track source
track source

Nivo

Nivo Fiyatları

13 Ürün gösteriliyor.
Nivo fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Nivo modelleri ve Nivo fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Nivo kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Stanley, Dewalt, Max Extra, Leica. 13 adet Nivo fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Nivo Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Nivo markası:

En Çok İncelenen Nivo Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Nivo Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 13 Nivo modeli içerisinde en ucuz Nivo fiyatı 880.93 TL iken, en yüksek Nivo fiyatı 9501.62 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Nivo fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Nivo fiyatı ise 2581.91 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Nivo Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Nivo

Günümüz koşullarında mevcut alanın yükseklik farkını hesaplamak için kullanılan bir cihazdır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Geniş bir kullanım alanı söz konusudur. Harita oluşturulması, arazi sınırları ölçümü, inşaat, köprü gibi birçok alanda ölçümleme yapılmak için kullanılır. Uzaklığı fazla olan ve iki noktanın birbirini görmediği yerlerde ölçümleme kolaylığı sunan bir üründür. Yardımcı ekipmanlar ile desteklenebilir. Kullanıcı dilerse alüminyum sehpa ve mirayı da ölçümleme yapılması sırasında ürünü desteklemek için kullanabilir. Kullanım alanına göre en çok tercih edilen ürünler arasında dijital nivoların olduğu söylenebilir. İlgili ürün ölçümleme sırasında bir barkod sistemi sayesinde ilgili hesaplamayı yapar ve otomatik olarak ekrana yansıtır. Bu noktada hızlı ve daha hassas bir ölçümleme yapılması için kolaylık sunmuş olur. Kullanıcı ölçüm yapılacak alana göre ürünü seçer ve kullanmaya başlayabilir. Hata alması noktasında alınan hataya göre kolayca çözümlenmesi için teknik destek alarak cihazının güncellenmesini sağlayabilir. Teknik bakım imkânı veren ürünler ile uzun süreli istenilen alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Nivo‌ Modelleri ve Özellikleri

İki nokta arasındaki yüksekliği hesaplamada kolaylık sunan nivo modellerinin  optik, lazerli ve dijital fonksiyon özellikte modelleri söz konusudur.  Teknolojinin gelişmesi ile sürekli yenilenen özellikte cihazlar üretilmeye devam eder. Bu noktada kullanıcı güncel özelliklere hâkim olması kullanım alanına göre seçim yapması noktasında daha avantajlı olur.  Kullanıcı nivo alırken hassasiyet ve büyütme oranına dikkat etmesi gerekir. 20x, 24x, 28x ve 32x büyüme oranlarına göre ilgili ürünlerin seçimine karar verilebilir. Bu ürünlerin marka seçenekleri de oldukça fazladır. Ayrıca dekorasyon, inşaat, yol gibi geniş bir kullanım alanı da söz konusudur.  Kullanıcı dilerse ihtiyaç duyabileceği ekipmanları set olarak alabilir. Bu noktada optik nivo seti tercih etmesi doğru olur. Set içerisinde mira ve sehpa yer alır. Kolay hizalama gerektiren noktalarda ise çapraz çizgi lazerinin tercih edilmesi kolaylık sağlar. Duvar üzerine raf takılmasında veya resimleri doğru yerleştirmede kullanılabilir.  Yol ve inşaat işlerinde lazer nivo alınması doğru olur. Çalışma kolaylığı sunan bir üründür. Batarya çalışma süresi uzundur. Kolay taşınabilir ve dik ayarlama özelliği mevcuttur.  Ölçüm sırasında hareket olması durumunda yatay lazer nivo ölçümü durdurur. Hatalı sonuç alınmasının böylece önüne geçer ve doğru sonuçlar veren bir ürün özelliği sunar.  Ayrıca lazer özelliği bulunan ürünler profesyonellerin ihtiyaçlarına tam anlamı ile cevap verebilen ürünlerdir. Daha hızlı ve doğru ölçümleme sağladıkları söylenebilir. Yatayda ve düşeyde çalışma özelliği sunarlar.  Mevcut pilleri daha uzun dayanıklılığı olan ürün çeşitleri söz konusudur.  İlgili ürün kullanımı sırasında mira, su terazisi gibi destek sunan ekipmanlara da ihtiyaç duyulabilir. Daha basit düzeneğe sahip olan optik nivolar alt ve üst yapı olarak düzeneklere sahiptir. Ölçümleme alanı dar ve gözlemlenebilir mesafede ise tercih edilebilir. Mesafe yakın ise tek bir alet kurulumu ile kolayca hesaplama yapılabilir. Aşağı ve yukarı dönme özelliği olan ürünlerdir.  Teknik özelliklere göre en son üretilen cihazların 360 derece ölçüm yapma özelliği bulunur. Ayrıca daha net odaklama sunmaları ile ön plana çıkarlar. Okuma hızı oldukça yüksek olan ürün seçeneklerine ulaşmak mümkündür. Kullanıcı rahatlıkla arazi sınırları, şantiyelerde, taş ocaklarında, harita oluşturulmasına kadar geniş bir alanda kullanabileceği ürünü seçebilir.

Nivo Fiyatları

Kullanım alanı oldukça fazla olan nivo fiyatları sunduğu fonksiyonel özelliklerine ve modellerine göre değişiklik gösterir. Genel olarak mühendisler tarafından kullanılan ürünün oldukça fazla çeşidi söz konusudur.  Bu noktada tercih edilen büyüme oranı ve hassasiyetine göre değişen fiyat aralıklarında ürün alınabilir. İstenen hedefi ölçümleme noktasında kolaylık sunan cihazın piyasa koşullarına göre değişen fiyat seçeneklerine ulaşmak söz konusudur. Cihazın sunduğu büyütme oranı ve mesafe ölçümleme özelliğine göre fiyat seçeneklerinin yükseldiği söylenebilir.  Otomatik ölçümleme imkânı sunan otomatik nivoların piyasa koşullarına göre fiyat aralığı daha yüksektir. Kullanıcıya daha kolay ölçüm yapma imkanı sunar. Kullanım alanına göre seçim yapılması noktasında istenilen fiyat aralığında da seçim yapılabilir.  Ağırlıkları değişebilen ürünlerdir. Genel olarak 2,5 ve 3,5 kg arasında ortalama ağırlığa sahiplerdir.  Yenilen ve eklenen ürün özellikleri sayesinde net odaklama rahatlıkla yapılabilir. Teknik destek sunan markaların seçilmesi doğru olur. İlgili cihazı aldıktan sonra kurulum ve kullanım desteği önemlidir. Marka güveni sağlanması durumunda kullanım sonrası maksimum verim alınır ise tüketici aynı ürünü kullanmaya devam eder.

Nivo Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Teknolojinin artması ile nivoların sunduğu özelliklerde aynı oranda artar. Günümüz koşullarında kullanım yaygınlığının oldukça fazla olduğu söylenebilir. Geniş kullanım alanına sahip bir üründür. Özellikle hata paylarını en aza indirme olanağı ve yükseklik ölçümünde kolaylık sunar. Kullanım yerine göre ürün seçiminin yapılması doğru olur. Yükseklik farkını ölçümleme yapılacak alanın özelliklerine göre hassasiyet ve büyütme oranına dikkat edilmesi gerekir. Sürekli yeni özellik eklenen bir ürün olması sebebi ile kullanıcı mevcut güncel özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ise karar verme noktasında sorun yaşamaz. Cihaz aldıktan sonra düzensiz hatalar veriyor ise cihazın bozulma olasılığı fazladır. Bu noktada alınan cihazın teknik servis imkanı sağlamasına mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca kullanıma bağlı ayarlarında düzenli hatalar oluşması durumunda ayarların güncellenmesi için teknik destek almak gerekir. Günlük yaşam içinde kullanmak isteyen kullanıcılar normal ölçümler için 24x büyütme ve 2 mm hassasiyet oranına sahip ürünü tercih edebilirler.  Ölçümleme yapılacak olan arazi, köprü, inşaat yerine göre hedef okuma mesafesi olan ürün için seçimi yapılması doğru olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery