• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Bahar yaklaşırken herkes piknik yapma hayalleri kurar. Hafta sonu mesire alanlarında temiz hava eşliğinde aile ile birlikte vakit geçirmek herkese iyi gelir. Özellikle sıcak günlerde piknik alanlarında içecekleri soğuk tutmak çok zordur. Soğuk su ve içecekleri, soğukluğunu muhafaza edecek şekilde saklamak için Waeco gibi markalara ait oto termos çeşitlerine Cimri’den göz atabilir, en ucuz oto termoslarını almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Oto Termos Nedir?

İçerisine konan ürünü soğuk halde muhafaza etme amacıyla üretilmiş, kutuya benzer yapısıyla geniş kapasiteye sahip, özel malzemelerden üretilmiş termos çeşididir. Taşıma kolaylığı için sap eklentisi ve ısıyı dengede tutmak için kapaklı yapısıyla sıcak günlerde büyük bir yardımcıdır. Piknikte, kampta ve otomobillerde soğuk su ve meşrubat ihtiyacını karşılamak için içine konan şişe ya da kutuları belirli bir ısı derecesinde tutar.

Sadece içecekler için değil, şehirlerarası yolculuklarda dondurma, dondurulmuş et ve yiyecek, tereyağı gibi çabuk bozulabilecek ve eriyecek ürünleri muhafaza etmek için de çok işlevsel bir üründür.

Oto Termos Çeşitleri Nelerdir?

İhtiyaca göre farklı büyüklüklerde üretilen oto termos çeşitleri; 4,5 litreden 30 litreye kadar çeşitlere sahiptir. Daha fazla kapasiteye ihtiyaç duyanlar 45 litre veya 60 litrelik büyük oto termos çeşitlerini değerlendirebilirler. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nca onaylı olan oto termosları kanserojen madde içermeyen sağlam poliüretan malzemeden yapılır. Yalıtım malzemesi sızdırma yapmaz ve plastik iç yüzeyi ile hafiftir. Kullanım esnasında hafifliği ile taşıyan kişiyi yormaz. Yiyecek ve içecekleri 8 ila 10 saat arasında soğuk tutma özelliği ile çok işlevseldir.

Tekerlekli olan modelleriyle taşıma kolaylığı sağlayan oto termoslarının bir diğer adı da oto termos buzluktur. Termosun içine buz ilave edilerek, muhafaza edilmek istenen yiyecek ve içeceklerin ısıları çok daha uzun süre korunabilir.

Oto termosları arasında en çok tercih edilen elektrikli oto termos, çakmak şarjı için bağlantı kablosu ile pratik kullanımlı bir modeldir. Kapak üstüne bardak koyulabilmesini mümkün kılan modelleriyle son derece işlevsel olan oto termosları, farklı renk seçenekleriyle Cimri’de en uygun fiyatlarla alıcılarına hitap etmektedir.