track source
track source

Mobilya Yastığı Kılıfı

Mobilya Yastığı Kılıfı Fiyatları

2772 Ürün gösteriliyor.
Mobilya Yastığı Kılıfı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mobilya Yastığı Kılıfı modelleri ve Mobilya Yastığı Kılıfı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mobilya Yastığı Kılıfı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Else, Yeni Nesil, Dekoreko, Belnido Home. 2772 adet Mobilya Yastığı Kılıfı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mobilya Yastığı Kılıfı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mobilya Yastığı Kılıfı markası:

2021 yılı Mobilya Yastığı Kılıfı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2772 Mobilya Yastığı Kılıfı modeli içerisinde en ucuz Mobilya Yastığı Kılıfı fiyatı 9.95 TL iken, en yüksek Mobilya Yastığı Kılıfı fiyatı 179.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mobilya Yastığı Kılıfı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Mobilya Yastığı Kılıfı fiyatı ise 19.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Mobilya Yastığı Kılıfı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mobilya Yastığı Kılıfı

Pek çok insan kendi kişisel giyimine gösterdiği önemi, yaşadığı mekanın dekorasyonunda da gösterir. Kullanıcılar, kendi moda anlayışlarını, bulundukları mekanlara da yansıtarak, kendilerini daha iyi bir şekilde ifade eder. Şık dekore edilmiş bir ev, misafirlerinize sizin hakkında çok şey söyler. Ev dekorasyonunun en önemli parçaları ise oturma grupları ve mobilyalardır. Oturma grupları ve mobilyalar, pek çok insanın zamanının büyük çoğunluğunu geçirdiği salonların olmazsa olmazıdır; dolayısıyla bunlar sadece dekorasyona hizmet etmez aynı zamanda konfor ihtiyacını da karşılar. Mobilyaların olmazsa olmazı ise kırlent ve mobilya yastıklarıdır. Mobilya yastıkları ve kırlentleri, televizyon karşısında ayaklarını uzatıp rahat etmek isteyen kullanıcıların olmazsa olmazıdır. Ancak gerek uzun süreli kullanıma bağlı olarak, gerekse bir takım ufak ev kazalarından dolayı mobilyalarınızın yastıkları kirlenip deforme olabilir. Bu durumun önüne geçmenin en kolay ve en etkili yolu mobilya yastığı kılıfıdır. Mobilyalarınıza uygun renk, desen ve tasarımda seçeceğiniz uygun mobilya yastığı kılıfları ile, hem yastık ve kırlentlerinizin kirlenmesinin ve deforme olmasının önüne geçer; hem de ev dekorasyonuna farklı bir dokunuş yapmış olursunuz.

Mobilya Yastığı Kılıfı Çeşitleri

Koltuk yastığı ya da diğer bir adıyla kırlentler, mobilyaların ayrılmaz bir parçasıdır. Mobilya yastıkları ve kırlentler, hem mobilyalarınızın şıklığını tamamlar, hem de zaman zaman televizyon karşısında yapacağınız ufak şekerleme aralarında, size yastık görevi görerek uyku kalitenizi artırmanıza yardımcı olur. Durum böyle olunca da kırlentlerin sık sık kirlenmesi ve sonunda deforme olup özelliğini kaybetmesi de pek çok kullanıcının en büyük sorunudur. Üstelik mobilya yastıklarının temizliği de oldukça zordur. Dikişli oldukları için, makineye atmadan önce dikişleri açıp içindeki malzemeyi çıkarıp yıkadıktan sonra tekrar malzemeleri doldurup dikişleri yenilemek gibi pek çok kullanıcının üstesinden gelemeyeceği zor işlemler gerektirir. Bu noktada kullanıcıların imdadına koltuk yastigi kilifi yetişir. Koltuk yastığı kılıfları çek çeşitli renk desen ve modellerde üretilir. Bu sayede mobilyanızın renk ve tasarımına en uygun mobilya yastığı kılıfını seçmeniz mümkün hale gelir. Mobilya yastığı kılıfları kolay yıkanan ve dayanıklı malzemeden üretilir. Bazı özel kumaş türlerini kullanan modeller ise kolay kirlenmeyi engelleyen ve kir göstermeyen yapıdadır. Kullanılan kumaşın yapısı sayesinde elde ya da makinede kolayca yıkanarak kullanıma hazır hale getirilir. Kırlent kılıfları genllikle fermuarlı ya da cırtcırtlı şekilde üretilir. Bu sayede mobilyalarınızın yastıklarını ya da kırlentlerini bu kılıflara kolayca monte edebilir; temizleme ihtiyacı duyduğunuzda ise fermuarı ya da cırtcırtı kolayca açarak kılıfı yastıktan ayırabilir ve sorunsuz bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ev dekorasyonunda, mobilyalarda, standart mobilya yastıkları kullanılabildiği gibi, özel ve şık bir görünüm sağlamak için ayrıca koltuk süs yastıkları da kullanılır. Bu tür yastıklar özel el işlemeleri, sırma iplikler ve pek çok başka özel dokunuş içeriyor olabilir. Dolayısıyla böyle yastıklar günlük kullanıma uygun değildir ve sadece özel misafirler geldiğinde onların beğenisine sunulmak içindir. Koltuk yastığı kılıfları bu tür özel yastıklarınızı günlük kullanıma hazır hale getirerek, başına istenmeyen olayların gelmesini engeller ve formunu uzun süre korumasına yardımcı olur. kabul günlerinizde ise kolayca bu kılıfları çıkararak en değerli süs yastıklarınızı misafirlerinizin beğenisine sunabilirsiniz.

Mobilya Yastığı Kılıfı Fiyatları

Çeşitli üreticiler, farklı tasarım ve özelliklerde mobilya yastığı kılıfı üretirler. Bu mobilya yastığı kılıflarının fiyatlarında belirleyici olan etkenlerden biri, kılıfın yapımında kullanılan kumaşın özelliğidir. Kırlent kılıflarının genellikle kolay yıkanan, hızlı kuruyan ve kir göstermeyen kumaştan oluşması beklenir. Dolayısıyla yastık kılıflarının bahsedilen özelliklere sahip olması özel kumaşlar kullanmayı gerektirir ve bu da fiyatlar üzerinde belirleyici rol oynar. Mobilya yastık kılıflarında kullanılan yardımcı materyallerin de fiyat üzerinde etkisi olabilir. Örneğin; fermuarlı yastık kılıfı modelleriyle cırtcırtlı ya da ipli modellerin fiyatları arasında bir miktar farklılık olabilir. Eğer kırlent kılıfı üzerinde bir takım işlemeler, süsler ya da aksesuarlar varsa; bunlar maliyetler üzerinde etkili olacağından, bu durum mobilya yastık kılıfı fiyatlarına da yansır. Koltuk kırlentleri, kirlendiğinde yıkanması zor olan, yıpranıp özelliğini kaybettiğinde de mobilyanın kumaşıyla aynı özellikte olanının bulunmasının oldukça zor ve maliyetli olduğu aksesuarlardır. Bu durum göz önüne alındığında, koruyucu özelliğe sahip yastık kılıflarının oldukça makul fiyatlara satıldığını söylemek mümkündür.

Mobilya Yastığı Kılıfı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mobilya yastığı kılıfı satın alırken dikkat edilmesi gereken konulardan biri, yastık kılıfının kumaş özellikleridir. Kolay yıkanır ve kir göstermeyen kumaşa sahip mobilya yastığı kılıflarını seçmek, kullanım kolaylığı sağlar. bunun dışında dikkat edilmesi gereken bir konu da, kılıfı kullanacağınız mobilyanın ve kırlentin özellikleridir. Mobilya yastığı kılıfı seçiminizi yaparken, kılıfın renk ve tasarımının mobilyaya uyumlu olmasına dikkat etmeniz, evinizin dekorasyonu açısından önemli hale gelir. Kılıf kullanılacak kırlentin şekli de kılıf seçimi aşamasında önem kazanır. Mobilyaların tasarımına ve özelliğine göre bazı mobilya yastıkları dörtgen; bazıları ise yuvarlak tasarımlara sahiptir. Dolayısıyla seçeceğiniz mobilya yastığı kılıfını bu özelliklerle uyumlu olacak şekilde seçmeniz, evinizin görünümü ve amaca yönelik kullanım için son derece önemlidir. Mobilya yastığı kılıfı satın alırken, dilerseniz buna uygun mobilya kılıfı da satın alarak, mobilyalarınızı tamamen koruyabilir ve kırlent kılıfınızla bütünlüğü olan bir set oluşturabilirsiniz. Cimri.com’da çeşitli renk desen ve tasarımlara sahip mobilya yastığı kılıfı modellerini görüntüleyerek özelliklerini görüntüleyebilir ve birbiriyle kıyaslayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery