren kepek, saç dökülmesi, elektriklenme gibi etkileri ortadan kaldıran bu ürünleri kullanıcılar kendi saç tiplerine göre tercih etmeli önemlidir. Ayrıca E, A ve C vitaminli ürünler ile hem saçın bitkisel ürünler ile desteklenmesi sağlanır hem de saçların kabarmadan yatıştırılması kolay bir hale dönüşür. Ekstra yıpranmış saçlar için onarıcı etki gösteren ürünler ile saç yapısı desteklenebilir. Bu ürünlerin içeriklerinde yer alan Hindistan cevizi, avokado ve badem yağı gibi içerikler sayesinde saç derisinin ph dengesi korunarak saç yapısı güçlendirilir. Bakım işlemlerinin hem doğru hem de kolay yapılması kullanıcıların önem verdiği konular arasındadır. Bu açıdan hem tek hem de set halinde olan ürünler de alınabilir. İçeriklerinde yer alan vitaminler, yağ ve bitki özlerinin yanı sıra değişen güzel kokuları da saç yıkama ve sonrası işlemler için deri yapısının rahatlamasını sağlar. Dolayısıyla yorgun saç tiplerini hem yenileyen hem de canlanmasını sağlayan ve kullanan kullanıcılara ferahlık sunan ürünler rahatlıkla tercih edilebilir. Kullanıcılar ister farklı karışımları olan ürünleri veya tek seçenekli ürünleri alabilirler. Örneğin, argan, jojoba yağı gibi tek içerikli ürünler ile saç yapılarının öncelikli ihtiyacı karşılanabilir. Aynı zamanda yoğun kıvamlı veya sıvı olarak sprey yapılı ürünler tamamen kullanıcıların kendi tercihlerine göre seçilebilir. Saçın genel görünümü kadar doğru cilt bakım ürünleri ile kullanıcılar genel görünümlerini istedikleri yapıya ulaştırabilirler. Genel kozmetik bölümü diye tanımlanan bu ürünler arasında bulunan vücut bakımı ürünlerinin oldukça fazla seçeneğe sahip olması kullanıcılara fazlasıyla alternatif sunduğu görülür.

  Saç‌ ‌Bakım‌ ‌Losyonu‌ ‌ve‌ ‌Toniği‌ Fiyatları

  Saçın yapısını dış etkilerden koruyan ve ph dengesini devam ettiren ürünler geniş bir fiyat aralığında kullanıcıya sunulur. İçerikleri birbirinden farklı olan bu ürünler arasından kullanıcılar istedikleri ürünleri farklı fiyatlar ile alabilirler. Ayrıca her saçın ihtiyacını karşılayan vitamin içerikli ürünlerin fiyatlarının üst segment olduğu söylenebilir.  Ürünlerin içeriklerinin yanı sıra aynı ürünlerin değişen boylarının da fiyatlarının farklı olduğu görülür. Dolayısıyla kullanıcılar kendi saç tiplerine uyan ürünlerin farklı boyları arasından kendi bütçelerine uygun olan fiyatlı ürünleri tercih edebilirler. Uygulanma yöntemleri ve içerik yapıları bakım ürünlerinin fiyatlarına doğrudan etki eder. Dolayısıyla kullanıcılar kendi saçlarının ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayacak ve onarıcı ürünler arasından istedikleri fiyat aralıkların olan ürünü temin etmeleri kolaydır. Değişen ‌saç‌ ‌bakım‌ losyonu ‌toniği‌ ‌fiyatları kullanıcıların seçimlerini rahat bir şekilde yapmalarını sağlayacak seçenekler sunar. Farklı fiyat dinamiklerine sahip bakım, losyon ürünlerini tercih ederek kabarıklık, yıpranan ve dökülen saçların ihtiyaçlarını karşılamak oldukça kolaydır. Dolayısıyla her saç tipine ve her bütçeye denk gelen ürün seçeneklerinin sayısının yüksek olması sebebiyle kullanıcılarının seçimlerinin kolay olduğu söylenebilir.

  Saç‌ ‌Bakım‌ ‌Losyonu‌ ‌ve‌ ‌Toniği‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Farklı etkenlerden yıpranan saçların bakımı uygulanan losyon ve toniklerin seçimine önem verilmesi gerekir. Her saç tipinin kendine özgü bir deri ve yapısı bulunur. Dolayısıyla kullanıcıları kendi saç tiplerine iyi gelecek ürünleri tercih etmesi gerekir. Örneğin, yağlı ve kuru saç tipinin ihtiyaç duyduğu nem farklıdır. Bu açıdan saçının ihtiyaç duyduğu nemi verebilecek ürünlerin alınması doğru olur. Ayrıca düz, boyalı ve kıvırcık gibi farklı saç tiplerine uyum gösteren ürünlerin içeriklerine dikkat edilerek kullanıcıların tercihlerini yapmaları gerekir. Farklı besleyici özelliklerin yanı sıra saçın kolay taranması, düzleşmesi için de bu ürünlerin kullanıldığı görülür. Doğru ürünlerin seçimi ile kullanıcıların saçlarının ihtiyaç duyduğu nem, parlaklık ve hacmin kolay bir şekilde sağlandığı söylenebilir.  Saçın dökülmesini azaltan veya kolay taranması için de saç‌ ‌bakım‌ ‌losyonu‌ ‌ve‌ ‌toniği‌ uygulanabilir. Özellikle kullanıcıların kendi derilerinin mevcut ph dengesini koruyan ürünleri alması önemlidir. Saç tipine uyan ve ihtiyacını karşılayan ürünlerin tercih edilmesi ile kısa sürede kullanıcılar istedikleri canlı görüntüyü saç yapısına kazandırırlar.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery