track source
track source

Masaj Ürünleri

Masaj Ürünleri Fiyatları

666 Ürün gösteriliyor.
Masaj Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Masaj Ürünleri modelleri ve Masaj Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Masaj Ürünleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Masaj Yağı/Kremi, Masaj Cihazları, Masaj Masası. 666 adet Masaj Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Masaj Ürünü

Masaj, kendimizi yorgun veya halsiz hissettiğimiz anlarda aklımıza gelen ilk rahatlama tekniğidir. Masaj iyileştirdiği gibi aynı zaman da cildi de yenileyen bir tekniktir. Uzun yıllardır yoğun iş temposunda ve gergin bir günün sonunda masaj yaptırma fikri hayatın bir parçası haline gelmiştir. Gergin bir an yaşadığımızda, vücut kasları kasılır ve rahatlamaya ihtiyaç duyar. Masaj yaptırmak için ihtiyacımız olan birçok masaj ürünü mevcuttur. Masaj el ile yapılmasının yanı sıra herhangi bir ürün ile de rahatlıkla uygulanabilir. Masaj ürünleri, yapılacak masaj türüne göre farklılık gösterir. Kimi zaman bir hoş kokulu bir yağ, kimi zaman ise bir masaj masasına ihtiyaç duyarız. Masaj ürünleri ve makineleri vücudun kullanacak bölümüne göre boyut ve şekil gibi farklı işlevlere sahiptir. Masaj ürünleri, mevcut olan ağrıları hafifletme ve kasları gevşetme gibi amaçlar için sıklıkla kullanılır. Masaj ürünleri; masaj öncesi, masaj sırasında ve masaj sonrasinda kullanmak üzere birçok farklı amaç için üretilir.

Masaj Ürünü Çeşitleri

Masaj ürünleri, kullanıcılar tarafından fiziksel rahatlama ve tedavi amacıyla sıklıkla tercih edilir. Masaj ürün çeşitleri, çok çeşitli bir yelpazeye sahiptir. Kimi zaman bir alet ile kimi zaman el ve parmaklar ile masaj yapılır. Yapılacak masaj türüne göre değişiklik gösteren masaj ürün modelleri oldukça kullanışlıdır. Masaj, yalnızca gevşemek yada rahatlamak için kullanılmaz. Alternatif tıp olarak da hekimler tarafından tedaviye yardımcı olması amacıyla sıklıkla tavsiye edilmektedir. Masaj denince akla gelen ilk şey masaj yağlarıdır. Masaj yağları, kaygan ve genellikle hoş kokuları olan cilt için yararlı yağ çeşitlerinden oluşmaktadır. Masaj tecrübesinin profesyonelleşmesini sağlayan masaj aletleri de sıklıkla tercih edilmektedir.  Günümüz teknolojilerinin gelişmesiyle üretilen birçok masaj aleti mevcuttur. Kullanım yerine göre tasarlanan masaj aletleri birçok farklı modelden oluşmaktadır. Masaj aletleri, pilli, elektrikli veya manuel olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça kolay kullanımlara sahip olan masaj aletlerini tercih etmek masaj etkisini olumlu yönde etkilemektedir. Yanlış yapılan bir masaj sakat kalmaya sebep olabilir. Bunun sebebi çoğunlukla yanlış masaj ve fazla baskıdan dolayı ortaya çıkmaktadır. Masaj aletlerinin kullanımı mutlaka kontrollü olmalıdır. Masaj ürünleri çoğunlukla masaj salonlarında kullanılmaktadır. Sadece rahatlamak amaçlı kullanılmayan birçok masaj ürünü de bulmak mümkündür. Örneğin zayıflama amacıyla üretilen masaj kemerleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Vücudun farklı bölümlerine uygun birçok zayıflama masaj cihazı bulunmaktadır. Yapılan spor ve diyete yardımcı olması amacıyla zayıflama kemerleri sıklıkla tercih edilir. Masaj aletlerinin yaydığı titreşim ve sıcaklık sayesinde kullanılan bölgedeki yağları yakmaya yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı ürünlere ek olarak, yüz bölgesi için üretilmiş masaj aletleri tercih edilebilir. Yüz bölgesi için kullanılacak olan masaj aletleri titreşim ve soğuk etkisiyle cildi sıkılaştırarak sarkmaları önler. Masaj aletleri her an her yerde kullanılabilir özelliktedir. Bir seyahate yada iş yerine kolaylıkla taşınabilir olmaları, günlük hayatımızı oldukça olumlu yönde etkiler. Markalara göre farklılık gösteren masaj ürünleri insan sağlığına zararlı maddeler içermemelidir. İnsan cildi oldukça hassastır. Tercih edilecek olan masaj ürününün de kimyasal madde içermemesi bu sebepten dolayı oldukça önemlidir. 

Masaj Ürünü Fiyatları

Masaj ürün fiyatları, çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bir masaj kremi ve yağı ortalama aynı fiyatlarda satışa sunulurken, bir masaj aleti veya masası çok farklı fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Onlarca markaya ait birbirinden farklı özelliklere sahip ürünlerin fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Her bütçeye uygun bir masaj ürünü bulunabilir. Kullanım amacına göre değişmekte olan fiyatlar aynı zamanda satın alınacak boyuta göre de değişmektedir. 100 ml bir krem ile 1000 ml bir krem arasında fiyat farklılıkları mümkündür. Eğer masaj ürünleri düzenli bir şekilde kullanılıyorsa, tekli değil de çoklu satışa sunulan ürünleri tercih etmek bütçeye oldukça katkı sağlar. Masaj cihazlarından manuel olanlarını tercih etmek, teknolojik olanları tercih etmekten daha hesaplı olacaktır. Bazı markaların ürettiği mini şarjlı masaj aletleri, fiyatlarıyla ve portatifliğiyle size ve cebinize oldukça katkı sağlar. Masaj ürünleri arasında en yüksek fiyatlara sahip ürünler masaj koltuklarıdır. Kullanıcılar tarafından genellikle ticari amaçlar ile kullanılırlar. Siz de bütçenize en uygun modeli seçmek için cimri.com adresinden yararlanabilirsiniz.

Masaj Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Herhangi bir masaj ürünü satın alırken, ilk önce ihtiyaç belirlenmeli ve ona uygun bir ürün tercih edilmelidir. Doğru amaçlar için üretilen ürünleri satın almak, ürünün etkisini maksimuma çıkaraktır. Masaj yağı veya masaj kremi gibi cildimiz tarafından emilen ürünleri tercih ederken mutlaka insan sağlığına uygun olup olmadığını kontrol etmeliyiz. Aksi takdirde kızarıklık, kaşıntı gibi sorunlarla karşılaşmak kaçınılmazdır. Aynı zamanda kişinin alerjisinin olup olmadığı da mutlaka kontrol edilmelidir. Satın alınacak ürünün kullanım yeri seçimleri etkileyen en önemli unsurdur. Masaj ürünleri özelliklerine göre özenle seçilmelidir. Aksi takdirde yanlış ürün yanlış yere uygulandığında kızarıklık, ağrı artışı veya tahriş gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Masaj aleti satın alırken, cihazların özellikleri incelenmelidir. Kullanılacak bölgeye ve fonksiyonlarına bağlı olarak tercih yapılmalıdır. Tek fonksiyonlu bir ürün yerine birçok bölgede kullanım sağlayan cihazları tercih etmek daha iyi bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Masaj ürünleri kullanımı devamlı olmalıdır, aksi takdirde etkisi kısa süreli olacaktır. Masaj riskli bir rahatlama yöntemidir, yanlış uygulandığında ağır sonuçları olabilir. Bu sebeple masaj ürünleri satın alırken kalitesine oldukça dikkat etmek gerekmektedir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery