Knipex Pense

Knipex Pense Fiyatları

315 Ürün gösteriliyor.

Knipex Pense

Knipex Pense fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Knipex Pense ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Knipex Pense Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Knipex Pense incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • JoeFox Kol Saatleri
 • Qnap NAS Server
 • labalaba Bijuteri Yüzük
 • Bipanya Bayan Bel Çantası
 • Madame Coco Kase
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Knipex Pense fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Knipex

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Knipex Pense Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Knipex Pense Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 315 Knipex Pense modeli içerisinde en ucuz Knipex Pense fiyatı 94.05 TL iken, en yüksek Knipex Pense fiyatı 8640.07 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Knipex Pense fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Haziran 2021 tarihinde ortalama Knipex Pense fiyatı ise 333.59 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Knipex Pense Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Gedore 8248-165 JC Açılı Kombine Pense
  Gedore 8248-165 JC Açılı Kombine Pense
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Knipex Pense

  Almanya merkezli el aletleri üreticisi Knipex, 100 yılı aşkın süredir başta Avrupa olmak üzere dünyanın her ülkesinde hizmet verir. Ürünler arasında yer alan Knipex pense en çok talep gören el aletlerindendir. Kullanışlı olan bu ürünler basit cihaz tamirlerinde ve bahçe işlerinde kullanılır. Knipex yan keski de tel örgülerin ve metal eşyaların kesiminde önemli bir işlev görür. Bu ürünler dayanıklı metal malzemelerden üretilerek müşterilere sunulur. Knipex ayarlı pense ile istenilen vidalar ve çiviler sökülüp takılabilir. Müşterilerin el koordinasyonuna uygun olarak üretilen tutamaçları sayesinde ürünler pratik olarak her yerde kullanılabilir. Alet takımlarında yer alan bu penseler ile musluk tamiri gibi ev içi tamir ve tadilatlar yapılabilir.

  Knipex Pense Çeşitleri

  Knipex pense çeşitleri arasında genel amaçlı kullanılan kombine penseler, segman pensesi, ayarlı penseler, kesici penseler, boru penseleri ve sıkma penseleri vardır. Bu ürünlerden biri olan Knipex kombine pense ile birçok eşyanın tamiri yapılabilir. Mini ve ağır tip kombine penseler, boyut olarak her yerde taşınabilir ve alet çantasında muhafaza edilebilir. Bir diğer ürün olan Knipex rj45 pense jak bağlantı pensesi olarak kullanılabilir. Bu ürünler ile kablolar sıkıştırılabilir. Ürünün başlığındaki bölmeler ile network bağlantı pensesi işlevini yerine getirir. Knipex 180 mm pense klasik bir üründür. Genel amaçlı vida gevşetme, çivi sıkma gibi basit işleri yerine getirir. Bu ürünler ile mobilya ve dekorasyon ürünleri monte edilebilir. Ayrıca elektronik cihazların vidaları çıkarılabilir ve yatak odası takımları gibi eşyalar sabitlenebilir. Knipex penseler, hafif ve kullanışlı ürünlerdir. Ekstradan bakım gerektirmez. Yılda bir kez yağlanması yeterlidir. Pas tutmayan çelik başlıkları ile sert cisimler üzerinde uygulanabilir. Bu ürünlerin tutma kısımları esnek ve sert plastikten yapılmıştır. Kullanıcıyı yormayan bu ürünler, tek hamlede işlevini yerine getirir. Knipex penseler ile dübel takılabilir ve uzun çaplı metaller birbirine tutturulabilir. Bu sayede istenilen eşyanın kurulumu yapılabilir. Standart boyutlardaki penseler, çantaya veya valise sığabilir. Ayrıca istenilen yere götürülebilir. Hassas pense çeşitlerinde ise inci vidalar ve boyut olarak küçük çiviler takılıp sökülebilir.

  Knipex Pense Fiyatları

  Birbirinden farklı pense çeşitleri ile Knipex müşterilere birçok alternatif sunar. Knipex pense fiyatları genel olarak ucuzdur. Her bir ürününü farklı fiyatı vardır. Tek olarak satıldığı gibi penseler set halinde de satın alınabilir. Knipex pense seti içerisinde farklı özelliklerde el aletleri bulunur ve kullanıcı böylelikle tasarruf yapmış olur. Ayarlı penselerden biri olan Knipex fort pense ile ürünün ağız kısmı genişletilebilir ya da daraltılabilir. Böylece ürünün kullanım alanı genişlemiş olur. Knipex pense ürün çeşitlerinde fiyatı etkileyen unsurların başında ürünlerin farklı özellikte ve tasarımda olması gelir. Her bir pensenin kendine özgü işleyiş özelliği vardır. Böylelikle müşteri kendi ihtiyacına en uygun penseyi Knipex’te bulabilir.

  Knipex Pense Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Alet çantanızda çok işlevli bir pensenin yer almasını istiyorsanız Knipex penseleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler ile basit tamir işlerinizi yapabilirsiniz. Knipex papağan pense ile zor çivileri sökebilir ve vidaları sıkabilirsiniz. Ayrıca, eşya kurulumunda yardım almadan kendi başınıza bu ürünleri kullanabilirsiniz. Knipex düz çene ayarlı pense ile istediğiniz genişlikteki vidaları eşyalara monte edebilirsiniz. Ürünlerin ekstradan bakıma ihtiyacı olmadığı için bu penseler size masraf çıkarmaz. Ayrıca uzun yıllar boyunca Knipex penseleri kullanabilir ve saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman bu ürünleri yağlayabilir ve işlevini arttırabilirsiniz. Knipex penseleri yanınızda taşıyabilir alet çantanızda muhafaza edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan Knipex pense ile ilgili yorumları inceleyebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery