Motorsiklet Lambaları

Motorsiklet Lambaları Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Motorsiklet Lambaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Motorsiklet Lambaları modelleri ve Motorsiklet Lambaları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Motorsiklet Lambaları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, TveT, Prc, Lampa, Blackwatton. 9 adet Motorsiklet Lambaları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Motorsiklet Lambaları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Motorsiklet Lambaları markası:

En Çok İncelenen Motorsiklet Lambaları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Motorsiklet Lambaları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 Motorsiklet Lambaları modeli içerisinde en ucuz Motorsiklet Lambaları fiyatı 11.09 TL iken, en yüksek Motorsiklet Lambaları fiyatı 131.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Motorsiklet Lambaları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Motorsiklet Lambaları fiyatı ise 62.39 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Motorsiklet Lambaları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

TYPE-R ve Modacar marka motorsiklet lambalarını en ucuz fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilirisiniz.

Motorsiklet iki veya üç tekerlekli, motor gücüyle hareket eden, iki veya üç kişilik bir ulaşım aracıdır. İlk modelleri bisikletlere motor takılmasıyla yapılmıştır. Gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşmış ve fiyatının ucuzlamasıyla beraber alternatif bir ulaşım aracı olmuştur. Farklı modelleri üretilmektedir. Spor modelleri ve arazi modellerinin yanı sıra şehir içinde ekonomik ve daha uygun fiyatlı küçük modelleri de çok yaygın olarak kullanılır. Motorsiklet kullanıcıları genellikle bu araca tutkuyla bağlıdır ve bu tutkularından vazgeçmezler.

Motorsiklet Lamba Özellikleri Nelerdir ve Nasıl Kullanılır?

Motorsiklet pek önemli parçadan oluşmaktadır. Bu önemli parçalardan biri de ışık sistemidir. Çok farklı motosiklet lambaları kullanılmaktadır. Bu lambalar farklı amaçlar için kullanılır. Standart motorsiklet lambaları ön aydınlatma lambası diğer adıyla far, arka stop lambası ve sağ-sol sinyal lambalarıdır. Ön far lambası geceleri ve karanlık ortamlarda yolu görmeyi ve diğer araçlar ve yayalar tarafından fark edilmeyi sağlar. Farklı özellilerde üretilir ve aydınlatma sağlar. Beyaz veya sarı şık verebilir. Ayrıca kısa ve uzun far özelliği vardır. Uzun far daha uzak mesafeleri görmeyi sağlar ve uzaktaki araç ve yayaları görmemizi ve uyarmamıza yardımcı olur. Arka tarafta bulunan lambaların ikisi kırmızı renktedir ve iki amaç için kullanılır. Birincisi frene basıldığında arkadaki araçları uyarmak diğeri de karanlıkta arkadan gelen araçları uyarmak için kullanılır. Böylece arkadan gelen araçlar karanlıkta ve yavaşladığında motorsikleti kolayca fark eder. Sağa sola dönerken diğer araçları uyarmak için kullanılan lambalara motorsiklet sinyal lambaları denir. Bu lambalar sarı renkte olur ve motosikletlerin sağında ve solunda bulunur. Sağa dönüş yapılacağı zaman sağ taraftaki lamba yanıp söner ve diğer araçlar motorsikletin hangi yöne hareket edeceğini anlamış olur. Bunların dışında özel olarak üretilmiş lambalar da vardır. Polisler için üretilmiş yanıp sönen mavi ışık saçan motorsiklet çakar lambaları acil bir durum olduğunu bildirir. Bu lambanın yanması polise geçiş üstünlüğü sağlar. Tepe lambası, led lambalar, motorsiklet sis lambası, aynalara takılan lambalar gibi pek çok farklı lambalar üretilmektedir. En ucuz motorsiklet lambalarını cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery