Ofis Askılığı

En Ucuz Ofis Askılığı Fiyatları

202 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    ofis malzemeleri
Ofis Askılığı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Askılığı modelleri ve Ofis Askılığı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Askılığı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: 3M, IKEA, Allmode, Hiper, Primanova. 202 adet Ofis Askılığı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Woodenbend, Adore, Parex, Cookie & Lewis, Nur-AL Hırdavat, Prado, House Line, Tekno-Tel, Minar Mobilya ve Diall markalı ofis askılıklarıen uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Askılıklar, hayatımızı kolaylaştıran, üzerimizden çıkan giysilerin düzgün şekilde asılmasını, kırışmamasını, derli toplu görünmesini sağlayan aksesuarlardır. Evlerde kullanıldığı gibi ofislerde de kullanılır. Genellikle ofislerin giriş bölümlerine veya kalabalık ofisler söz konusu ile çalışanların bulundukları odalara ikişer üçer tane konulur. Çalışanlar, üzerlerinden çıkan giysileri, montlarını, hırkalarını bu askılıklara asarlar. Bir de takım elbise askılıkları vardır. Bunlar genellikle acil durumlarda toplantıya girmek gerektiğinde, önemli kurumsal ziyaretler söz konusu olduğunda kullanılır. Bu askılık üzerinde takım elbise, ceket ve gömlek hiç kırışmayacak şekilde muhafaza edilebilir. Kişi, acil bir toplantı durumunda, hemen üzerini değiştirerek kurumsal giysilerini giyer. Böylece kuru temizlemeden yeni çıkmış gibi kırışıksız ve temiz bir şekilde giyinmiş olur. Böylece, o giysiyi tüm gün üzerinde taşımak zorunda kalmaz. Gerektiğinde giyer, gerektiğine çıkartır. Bunu da takım elbise askılıkları / ceket askılıkları sayesinde kolayca yapabilir. Askılıklar, sadece kış aylarında değil yaz aylarında da sıklıkla kullanılır. Çalışanların torbaları, çantaları, montları, hırkaları, yelekleri askılıklar sayesinde ofis içerisinde yer kaplamadan tek bir yerde durabilir.

Ofis askılığı modelleri nelerdir?

Ahşap ayaklı askılık, kromaj ayaklı askılık, ayaklı askılık, duvara monte askılık, ceket askılık gibi çeşitleri vardır. Ofisin dekoruna, ihtiyaca göre model tercihi yapılır. Ayaklı askılıkların yeri kolayca değiştirilebilir. Üzerindeki askı sayısına göre birçok giysi asılabilir. 10-15 giysi, ayaklı bir askılığa rahatlıkla asılır. Ceket askılıkları üzerine, ceket, pantolon ve gömlek asılabilir. Tekli veya ikili ceket askılık modelleri vardır. İkili olanlar üzerine iki adet takım rahatlıkla asılabilirken, tekli olanlarına tek bir takım asılır. Ofis içindeki ihtiyaca göre bir veya birden fazla askılık kullanılabilir.

Ofis askılığı fiyatları ne kadardır? En ucuz nerede bulunur?

Ofis askılıklarınızı en ucuz şekilde temin etmek için, cimri.com sitesinde ofis mobilya aksesuarları kategorisinde bulunan, ofis askılığı sekmesini inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.