Marka
Ferrino
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Pikniğe çıkmak, özellikle baharda çocuklar için çok keyifli bir aktivitedir. Doğada, açık alanda özgürce dolaşabilmek, koşmak, oynamak çocuklara da yetişkinlere de çok iyi gelir. İmkan varsa ailece kampa gitmek, karavan ya da çadır tatili yapmak eşsiz bir deneyim yaşatacak, yıllarca hatıralardan silinmeyecektir. İster bir kaç saatlik açık havada sohbet ve yemek olsun ister günler süren bir kamp, açık havada keyifli vakit geçirmek için bazı malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Peki, piknik malzemeleri nelerdir, piknik malzemeleri nereden alınır, şık bir piknik masası nasıl hazırlanır...

Keyifli Bir Piknik İçin İhtiyaç Duyulacak Malzemeler Nelerdir?

Mini buzdolapları piknik ya da kamp için mutlaka alınması gerekenler arasındadır. Gıdaları bozulmadan saklamak ve sürekli içecek soğuk su bulundurmak için mutlaka bir mini buzdolabı almanız gerekir. Kamp çantaları da piknikte size çok yardımcı olabilir. Kişisel ihtiyaçlarınızı düzenli bir biçimde içine koyarak yorulmadan sırtınızda taşıyacağınız bu çanta ile elleriniz de serbest olacak ve işlevsel bir biçimde hareket edebileceksiniz. Elbette piknik için kırılmaz malzemeden bir yemek takımı, bunları rahatça taşıyabileceğiniz bir çanta ya da piknik sepeti, piknik için masa örtüsü, kamp sandalyeleri ya da rejisör sandalyesi, piknik minderi gibi malzemeleri de listeye eklemek gerekir.

Piknik Kamp Ürünleri Nereden Alınır?

Piknik için malzemeler ya da kamp malzemeleri almak üzere cimri.com mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Ferrino, Mobicool, Waeco, Space, İndel, Esprit, Flash, Ezetil, Modacar, İce Peak gibi markaların mini buzdolabı ve kamp çantası ürünlerine Cimri ile avantaj bir biçimde ulaşabilirsiniz. Aradığınız piknik malzemeleri, kamp çantası ya da mini buzdolabı için en uygun fiyatın hangi online satış kanalında olduğunu öğrenebilir, en ucuz mini buzdolabı ürününü zahmetsizce bulabilirsiniz.