track source
track source

Masa Tenisi Masaları

Masa Tenisi Masaları Fiyatları

26 Ürün gösteriliyor.
Masa Tenisi Masaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Masa Tenisi Masaları modelleri ve Masa Tenisi Masaları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Masa Tenisi Masaları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Delta, Avessa, Altis, Cosfer, Dynamic. 26 adet Masa Tenisi Masaları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Masa Tenisi Masaları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Masa Tenisi Masaları markası:

En Çok İncelenen Masa Tenisi Masaları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Masa Tenisi Masaları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 26 Masa Tenisi Masaları modeli içerisinde en ucuz Masa Tenisi Masaları fiyatı 127.56 TL iken, en yüksek Masa Tenisi Masaları fiyatı 6699.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Masa Tenisi Masaları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Masa Tenisi Masaları fiyatı ise 1973.63 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Masa Tenisi Masaları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Masa Tenisi Masaları

Spor yapmak insanın hem ruhuna hem de bedenine iyi gelen sağlıklı bir aktivitedir. Masa tenisi de hem eğlendiren hem de vücudun hareketliliğini artıran bir spordur. Profesyonel olarak yapılabileceği gibi masa tenisi masası satın alarak eğlence amaçlı istenilen her mekanda masa tenisi oynanır. Masa tenisi 2 kişi ile 4 kişi arasında oynanan bir oyundur. Turnuvalar yapılarak kişi sayısı istenildiği kadar fazlalaştırılarak oyuna eğlence katılır. Profesyonel olarak oynanan masa tenisleri salon sporu olarak geçer. Bunun için profesyonel masa tenisi masası, profesyonel raketler ve pinpon topları kullanılır. Profesyonel olarak yapılan masa tenisi sporunun kendine göre kuralları da vardır. 4 kişilik masa tenisleri 2 kişilik takımlar halinde 4 kişinin aynı anda tek bir masa tenisi masasında oynadığı masa tenisi çeşididir. Eğlence amaçlı masa tenisleri içinde kolay kurulabilir ve taşınabilir masa tenisi masaları tasarlanır. Bu masa tenisleri ile garaj, teras, salon gibi büyük mekanlarda eğlenceli zaman geçirebilmek mümkündür.  

Masa Tenisi Masası Modelleri

Masa tenisi masası modelleri profesyonel olarak yapılan sporlar için ve eğlence amaçlı kullanım için farklı özelliklerde üretilir. Profesyonel olarak masa tenisi oynayan oyuncuların masa tenisi masaları belirli kurallara göre üretilmesi gerekir. Profesyonel oyuncular da kendi aralarında gruplara ayrılır. Lig takımlarında oynayan oyuncular için gerekli masa tenisi masası şartları ITTF onaylı olması ve 25 mm kalınlığında olması gerekir. Kulüp ve veteran oyuncular için yine ITTF onaylı 22 mm ile 25 mm ölçüleri arasındaki masalar kullanıma uygundur. Tekerlekli sandalye kullanan oyuncular içinde ise özel olarak üretilen masa ayaklarının 40 cm ölçülerinde olduğu masa tenisi masaları vardır. Evlerde eğlence amaçlı kullanılan masa tenisi masalarının kalınlığı ise 16 mm ölçülerindedir. Bu masalar standart ölçülere sahiptir. Masa tenisi bu amaçla iç mekan ve dış mekanlarda kullanılırken masanın malzemesinin dış hava koşullarına uygun olması gerekir. Rüzgarlı havalarda masa tenisi oynarken pinpon topunun hava akımında yönünün bozulmaması için rüzgara dayanıklı malzemeden üretilmesi oyunun gidişatını etkilemez. Masa tenisi masası çeşitleri ev tipinde de farklı ölçülerde üretilir. Mekanın uygunluğuna göre sabit masaların standart ölçüleri 4 metre boy, 2.5 metre en şeklindedir. Alanın genişliğine bağlı olarak kolay kullanım ve depolama kolaylığı için üretilen masa tenisi katlanabilir özellikte de tasarlanır. İç mekan için üretilen küçük boy masa tenisi masaları katlanabilir ve sökülebilir ayakları sayesinde kolayca kurulur. Masa tenisi masasından alınan performans için ürünlerin sıçrama kalitesi önemlidir. Markadan markaya ve kullanılan malzemeye göre sıçrama kalitesi değişiklik gösterir. Küçük boy masa tenisi masalarının açık haldeki ölçüleri 137 cm x 65 cm, yüksekliği ise 76 cm boyutlarındadır. Oyun alanı 4 m2 genişliğinde file yüksekliği ise 10 cm ölçülerindedir. İç mekan masa tenisi masalarının kapalı ve kuru yerlerde saklanması nemden ve UV ışınlarından uzak tutulması gerekir. Orta boy masa tenisi masası ölçüleri açık halde 200 cm x 98 cm, yüksekliği ise 76 cm boyutlarındadır. 10 m2 oyun alanına sahip olan masanın file yüksekliği ise 12 cm ölçülerindedir.

Masa Tenisi Masası Fiyatları

Masa tenisi masası fiyatları masanın yapımında kullanılan malzemelere ve masanın boyutlarına göre değişiklik gösterir. Masa tenisi masası en ucuz mini masa tenisi masalarıdır. Bu masaların ölçüleri 52,8 cm x 68,3 cm şeklindedir. Masa tenisi masası mini boyutları masa tenisi yeni öğrenenler için ideal kullanım özelliklerine ve fiyat performasına sahiptir. Dış mekan masa tenisi masalarının fiyatları daha yüksektir. Profesyonel spor amaçlı masa tenisleri de masa kalınlıkları, file genişlikleri ve masa ölçülerine göre farklı fiyat aralığındadır. Spor ürünleri satan markaların masa tenisi masası fiyatları ürünlerin performansları ile doğru orantılıdır. Sabit masalar ile tekerlekli taşınabilir masa fiyatları da birbirinden farklıdır. Masa tenisi masalarının yanında yedek file, raket ve top gibi malzemelerde eklenir. Bu şekilde toplu satılan paketler ilk kez masa tenisi masası alanlar için daha uygun fiyatlı olur. Masa tenisi masası malzemelerinin yedekleri tekli olarakta satılır. Bu malzemeler uygun fiyatlıdır.

Masa Tenisi Masaları Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilir?

Masa tenisi masalarının kullanım alanları ürünlerin özelliklerini ve boyutlarını etkiler. Masa tenis masası satın almadan önce kullanılacak alanın belirlenmesi gerekir. Masa tenisi masası outdoor çeşitleri hava şartlarına göre farklı malzemelerden üretilir. Masa tenisinin kullanım alanında sabit mi kalacak yoksa hareketli olarak taşınabilir özellikte mi olması gerektiği de satın alma aşamasında önemli bir karardır. Çünkü bunun için ayrı tasarımlarda üretilmiş tekerlekli ve sabit masa tenisi masaları vardır. Masa tenisi masalarının katlanabilir özellikleri tek kişinin de oynanmasına imkan sağlar. Satın alırken oynayacak kişi sayısının da göz önünde bulundurulması gerekir. Masa tenisi masası markaları farklı kalitelere ve fiyat aralığına sahiptir. Araştırırken ürünlerin özelliklerine dikkat etmek gerekir. Profesyonel spor amaçlı alınan masa tenisi masalarının müsabaka masalarına benzer şekilde olması antrenmanlardaki performansı müsabakaya da kolaylıkla yansıtma imkanı tanır. Profesyonel amaçlı masa tenisi satın alırken federasyonun şartlarına da dikkat etmek gerekir.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery