Beurer Masaj Cihazları

Beurer Masaj Cihazları Fiyatları

44 Ürün gösteriliyor.

Beurer Masaj Cihazları

Beurer Masaj Cihazları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Beurer Masaj Cihazları ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Beurer Masaj Cihazları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Beurer Masaj Cihazları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Lumberjack Erkek Klasik Ayakkabılar
 • Mango Man Erkek Gömlek
 • Denki Klimalar
 • Despina Vandi Kadın Günlük Ayakkabıları
 • Diğer Jant
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Beurer Masaj Cihazları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Beurer

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Beurer Masaj Cihazları Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Beurer Masaj Cihazları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Ocak 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 44 Beurer Masaj Cihazları modeli içerisinde en ucuz Beurer Masaj Cihazları fiyatı 98.8 TL iken, en yüksek Beurer Masaj Cihazları fiyatı 55971.97 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Beurer Masaj Cihazları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Ocak 2022 tarihinde ortalama Beurer Masaj Cihazları fiyatı ise 1324.23 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Beurer Masaj Cihazları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Beurer Masaj Cihazları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Beurer Masaj Cihazları modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Beurer Masaj Cihazı

  Günümüzün modern ve hızlı yaşam tarzının yanında hareketsiz ve masa başı çalışma saatlerinin uzaması ile herkes  gün içinde bedeninizin kasılmasına neden olabilir. Ayrıca  iş hayatında ya da günlük hayatta yaşadığınız stres ve gerginlikler de kas-iskelet sisteminde kasılma ve ağrılara sebep olma ihtimali yüksektir. Beurer masaj cihazları ile masaj konforunu evde yaşabilirsiniz. Vücudunuzun farklı noktalarında olan ağrı sorunlarınıza çözüm olan Beurer masaj cihazları vücudun farklı  bölgelerine göre ayrı modellerde üretilir. Kullanıcıların sağlık ve medikal sektöründe en çok tercih ettiği markalardan biri olan Beurer, uzun yıllardır sektördeki konumunu  korumayı başarır.  Teknolojide ortaya çıkan gelişmeleri yakından takip eden marka, teknolojideki gelişmeleri ürünlerine yansıtır. Kas ve dolaşım sisteminin gelişmesine ve rahatlamasına katkı sunan masaj aletleri  hem fiziksel hem de manen sizi rahatlatan ürünler olarak ön plana çıkar. Fonksiyonelliği de dikkat çeken  markanın masaj ürünleri  kullanıcıları tarafından kolaylıkla kullanılabilir ve sağlık standartlarına da uygundur.Fiziksel terapiye de imkan veren Beurer masaj ürünleri tamamen otomatik bir sisteme sahiptir.

  Beurer Masaj Cihazı Modelleri

  Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Beurer masaj cihazı modelleri vücudun herhangi bir bölümüne özel olarak üretilen ürünlerdir. Boyun, bel, sırt , bacak gibi bölgeler genellikle daha fazla ağrı ve kasılma sorunu yaşayabilir. Ayak ve bacaklarda görülen ağrılar ve fiziksel yorgunluklar için Beurer  bacak masaj aleti   modeli tercih edilebilir. Beurer markası masaj ürünleri  fiziksel  yorgunluk ve kas ağrılarının giderilmesinin yanı sıra sinir sıkışması ve duruş bozuklukların  tedavisinde de kullanılabilen ürünlerdir. Markanın masaj aletleri darbeli, vurmalı, titreşimli ya da ovmalı biçimde masaj yapılmasına imkan sağlar.  Sağlık standartlarına uygun biçimde üretilen masaj aletleri arasında kızıl ötesi masaj aletleri teknolojinin son ürünleri arasında yer alır. Evde kolaylıkla kullanılabilen Beurer masaj aletleri bölgesel gevşetici masaj olanaklarına imkan tanır ve masaj kuvveti  masaj aletlerinde manuel olarak ayarlanabilir yapıdadır. Bu özellik sayesinde masaj aletlerinde masajın şiddetine ve yoğunluğuna  kullanıcılar karar verebilir. Isıtma özellikli ürünler hem masaj  hem de ısıtma özellikleri de bulunan masaj aleti modelleri olduğu gibi markanın pedikür uygulamalı ayak masaj aletleri de kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür. Ayrıca tüm vücuda masaj yapabilen masaj aletleri de bulunan marka, teknolojideki gelişmeleri de yakından takip eder.

  Farklı ağrı ve yorgunluk sorunlarına çözüm bulan Beurer masaj aletleri aynı zamanda  dolaşım ve kas sistemindeki  sorunların da çözülmesine katkı sağlar. Beurer masaj aletleri   hafif ağırlığa sahip ve fonksiyonel ürünlerdir örneğin  tüm vücuda masaj yapma imkanı veren Beurer masaj aleti mg 80 kızılötesi masaj yapabilir ve evde kullanımı son derece rahattır.35 wattla çalışan bu model kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır. Geniş bir kullanıcı ağı kitlesine sahip olan marka, kullanıcılarının sadakatini de sağlamayı hedefler.

  Beurer Masaj Cihazı Fiyatları

  Kas ve iskelet sorunları zaman zaman herkesin korkulu rüyası olabilir. Yaşam tarzının yanı sıra hareketsiz bir yaşam günlük hayatta karşılaşılan stres ve zorluklar kasların kasılı kalmasına neden olur. Bu da  vücutta ve kaslarda ağrı ve yorgunluk olarak kişilere geri döner. Bu itibarla Beurer masaj cihazı fiyatları kullanıcılar açısından son derece önemli unsurlar arasında  yer alır. Bu değişikliklerin başında ise masaj aletlerinin teknik özellikleri, donanımları ve ürünlerin yapısı gelir. Her bütçeye uygun Beurer masaj cihazı modellerinin fiyatları arasındaki değişimleri ve fiyatlarındaki farklılıkları aynı sayfada toplayan Cimri.com sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Markanın indirim ve kampanyalarından haberdar olabilir ve indirim kampanyalarından faydalanarak ihtiyacınıza uygun ürün modellerinden birini satın alma şansını elde edebilirsiniz. Beurer masaj cihazı  hakkındaki kullanıcı yorumlarını okuyarak değerlendirebilir, ürünleri yakından tek tek inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun modellerden birini de seçebilir ve Cimri.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

  Beurer Masaj Cihazı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Masaj cihazları fiziksel yorgunluğu ve ağrıları almanın yanında  ruhunuzu da dinlendirmeye yarayan aletlerdir. Beurer masaj cihazları hem fonksiyonel hem de teknik özellikleri açısından kullanıcıların tercih ettiği markaların arasında yer alır. Beurer vücut masaj aleti  70 mg modelinin teknik özellikleri ve fonksiyonellikleri ile kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında  bulunur. Beurer masaj cihazı satın alırken bazı özelliklere dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur.Masaj cihazı kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Her ürün modeli her ağrı için uygun olmayabilir. Markanın ısıtmalı masaj cihazları bazı bacak ve diz problemleri için yararlı ve uygun olmayabilir. Masaj cihazı modeline karar verirken, ürün detaylarını ve teknik özelliklerini bilmeniz gerekir. Bununla birlikte bazı özel durumlarda masaj aleti kullanmak zararlı olabilir. Ürünün mutlaka sağlık standartlarına uygun üretilmiş olması da son derece önemlidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery