iştirakidir.

MASA TENİSİ MASALARI

En Ucuz Masa Tenisi Masaları Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+
Fiyat
 • TL
  min 103 TL
 • TL
  max 3060 TL
 • ARA
Marka
 • Delta [4]
 • Dynamic [1]
 • Voit [1]
 • Adidas [1]
Tümünü Göster

Masa tenisi diğer adıyla pinpon oyunu, 1880’lerde Hindistan’da doğmuştur. Hindistan’daki İngiliz askerlerinin keyif için oynamayı alışkanlık haline getirdiği pinpon, zamanla gerçek bir spora dönüştü. 1920’li yıllarda da İngiltere’de ilk masa tenisi federasyonu kuruldu. Çok eğlenceli ve aynı zamanda da oldukça etkili bir spor olan masa tenisine ilgi duyuyorsanız yazlığınızın bahçesinde, geniş bir terasta, geniş kapalı bir balkonda, müstakil evinizin zemin katında ya da bağ evinde kolayca bir masa tenisi alanı yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygun fiyatlı masa tenisi masası bulmak ve masa tenisi raketleri edinmek. Tenis malzemeleri için cimri.com Spor& Outdor kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Katlanabilir masa tenisi masaları özellikle alanı dar olanlar için idealdir. Ürünü bir sezon kullanıp kaldıracaksanız yine katlanan masa tenisi masası alabilirsiniz. Pinpon masasının malzemesi özellikle de kaplama malzemesi de önemsenmesi gereken bir konudur. Zira kalitesiz kaplama kolayca kalkabilir. Bunlara ek olarak masanın en az 20cm kalınlığa sahip olması istenebilir.

İnternetten masa tenisi masası almak için farklı online satış mecralarını gezinebilirsiniz. Aradığınız özel bir marka varsa bunun için de yine bu mecralardaki fiyatları inceleyebilir, aralarından size en uygun fiyatı veren seçeneği tercih edebilirsiniz. Bu süreci daha kısa ve daha etkili kılmak için de cimri.com’dan yararlanabilir, aynı marka-model masa tenisi masası ya da farklı masa tenisi masası çeşitleri için diğer sitelerin verdiği fiyatları tek seferde görüntüleyerek hızlıca karar verebilirsiniz.

Pinpon Masası Fiyatları ve Masa Tenisi Masası Markaları

Masa tenisi ya da pinpon oyunu için üretilen masalar farklı markalarla spor severlere sunuluyor. Delta, Altis, Adidas, Voit gibi markaların masa tenisi masası fiyatlarını öğrenmek için hemen cimri.com’da karşılaştırma yapabilirsiniz.