track source
track source

Oto Termos

Oto Termos Fiyatları

22 Ürün gösteriliyor.
Oto Termos fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Termos modelleri ve Oto Termos fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Termos kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kale, Automix, Mobicool, Igloo, Ice Peak. 22 adet Oto Termos fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Termos Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Termos markası:

En Çok İncelenen Oto Termos Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Termos Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 22 Oto Termos modeli içerisinde en ucuz Oto Termos fiyatı 39.0 TL iken, en yüksek Oto Termos fiyatı 862.34 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Termos fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Termos fiyatı ise 402.21 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Termos Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Termos

İnsanların bulundukları veya gidecekleri yerlerde tüketecekleri bazı şeyleri ısıtmak veya soğutmak isteyebilir. Isıtma veya soğutma imkanına erişilemeyen yerlerde kullanmak üzere geliştirilmiş olan termoslar, bu gibi zamanlarda imdada yetişen araçlardandır. Termoslar soğuk bir içeceğin daha uzun süre soğuk kalmasını ya da benzer şekilde sıcak bir içeceğin uzun soluklu sıcak kalmasını sağlayabilir. Kullanılan termosa göre sıcaklığın veya soğukluğun korunma süresi farklılık gösterebilir. Termos üretimi yapan pek çok firma kullanıcılarını memnun edebilmek için çeşitli alternatifler geliştirmişlerdir. Bazı ürünler fiyat açısından uygunluk sağlarken ortalama performans gösterebilir. Bazıları ise yüksek performans sunarken fiyatları biraz daha yukarıda olabilir. Termosu bulan kişi tanınmış fizikçi ve kimyager James Dewar’dır. Termoslarda iç içe geçmiş iki bölüm bulunur. Dış tarafı metal ya da seramik kaplama olurken iç taraf camdan üretilmiş farklı bir katman bulunabilir. Termoslarda vakum konusu en önemli husustur. Bazı kullanıcılar araçlarında oto termos bulundurmak isteyebilirler. Bunun için üretilmiş pek çok farklı model ve tasarım bulunur.

Oto Termos Modelleri ve Özellikleri

Termos tasarımlarında önemli olan husus vakumdur. Genellikle iki katmandan oluşan termoslar, bu iki katmanın arasındaki havanın tamamen boşaltılmış olmasından kaynaklı olarak arada vakum etkisi oluşur. Vakumlu bölgede hava molekülleri bulunmadığından ısı iletiminin de önüne geçilir. Dışarıdaki hava veya içerideki hava birbirine karışmaz. Bu da termos içerisindeki malzemenin ilk sıcaklığında kalmasını sağlar. Seyahat alışkanlıklarının gelişip artması ile beraber bazı kişiler araçlarında da bu konfora erişmek isteyebilir. Uzun yolculuğa çıkıldığında araçta içmek üzere soğuk şeyler bulundurmak isteyen kişi oto termos almayı düşünür. Bu ve benzeri ihtiyaçlardan ötürü oto termoslar kullanışlıdır. Oto termos modelleri arasında kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı alternatifler bulunur. Termoslar içerisinde bazen hareket edebilir olması özelliği aranabilir. Tekerlekli oto termoslar bu ihtiyacı gidermek için özel olarak dizayn edilmiştir. Alt kısmında bulunan tekerlekler sayesinde sürüklenebilir özelliktedir. İçerisinde yiyecek içecek bulunan oto termosların ağırlığı fazla gelebilir. Dolu haliyle taşınması güç olması durumunda tekerlekler önem kazanır. Sürüklenebilir özellikteki termoslarda taşınma problemi yaşanmaz. İçerisindeki malzemeleri soğuk tutması için tasarlanan bazı termoslar kullanıcılar tarafından ilgi görür. Oto termos buzluk gibi kullanılabileceği için içerisinde muhafaza ettiği ürünleri soğuk tutar. Oto termosu çakmak girişli olması durumunda oto çakmaklığı ile çalışma özelliğinde olur. Düşük güç tüketimiyle çalışabilen termoslar kullanıcısına avantaj sağlar. Özellikle sıcak yaz aylarında uzun yolculuklarda ideal olabilir. Oto soğutucu termoslar kişilere seyahatlerinde soğuk içeceklere erişme imkânı tanıdığından tercih edilirler. Farklı ebatlarda olabilen bu termoslarda araç tipine göre tercih yapılabilir. Oto termos elektrikli olması ile ürünleri soğuk tutabilir. Gıdaya uygun malzemelerden üretilen ürünler kullanıcılar için sağlık sorunu teşkil etmezler. Kişiler, seyahat deneyimlerini iyileştirebilmek için konforlarını artıracak farklı arayışlar içerisine girebilir. Müzik dinleyerek gerçekleştirdikleri yolculuklarına bazen soğuk bir şeyler içme isteği eşlik edebilir. Bu gibi durumlarda yanlarında soğuk içecek bulunmasını isterler. Oto termoslar da içeceğin soğuk kalmasını sağlayarak kullanıcısına keyif verir ve yolculuk deneyimini daha üst bir noktaya taşır.

Oto Termos Fiyatları

Gün geçtikçe artan seyahat tutkusu ile beraber insanlar hemen her dönem bir yerden bir yere hareket ederler. Bazen sadece keyfi olmayan bu yolculuklar iş için de olabilir. İster iş için olsun isterse tatil amaçlı veya salt gezi maksadıyla, yolculuğa çıkan kişiler yolculuk deneyimlerini iyileştirmek isterler. Bunun için çeşitli radyolardan müzik dinleyebilir, bazı yerlerde mola verirler. Sıcak havalarda serin bir şeyler içmek isteyen yolcular yanlarına aldıkları içeceklerinin soğukluğunu muhafaza edememesinden yakınırlar. Bu noktada oto termos araştırıp satın almayı düşünen kişiler, bu problemi aşarak keyiflerini artırabilirler. Oto termos fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Modele göre değişkenlik gösteren fiyatlar, kullanıcılar tarafından incelenir. Farklı markalar bu ihtiyaca dönük üretimler gerçekleştirirken, araştıran kişiler web siteleri arasında mekik dokurlar. Bu noktada kıyaslama zorluğu yaşayabilirler. Kullanıcılar için kolaylık sunması ve zaman tasarrufu sağlaması açısından cimri.com araştırmaları için onlara yardımcı olur. Çakmaklık gözüne takılıp kullanılabilen termos fiyatlarını araştıran kullanıcılar ürünün hacmine de dikkat etmelidir.

Oto Termos Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

İnsanların yaptıkları seyahatlerden daha çok keyif alabilmeleri için bir şeyler tüketmesi olağandır. Bu noktada ürünlerini soğutmaya ihtiyaç duyabilirler. Bunun için de oto termos araştırmasına giren kullanıcılar farklı pek çok modeli incelerler. Oto termos satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Bunlar oto termosu satın aldıktan sonra keyfin sekteye uğramaması için önem arz eder. Çakmak girişli oto termoslar çakmaklık gözüne bağlanarak kullanılabildiği için caziptir. Ancak bağlanacak bölgede termos için yeterli alanın bulunması gözden kaçmamalıdır. Termos içerisine konacak olan yiyecek ve içecekler bu termosların ağırlaşmasına yol açacaktır. Şayet piknik gibi, termosun hareket etmesini, taşınmasını gerektirecek bir ortam söz konusu olacak ise tekerlekli oto termoslar daha cazip olacaktır. Tekerlekli oto termos taşımayı kolaylaştıran sürüklenme özelliği ile kullanıcısını yormayarak kolaylık sağlar. Oto termos özellikleri arasında farklı parametreler bulunabilir. Satın almayı düşünen kişiler, ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olanı seçebilirler. Araçları için büyük kaçabilecek ürünlerin kullanımda kolaylık getireceği düşünülürken zorluk da çıkarabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery