Motorsiklet Çıkartmaları

Motorsiklet Çıkartmaları Fiyatları

108 Ürün gösteriliyor.
Motorsiklet Çıkartmaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Motorsiklet Çıkartmaları modelleri ve Motorsiklet Çıkartmaları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Motorsiklet Çıkartmaları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Honda, Modacar, TveT, Bajaj, Motospartan. 108 adet Motorsiklet Çıkartmaları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Motorsiklet Çıkartmaları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Motorsiklet Çıkartmaları markası:

En Çok İncelenen Motorsiklet Çıkartmaları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Motorsiklet Çıkartmaları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 108 Motorsiklet Çıkartmaları modeli içerisinde en ucuz Motorsiklet Çıkartmaları fiyatı 7.6 TL iken, en yüksek Motorsiklet Çıkartmaları fiyatı 158.2 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Motorsiklet Çıkartmaları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Motorsiklet Çıkartmaları fiyatı ise 28.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Motorsiklet Çıkartmaları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Motosiklet Çıkartması

Motosiklet, yalnızca bir ulaşım aracı değildir Aynı zamanda bir tutkuyu ifade etmektedir. Motosiklet tutkunları, genellikle motosikletlerinin dış görünüşüyle yakından ilgilenirler. En az motosiklet kullanmak kadar zevk alınan bu uğraşı oldukça çeşitlendirilmektedir. Her motosiklet sürücüsü, kendi zevkine uygun bir şekilde motorunu revize eder ve süsler. Kullanıcının kendine özgü tarzda süslemiş olduğu birçok motosiklet bulunur. Motosiklet çıkartmaları, motosiklet sürücüleri arasında oldukça popülerdir. Genellikle süs olarak kullanılan bu ürünler farklı amaçlar için de tercih edilebilir. Örneğin çizilen veya hasar gören motorun herhangi bir parçasına motosiklet stickerı yapıştırmak, oluşan kötü görüntünün kapatılmasını sağlar. Kimi zaman bir takımın logosu kimi zaman ise üyesi olunan bir grubun simgesi tercih edilebilir. Oldukça farklı amaçlar için kullanılan stickerlar sağlık açısından da bazen hayat kurtarıcı olabilir. Motosiklete yapıştırılmış, sürücüye ait kan grubunun belirtildiği bir sticker oldukça yararlı bir süslemedir. Olası bir kaza anında hızlı bir müdahaleye yardımcı olmaktadır. Farklı amaçlar kullanılan motosiklet stickerları oldukça kullanışlı ürünlerdir. 

Motosiklet Çıkartması Çeşitleri

Her zevke ve her tarza uygun olarak üretilen motosiklet çıkartma modelleri, sınırsız hayal gücüyle beslenen bir üretime sahiptir. Neredeyse konu hakkında bir motosiklet çıkarma çeşidi bulunmaktadır. Motosiklet çıkartma çeşitleri genellikle ince yapılı yapışkan kağıtlardan oluşsa da alüminyum gibi dayanıklı malzemelerden de üretilmektedir. Her modele göre değişen motosiklet çıkartmaları, motosikletin renkleriyle uyum sağlayabilecek kırmızı, mavi, siyah gibi bütün renklerde tercih edilir. Boyutlarına göre de üretim yapan çıkartma markaları genellikle logo boy ortalamasını 5.5 cm olarak kullanmaktadır.  Her marka kendine özel tarzlarda çıkartma üretimi yapar. Şekil ve konsept olarak farklılık gösteren markalar, kan grubu stickerları, benzin göstergesi stickerları veya ülkelere göre farklı bayrak çeşitleri gibi milyonlarca değişik ürün tasarlarlar. Kimi zaman benzin deposunun üzerinde benzini andıran bir sticker görmek hoşumuza gidebilir. Genellikle benzer konseptlerde olan stickerlar, set halinde büyüklü küçüklü birçok çeşit bir arada satılmaktadır. Aynı konseptli birkaç motosiklet çıkartması kask motosiklet uyumu için ideal bir seçim olacaktır.  Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen stickerlar arasında kamp ve kamp ile ilgili ürünlerde sıklıkla yer almaktadır. 3 boyutlu stickerlar, günümüz teknolojilerinin ilerlemesiyle oldukça gelişmiş şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Motosiklet çıkartmaları motorun her parçasına uygun şekillerde olabilir. Örneğin tank pad veya depo pad olarak satışa sunulan modeller, benzin depo kapağını tamamen kaplayan modellerden oluşur. Her motosikletin parçaları kendi marka ve modeline göre farklılık gösterir. Bu sebeple her ürün her motora aynı şekilde kullanılamaz. Motosiklet markalarına ve modellerine özel olarak üretilen motosiklet stickerları kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Motosiklet sahibi olmayan pek çok kişinin tahmin edemeyeceği parçalara özel olarak stickerlar mevcuttur. Çamurluğa özel tasarlanan çıkartmaların boyutları da farklıdır. Jant şeritlerine uygun stickerlar da oldukça rağbet görmektedir. Motosiklet çıkartması denince akla gelmeyecek parçalar için üretilen özel modeller özgün bir görüntü için oldukça kullanışlı olabilir. Motosiklet kullanıcılarının özenle seçtiği, motosiklet çıkartmaları oldukça hoş ve eğlenceli görüntüler sağlamaktadır. 

Motosiklet Çıkartması Fiyatları

Motosiklet çıkartma fiyatları, modeline, boyutuna ve üretim malzemesine göre fiyat farklılıkları içerir. Her modelde ve her fiyatta motosiklet sticker çıkartma modeli bulmak oldukça kolaydır. Genellikle tasarımları özgün olan stickerları tercih eden motosiklet kullanıcıları, motosikletlerini de özgün bir hale getirmiş oluyorlar. Çoğunlukla sudan veya sıcaktan etkilenmeyen motosiklet stickerlarının, kalitelerine göre kullanım ömürleri değişmektedir. Ulaşılabilir fiyatlara satın alınan bir sticker, motosikletin havasına hava katacaktır. Motosiklet stickerlarının kalitesiyle, kullanım ömrü doğru orantıda seyreder. Çoğunlukla yapışkanlı ince kağıt olarak üretilen motosiklet stickerları, depo padleri gibi alüminyum materyalden üretilen stickerlara göre daha dayanıksızdır. Fakat yapışkanlı kağıtlardan üretilen stickerların da kalınlıklarına göre fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Alüminyum gibi stickerlar çok daha uzun ömürlü olmalarına karşın daha yüksek fiyatlarla satıcılara sunulmaktadır. Motosiklet stickerları çıkarılmak istendiğinde, motora herhangi bir hasar vermemelidir. Kaliteli yapıştırıcıyla üretilen bir sticker daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Tekli satılan motosiklet stickerları yerine, çoklu satılan stickerları tercih etmek bütçenize katkı sağlamasına yardımcı olacaktır. Çoğunlukla tercih edilen semboller ve tasarımlar daha yüksek fiyatlandırılmaktadır. 

Motosiklet Çıkartması Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Motosiklet çıkartması satın alırken dikkat edilmesi gereken ufak detaylar vardır. Bunlardan en önemlisi tabiki sticker söküldüğünde motorda herhangi bir hasar bırakmamasıdır. Boya sökülmesi gibi sorunlar çoğu kez yaşanmaktadır. Motosiklet çıkartması satın alınmadan önce, ürünle ilgili yorumları araştırmak motorunuzu korumanızı sağlar. X markasına sahip olan bir motora Y marka bir sticker takıldığında çok komik gözükebilir. Bu sebepten dolayı motorun kendi markasına özel yapılmış motosiklet yapıştırmalarını tercih etmek doğru olacaktır. Seçilecek olan sticker, kalitesiz ise güneşten ve yağmurdan kolaylıkla etkilenebilir. Birkaç gün kullandıktan sonra uçup gitmesi istenmiyorsa, kalitesine mutlaka dikkat edilmelidir. Özel bir parça için motosiklet çıkartması alınacaksa o parçaya tam denk geldiğinden emin olunmalıdır. Ürün özelliklerindeki ölçülerle motosikletin ölçülerini karşılaştırmak önemlidir. Örneğin eğer bir depo etiketi satın alınacaksa, marka ve modele en uygun ölçülerdeki sticker seçilmelidir. Aksi halde ürün, depo kapağını tamamiyle kaplamaz ve ürün hiç güzel gözükmeyerek işlevini gerçekleştiremeyecektir.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery