track source
track source

Activex Sabunlar

Activex Sabunlar Fiyatları

95 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Çoklu Paket
Antibakteriyel
Köpük Sabun

Activex Sabunlar

Activex Sabunlar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Activex Sabunlar ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Activex Sabunlar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Activex Sabunlar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Kitap Aile Hayatı Kitapları
 • Beko Mikrodalga Fırınlar
 • Infiniti Design Erkek Güneş Gözlükleri
 • Buck Bıçaklar ve Bıçak Setleri
 • Kitap ALES
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Activex Sabunlar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Activex

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Activex Sabunlar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 95 Activex Sabunlar modeli içerisinde en ucuz Activex Sabunlar fiyatı 6.47 TL iken, en yüksek Activex Sabunlar fiyatı 236.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Activex Sabunlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Ekim 2021 tarihinde ortalama Activex Sabunlar fiyatı ise 15.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Activex Sabunlar Ürünleri Hangileridir?

  Activex Sabunlar Fiyat Aralığı Nedir?

  Cimri.com
  Activex Sabunlar Fiyat Aralığı 6.47 TL ve 236.9 TL Arasında Değişmektedir.

  Activex Sabunlar Fiyat Aralığı Nedir?

  Cimri.com
  Activex Sabunlar Fiyat Aralığı 6.47 TL ve 236.9 TL Arasında Değişmektedir.
  Cimri'nin Seçimi
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Activex Hassas Koruma 650 ml Sıvı Sabun
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Duru Naturel Zeytinyağlı 1.8 lt Sıvı Sabun
  Duru Naturel Zeytinyağlı 1.8 lt Sıvı Sabun
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Dove Beauty Cream Wash 500 ml Sıvı Sabun
  Dove Beauty Cream Wash 500 ml Sıvı Sabun
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Activex Sabun

  Gün içerisinde toplu taşıma araçları olsun elimizden düşürmediğimiz telefonlar olsun  birçok mikroba maruz kalırız. Özel formülü sayesinde bakterilerin %99,9’unu öldürmeyi başaran Activex sabun mikropları 10 saniyede temizler. Activex sabun hassas koruma sağlar. Bakterileri vücudumuzdan uzaklaştırmak ve daha sağlıklı bir yaşama sahip olmamız için geliştirilir. Ellerinizi yıpratmadan temizler ve cildin hassaslığını korur.  Hem tüm cilt tipleri için uygun olup hem de çocukların rahatlıkla kullanabileceği biçimde tasarlanır. Kullanımı çok basit olup avuç içine bir miktar su yardımı ile köpürtülür ve durulanır. Göz ile temasının önlenmesi gerekir. Eğer temas olursa bol su ile yıkanması önerilir. Gün içinde farkında olmadan temas ettiğimiz önce elimize oradan da ağız yoluyla içimize çektiğimiz mikroplar Activex sabunun sağladığı yüksek hijyen sayesinde ve etkili formülüyle mikropları yok eder. 

  Ellerimiz gün içerisinde birçok şeye temas eder. Haliyle mikropları toplamaya meyilli bir yapısı vardır. Elimizden mikropları uzak tutmak için ellerimizi bol bol yıkamak gerekir. Bol suyun yanında kullanacağınız Activex sabun etkili köpük yöntemiyle de mikropların sizden korkacağı eşsiz bir güç elde edilir.

  Activex Sabun Modelleri

  Önceleri kullanılan katı sabunların kullanımı sıvı sabunlar çıktıktan sonra ikinci plana atılır. Çünkü ağızlarındaki fısfıslı mekanizma işi daha da kolaylaştırarak biraz da su eklenmesiyle  tertemiz bir hale getirir. Activex 7 etkili formülü ile birlikte hem annelere hem de çocuklara rahat bir nefes aldırır. Çocuklar okula gittiği zaman annelerin aklı hep onlarda kalır. Ellerini sürekli kirleten ve bunun farkına bile varmayan çocukların hastalanması da an meselesidir. Fakat Activex sabun bu lekeleri derinden temizlediği ve mikroplara savaş açtığı için annelere de rahat bir nefes aldırır ve bakterilere karşı %100 koruma sağlar. Activex sabunun içeriği nemlendiricilerle zenginleştirilmiştir. Ailenizin ve sizin sağlığınız için gerçekleştirilen bu sabunlar yüksek kalite sunarak temizliğin hakkını verir. Elleri mikroplardan dezenfekte eden bu Activex sıvı sabunlar dermatolojik testlerden geçerek alıcılara sunulur. Hijyen derecesi oldukça yüksek olan bu ürünler kullanıcılarının elini tam 12 saat boyunca korur. Dış ambalaj olarak pompalı ve kapaklı olmak üzere iki çeşitte üretilir. Antibakteriyel özelliğinin bulunması mikroplara karşı etkili  ve uzun süre koruyucu olmasını da beraberinde getirir. Boyut olarak da değişiklik gösteren Activex sabunlar standart boy, büyük boy, dev ekonomik boy olarak farklı ebatlarda kullanıcıya sunulur. Böylelikle ihtiyaca göre tek kişilik ya da ailecek kullanımlarda boyut belirlenerek satın alınır. Activex ürünlerinin her biri farklı farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler renklerine göre ayırt edilebilir. Bu renkler yeşil, turuncu, mor ve pembeden oluşur. Renkleri ile de yüksek verimlilik sunan Activex sabunlar bir modelle kalmayıp çeşit çeşit üretilmiş ve bu üretilen ürünler de Activex sabun çeşitleri başlığı adı altında toplanmıştır. Bu çeşitleri ile birlikte siz yıkayıp yok ettiğinizi düşündüğünüz fakat ellerden kolay kolay çıkmayan o zorlu mikropları bile etkili formülü ile dize getirerek yok eder. Derinlemesine güçlü olan bu sabunlar hassas, aktif nemlendirici ve doğal olmak üzere kategorilere ayrılır. Son olarak da hassas ciltleri de unutmayarak ellerdeki kuruma, sertleşme ve kabuk tutma gibi problemleri ortadan kaldıran bir model geliştirir. 

  Activex Sabun Fiyatları

  Activex sabunlar sağladığı etkili hijyen ve derinlemesine temizlik ile dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Özellikle mikroplara karşı güçlü olması ve işlevsel anlamda temel bir uygulama alanının olması Aktivex sabun fiyatlarını daha da dikkat çekici hale getirir. Sunduğu model çeşitliliği ile olumlu tepkiler toplayan Activex sabun  fiyat çeşitliliğinden dolayı da tüm kesime hitap etmeyi başarır. Günlük yaşamda bulaşıcı etkideki hastalıklardan korunmak amacıyla kullanılan bu sabunlar hijyen dolu bir yaşamı sağlar. Activex sıvı sabun fiyatları almak istediğiniz ürüne göre değişkenlik gösterir. Tabi ki tüketiciler tarafından en çok araştırılan ve merak edilen model en ucuz Activex sabun çeşitleridir. Fakat burada önemli olan en ucuzu değil de kendi cilt tipinize uygun modeli belirleyip onu satın almaktır. En ucuz Activex sabun satın alacağım diye yanlış bir ürün tercih etmek sizi hepten büyük bir zarara uğratır.

  Activex Sabun Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

  Cildimizle direk temas eden bu sabunlar olumlu tepkilere yol açabileceği gibi yanlış seçimlerde de büyük bir zarara uğratabilir. Bu yüzden Activex sabun satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklerin başında kimyasal maddelerden uzak ürünler tercih etmemiz gerektiği gelir. Çünkü el sabunları bizim günlük hayatımızda en sık kullandığımız temizlik araç gereçlerinden bir tanesidir. Bu nedenle bu kimyasal maddeler cilde zarar verip tahriş olmasına yol açabilir. Diğer önemli bir husus olan durum antibakteriyel sabunlardır. Son zamanlarda hem kuru hem de sıvı sabunların tahtını sallayan bu sabunlar birçok kişi tarafından tercih edilir. Tercih edilmesinin sebebi ise diğer sabunlarlarla karşılaştırıldığı zaman mikroplara karşı daha güçlü bir yapısının olmasıdır. Bu yüzden salgın hastalıklardan korunmak ve sağlığınız için antibakteriyel özelliği bulunan sabunları tercih edin. Bunların dışında triklosan adı verilen maddenin sıvı sabunların içinde yer almaması gerekir. Çünkü bu madde kanserojen etkisi gösteren bir maddedir. Bu maddenin sıvı sabunların içinde yer alması sağlık problemlerini doğurur. Bu yüzden Activex sabunun içindekilere de dikkat etmek gerekir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery