Masaj Yağı/Kremi

Masaj Yağı/Kremi Fiyatları

466 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Masaj Yağı/Kremi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Masaj Yağı/Kremi modelleri ve Masaj Yağı/Kremi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Masaj Yağı/Kremi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Arifoğlu, Farmasi, Chicco, Deepsea, Mecitefendi. 466 adet Masaj Yağı/Kremi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Masaj Yağı/Kremi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Masaj Yağı/Kremi markası:

En Çok İncelenen Masaj Yağı/Kremi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Masaj Yağı/Kremi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 466 Masaj Yağı/Kremi modeli içerisinde en ucuz Masaj Yağı/Kremi fiyatı 4.9 TL iken, en yüksek Masaj Yağı/Kremi fiyatı 748.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Masaj Yağı/Kremi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Masaj Yağı/Kremi fiyatı ise 38.47 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Masaj Yağı/Kremi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Masaj Yağı

Gün içerisinde yoğun çalışma koşulları stres ve birçok neden vücudunuzun kuruyup çatlamasına neden olabilir. Çatlayan cildin yumuşayıp eski haline dönmesi için birkaç yöntem vardır. Bu yöntemler kese ve masaj olarak tanımlanır. Masaj, vücudu yormadan yapılır. Kuru cilt, yağlı cilt ve karma cilt tiplerinin hepsi masaja ihtiyaç duyar. Masaj derimizin belirli teknikler ile birlikte rahatlamasına ve yumuşamasına yardımcı olur. Masaj yaparken, kuru şekilde yapılan hareketler karşı tarafa acı verebilir. Bu yüzden masajın kuru şekil yerine belirli yağlar ve kremlerle yapılması gerekir. Sürtünmeyi azaltıp yumuşak bir masaj yapılması tercih edilir. Masaj yağı, masajı yapacak kişinin ellerinin karşı tarafın vücuduna acı vermemesi ve daha rahat kayması için kullanılır. Cildin rahatlamasının yanı sıra beslenmesi konusunda da yardımcı olur. Her cilt tipine uygun hazırlanmış masaj yağları, cilt tarafından emilerek masajın daha kolay nüfuz etmesini sağlar. Masaj yağı vücut tarafın kolay emilebilen bir üründür. Kolay emilebilmesinin yanında doğal ve aromatik kokulara sahiptir. Besleyici olmasının yanında nemlendirme özelliği sayesinde özellikle kuru cilde sahip kişiler, pul pul dökülmüş deri görüntüsünden kurtularak daha sağlıklı bir görüntüye kavuşur. 

Masaj Yağı Çeşitleri

Vücudu rahatlatıp, nemlendirilmesini sağlayan masaj yağları kullanılan bölgeye ve vücut tipine göre çeşitlilik gösterir. Bunların dışında masaj yağlarının içinde bulunan bitkinin oranı, kokusu ve işlevi de çeşitliliğin nedenleri arasındadır. Masaj yağı çeşitleri hayatın birçok alanında kullanılır. Sıvı ve katı halde bulunan masaj yağları, ortamın sıcaklığı ile birlikte bir miktar erir. Sağlık için kullanımının dışında cinsel hayatta insanların hayatlarını kolaylaştırma görevi görür. Masaj yağı kayganlaştırıcı cinsel ilişki sırasında daha kolay ve rahat bir şekilde cinsel ilişkiye girebilmek amacıyla kullanılır. Kaygan bir his bırakması partnerlerin o esnada ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlar. İnsanların kayganlaştırıcı kullanması daha kaliteli bir cinselliğe neden olur. Masaj yağı aromatik kendine has kokuları ile masaj için hazırlanmış ürünlerdir. Uçucu ve taşıyıcı olarak iki çeşit olarak bulunur. Uçucu yağları kullanırken yanında taşıyıcı yağlar ile kullanmak gereklidir. En çok kullanılan uçucu yağları lavanta, nane, portakal, sandal ağacı ve Ylang ylang yağıdır. Taşıyıcı yağ çeşitleri ise badem, kayısı çekirdeği, ceviz yağı gibi kategorilendirilir.  Bu yağların en temel özelliği vücudu nemlendirirken güzel kokular yayılmasıdır. Genel olarak SPA ve duş gibi alanlarda kullanılır. Evlerde masaj yaparken aromaterapik yağların kullanımı uygundur. Masaj yağları çeşitli özelliklerinin yanında üretildikleri bitkilerin özelliklerini de taşır. Okaliptus yağı içeriğinde bulunan özler ile kas ve kemik ağrılarının hafifletilmesinde kullanılır. Bunun gibi özelliklerden kaynaklı masaj yağları doğal ve katkısı olmalıdır. Bitkilerin içeriklerini kimyasal madde katılmadan saf ve doğal bir şekilde yağ çıkarımı yapılmalıdır. Masaj yağı bitkisel içerikli olmasından kaynaklı alerjik reaksiyon testleri yapılıp ona göre kullanılmalıdır. Bazı yağların ağır ve keskin etkisi, insanların vücutlarında kızarmaya ve deride dökülmeye neden olabilir. Vücudu etkileyen ve farklı kokulara sahip olan masaj yağları kişilerin tercihlerine ve isteklerine göre seçilip kullanılmalıdır. Sıvı formunda olan yağlar dışında katı halde bulunan krem formatında ürünler bulunuyor. Masaj kremleri, kas ve eklem ağrıları olanlar tarafından kullanılır. Hayatın her alanında kullanıma uygun olan masaj kremi, vücudun sıcaklığı ile birlikte eriyerek vücut tarafından emilerek etki eder. Doğal ve katkısız masaj kremlerini bitkisel masaj kremi olarak araştırabilirsiniz. 

Masaj Yağı Fiyatları

Belirli özelliklere ve kokulara sahip olan masaj yağları farklı ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürünler kullanacak kişinin ihtiyacı olan özelliklere göre değişir. Doğal ve katkısız üretim olan masaj yağları fiyat olarak farklılık gösterir. Piyasada bulunan ürünlerin boyutları, katı ya da sıvı halde bulunması fiyat belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Çok sık masaj yağı kullanamayanlar için 30 ml den başlayan ürünler piyasaya sunuluyor. Uçucu ve taşıyıcı yağların bir arada kullanılmasından kaynaklı masaj yağı alırken küçük boyutlarda almanızda yarar var. Masaj yağının doğal ve kaliteli bir şekilde elde edilmesi için yağının çıkarılacağı bitkinin miktar olarak çok olması gerekir. Bu durum da masaj yağlarında fiyat skalasının yukarı çıkmasına neden olur. Doğanın mucizelerinden yararlanarak üretilen masaj yağları insanların rahatlayıp daha kaliteli bir gün geçirmesini sağlar. Ferah ve güzel bir kokuya sahip yağlarda herkesin zevkine hitap eden ürünler bulunur. Çilek meyvesini çok sevenler için üretilen masaj yağları ile çilek kokusunu vücutlarda hissedebilirsiniz. Masaj yağı çilekli içerisinde bulunan tanecikler ile peeling görevi görerek vücudun güzel kokmasına yardımcı olur. 

Masaj Yağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sağlıklı ve rahatlamış bir vücut için belirli dönemlerde masaj yağı ile masaj yaptırılması gereklidir. Düzenli masaj yaptıran kişilerin vücutları daha canlı ve sağlıklı bir görüntü verir. Masaj yağı vücuda doğrudan temas eden bir ürün olduğu için seçilirken birden fazla noktaya dikkat edilmelidir. Her vücut yağı kuru, hassas ve yağlı ciltler için uygun bir ürün olmayabilir. Öncelik olarak masaj yağımı yoksa aromaterapik yağ mı alınacağına karar verilmelidir. Daha sonra bu yağın vücuda etkisini araştırmalısınız. Ürünü aldıktan sonra vücudunuzun belirli bir bölgesinde deneyerek beklemelisiniz. Belirli süre sonra bir tepkiye yol açmaz ise aldığınız masaj yağını güvenle kullanabilirsiniz. Yağlar katı ve sıvı halde satışa sunulur. Size en uygun hangisi ise onu tercih edebilirsiniz. Masaj yağını her zaman yanınızda taşımak istiyorsanız bitkisel masaj kremi ürünlerini araştırabilirsiniz. Masaj yağı alırken, yağın kolay temizlenebilmesine de dikkat edilmelidir. Yağ formatında olması vücuttan temizlenmesini zorlaştırabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery