Robotlar & Uzay Oyuncakları

Robotlar & Uzay Oyuncakları Fiyatları

297 Ürün gösteriliyor.
Robotlar & Uzay Oyuncakları fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Süt Artırıcı Çay Fiyatları
 • Süt Artırıcı İçecek Fiyatları
 • Süt Saklama Poşeti-Kabı Fiyatları
 • Yürüteç Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Robotlar & Uzay Oyuncakları Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Robotlar & Uzay Oyuncakları markası:

  En Çok İncelenen Robotlar & Uzay Oyuncakları Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Robotlar & Uzay Oyuncakları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 297 Robotlar & Uzay Oyuncakları modeli içerisinde en ucuz Robotlar & Uzay Oyuncakları fiyatı 12.42 TL iken, en yüksek Robotlar & Uzay Oyuncakları fiyatı 6400.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Robotlar & Uzay Oyuncakları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Ekim 2021 tarihinde ortalama Robotlar & Uzay Oyuncakları fiyatı ise 501.55 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Robotlar & Uzay Oyuncakları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Pilsan 05118 Kırmızı Panther Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
  Pilsan 05118 Kırmızı Panther Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Robotlar ve Uzay Oyuncakları

  Uzun yıllar boyunca süregelen uğraşlar ve devrimlerin ardından teknolojinin gelişmesi pek çok yeni ürün gelişmesine olanak sağlar. Eski zamanlardan beri kullanılan oyuncak modelleri son zamanlarda epey gelişir ve teknolojik bir hal alır. Oyuncak modellerinin gelişiminde yayınlanan sinema filmlerin etkisi büyük olur. Sinema filmleri yeni model robot oyuncaklarının gelişiminde destekleyici bir rol oynar. Bir sinema filminde karakter olarak sunulan robot oyuncak modelleri kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanır. Robot oyuncakları modelleri ile hem bir film anınızı yaşatabilir, hem de odanıza teknolojik bir hava katabilirsiniz. Sadece tasarım olmayıp farklı kullanım imkanları sunan robot oyuncak modelleri teknolojinin gelişmesi ve oyuncaklara uyarlanması ile gelişmiş bir hal alır. Ebeveynlerin çocuklarına yeni bilgiler öğretirken kullanabilecekleri oyuncak robot modelleri bulunur. Bilgisayar ve tabletten öğrenilen bilgilerin yanında robot oyuncak modelleri  üç boyutlu yapısı ile bilgisayar ve tabletlerden ayrılır. Ebeveynlerin  çocuklarına alternatif bir öğrenim sunabilecekleri robot oyuncak modelleri farklı tip ve özellikte sunulur. Gelişen teknolojini yeni robot oyuncak modellerine uyarlanır. Bu sayede konuşulanı anlayıp cevap verebilen yeni nesil robot oyuncak modelleri üretilir.

  Robot ve Uzay Oyuncakları Çeşitleri

  Teknolojinin gelişmesi ve gelişen teknolojinin yeni nesil robot oyuncak modellerini uyarlanması ile akıllı robot modelleri kullanıcılara sunulur. Robot oyuncak modellerinin etkileşim kurabilen özellikleri sayesinde çocuklarınıza çeşitli konularda eğitimler verebilir ve daha dolu bir çocukluk geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Ebeveynlerin çocuklarının görsel zeka hayal gücü ve programlama gibi alanlarda gelişmelerini ciddi anlamda destekleyecek robot oyuncak modelleri bulunur. I-QUE etkileşimli bir robot oyuncak modeli olur. Mobil uygulaması sayesinde telefonlar üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilir. I-QUE robot internet  üzerinden çocuğunuz ile karşılıklı iletişim kurabilir ve çocuğunuzun kişisel gelişiminde faydalı olabilir. I-QUE mikrofon ve hoparlörü sayesinde sorulan soruları internet üzerinden sesli bir şekilde cevaplandırabilir. 

  Bu sayede I-QUE robot ile çocuğunuzun karşılıklı iletişim becerilerinin gelişmesinde ona destek olabilirsiniz. İngilizce Almanca ve Fransızca  konuşabilme yeteneklerine sahip I-QUE robot ile çocuğunuzun temel dil gelişiminde ona destek olabilirsiniz. Çocuğunuzun farklı yetilerinin gelişimlerini destekleyebilecek farklı oyuncak robot modelleri bulunur. Programlanabilir Evolution oyuncak robot ile çocuğunuzun Temel programlama becerisinin gelişmesinde ona yardımcı olabilirsiniz. Temel tutma bırakma ve hareket işlemleri gibi hareket modellerinin programlamabildiği Evolution robot çocuğunuzun programlama ve hayal gücünü destekleyen bir oyuncak olur. Robot Mio demonte halde paketlenmesi sayesinde satın aldıktan sonra çocuğunuzla birlikte montaj işlemini yapabilirsiniz. Böylelikle keyifli bir anı elde edebilirsiniz. Üzerindeki tuşlar sayesinde hareket kaydı yapabilen Robot Mio ya çocuğunuza farklı kombinasyonları uygulamayı öğretebilir. Cyber robot oyuncak modelinin  bluetooth özelliği sayesinde telefonunuz üzerinden basit programlama işlemleri yapabilirsiniz. İşleri bir adım öteye taşıyarak hikaye anlatabilen Trobo robot oyuncak modeli ile vaktinizin az olduğu zamanlarda çocuğunuzun güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Trobo robot Mobil uygulama üzerinde barındırdığı bir çok eğitici içerik ile çocuğunuzun kişisel gelişimine destek olur. Üstelik tatlı görünümüyle kullanılmadığı zamanlarda sevimli bir aksesuar olabilir. Trobo robot yapay zekası sayesinde çocuğunuzun ismini öğrenebilir ve kullanıldıkça çocuğunuza göre tamamen spesifik bir hal alır. Yapay zeka özelliği sayesinde Trobo robot çocuğunuzun en sevdiği renk yemek gibi soruları kolaylıkla cevaplandırabilir. 

  Robot ve Uzay Oyuncakları Fiyatları

  Bütün teknolojik ürünlerde olduğu gibi Robot oyuncakları fiyatları da kullanılan parçanın kalitesine ve özelliğine göre değişir. Robot ve uzay oyuncaklarının fiyatlarının belirlenmesinde birden fazla unsur bulunur. Bu unsurlardan bir tanesi robot ve uzay oyuncaklarında kullanılan malzemelerin birim maliyeti olur. Bütün teknolojik ürünlerde olduğu gibi robot ve Uzay oyuncakların özelliklerinin farklılaşması, fiyatlarının değişmesine neden olabilir. Bu bağlamda ekstra özellik bulunduran robot ve uzay oyuncakları fiyatları nispeten daha pahalı olabilir. 

  Çocuğunuzun kişisel gelişimin desteklenmesinde önemli roller oynayabilecek robot oyuncak modelleri ekstra özelliklerin eklenmesi ile farklı fiyatlandırılabilir. Cyber robot oyuncak modeli ile Robot Mia oyuncak modeli farklı özellikler barındırdığı için kullanıcılara farklı fiyatlardan sunulur. Robot oyuncak modelleri etkileşim kurabilme gibi özellikleri sayesinde çocuğunuzun hayal gücünü geliştirici nitelikte olur. 

  Robot ve Uzay Oyuncakları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

  Robot ve uzay oyuncakları satın alırken dikkat edilebilecek pek çok nokta bulunur. Bu noktalar sizin robot  ve uzay oyuncaklarını hangi amaçla satın almak istediğinize göre değişir. Eğer sadece süs  ve görüntü amaçlı bir robot oyuncak modeli almak istiyorsanız alacağınız ürünün sadece görüntüsüne bakmanız yeterli olur. Ancak çocuğunuzun  kişisel gelişimini desteklemek istiyorsanız alacağınız oyuncak robot modeli tamamen farklı olması gerekir. Bu noktada çocuğunuzun robot ile etkileşim kurarak iletişim becerilerini ve dil becerilerini geliştirmesini istiyorsanız üzerinde mikrofon bulunan ve internet üzerinden sizinle iletişime geçebilen bir robot modeli tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun hayal gücü ve programlama becerilerinden geliştirmek istiyorsanız temel düzeyde programlanabilir bir robot modeli tercih etmeniz daha doğru tercih olur. Bu noktada Cyber robot oyuncak modeli bluetooth özelliği sayesinde akıllı telefon üzerinden çocuğunuzun programlama dilini geliştirmesinde ona yardımcı olabilir. Cyber Robot kullanıcılara demonte halde sunulur. Bu sayede montaj işleminde çocuğunuzun problem çözme becerilerini katkı  sağladığı söylenebilir. Daha doğru kararlar vermek adına almayı düşündüğünüz robot oyuncak modellerinin kullanıcı yorumlarını Inceleyebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery