Oto elektroniği kategorisinde bulunan oto görüntü sistemleri özellikle son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Oto görüntü sistemleri özellikle araçların ön camlarında bulunmakta ve herhangi bir kaza anında olanları göstermeyi sağlamaktadır. Cimri’de Techsmart, Navitech, Everest, Kamosonic ve Goldmaster gibi onlarca markanın içerisinden aracınıza en uygun oto görüntü sistemlerini bulabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile dilediğiniz modele hemen sahip olabilirsiniz.

Oto Görüntü Sistemlerini Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Oto görüntüleme sistemlerinin pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Oto görüntüleme sistemleri, trafik kazalarını kayda alarak kimin hatalı olduğunun tespit edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle oto görüntüleme sistemlerinin yüksek çözünürlüklü olması önemli detayları yakalayabilmenizi de kolaylıkla sağlamaktadır. Oto görüntü sistemleri arasından tercihinizi yaparken görüşünüzü engellememesine özen göstermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda gizliliğinizi de muhafaza ettiğinden emin olmalısınız. Oto görüntü sistemlerinin ekranı olmayan küçük modellerinde yapılan kayıt anlık olarak görüntülenmekte ve takip edilememektedir. Bu nedenle aynı zamanda ekrana sahip bir oto görüntüleme sistemini tercih etmeniz avantajlı olacaktır. Pek çok oto görüntüleme sistemi gündüz net bir şekilde kayıt yapabilirken gece görüşleri aynı şekilde olmayabilmektedir. Bu doğrultuda, gece görüşü iyi bir oto görüntüleme sistemini tercih etmeniz önemli olacaktır. Oto görüntüleme sistemlerinin özellikleri arasında park modu da yer alabilmektedir. Bu da aracınız park halindeyken bir darbe alma durumunda kayda alacak ve aynı zamanda videolara da gün ve saat ekleyecektir. Oto görüntüleme sistemlerinizde GPS ile anlık ve hızlı konum bilgisinin de saklanabilmesinden dolayı bu özelliğinin de barındığı bir oto görüntüleme sistemi seçmeniz sizin için faydalı olacaktır. Son olarak oto görüntüleme sistemlerinde bulunması gereken özelliklerden biri de hedefe doğru bir şekilde odaklanmasından emin olmanızdır.

Oto Görüntüleme Sistemleri Neden Gereklidir?

Doğru bir oto görüntüleme sistemi ile kaza anında hangi tarafın hatalı olduğunu en net şekilde belirlenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda gece park halindeyken kayıt yapabilen oto görüntüleme sistemleri ile aracınıza dışarıdan gelebilecek darbeleri de kayıt etmenizi sağlamaktadır.

Siz de aracınıza en uygun oto görüntüleme sistemlerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz oto görüntüleme sistemlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.