Masa Tenisi Aksesuarları

Masa Tenisi Aksesuarları Fiyatları

397 Ürün gösteriliyor.
Masa Tenisi Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Masa Tenisi Aksesuarları modelleri ve Masa Tenisi Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Masa Tenisi Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Bigpoint, Lotto, Dunlop. 397 adet Masa Tenisi Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Masa Tenisi Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Masa Tenisi Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Masa Tenisi Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Masa Tenisi Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 397 Masa Tenisi Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Masa Tenisi Aksesuarları fiyatı 0.8 TL iken, en yüksek Masa Tenisi Aksesuarları fiyatı 8385.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Masa Tenisi Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Masa Tenisi Aksesuarları fiyatı ise 221.17 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Masa Tenisi Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Masa Tenisi Aksesuarı

Masa tenisi, ortasında ağ bulunan bir masa üzerinde 2 veya 4 oyuncunun bir top ile karşılıklı oynadığı oyundur. Pinpon olarak da bilinen masa tenisi oyununda oyuncular birbirlerine topu raket yardımı ile atar. Masa tenisi oyunundaki ana ekipmanlar top ve raket gibi görünse de oyunun oynanacağı masadaki file ve demirler de bu oyunun olmazsa olmaz araçlarındandır. Masa tenisi filesi oyuncuların yerlerini belirlemek amacıyla masayı ortadan tam ikiye ayırır. Birkaç çeşit masa tenisi filesi bulunur. Bunlardan bazıları; geri çekilebilir file, klipsli file, vidalı ve kelepçeli filelerdir. Fileler farklı renk ve özellikte olacağı için bütçenize ve zevkinize uygun olanını seçebilirsiniz. Masa tenisi raketi ise iki yüzeyi de kauçuktan yapılan bir araçtır. Topu kontrol edebilme yeteneğinize ve uzmanlığınıza bağlı olarak masa tenisi raketi çeşitleri bulunur. Seviyenize göre herhangi bir raketi alabilirsiniz. Pinpon topu da selüloit malzemeden, beyaz ve turuncu renklerde üretilir. Pinpon toplarınızın kaybolmaması ve zarar görmemesi için çantalı pinpon topunu tercih edebilirsiniz.

Masa Tenisi Aksesuarı Çeşitleri

Masa tenisi aksesuarları bir masa, top, raket ve masanın ortasına yerleştirilen file ya da ağdan oluşur. Bu dört parça masa tenisi oyununun olmazsa olmaz parçalarıdır. Bunlara ek olarak aksesuarlar çeşitlenebilir. Örneğin; raketlerinizi yıpranmadan uzun vadeli kullanabilmeniz için raket kılıfı alabilirsiniz. Elbette bu aksesuarlar zevk ve beğenilerinize göre farklı renklerde olabilir. Benzer şekilde masanın çizilmesini, açık havada kullanıldığında hava şartlarında yıpranmasını engellemek için de masa tenisi kılıfını alarak ürününüzün dayanıklılığını arttırabilirsiniz. Topluk kullanarak ise masa tenisi oyununuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Oyun esnasında topların sağa sola dağılması oyunu çok bölen bir durum olduğundan topluk bu sıkıcı durumu ortadan kaldırabilir ve toplarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz. Toplarınızı oyun sonrasında da bu topluğa koyabilirsiniz. Masa tenisi raketi modelleri kullanıcıların masa tenisi oynama seviyelerine ve ürünün fiyatına bağlı olarak çeşitlenebilir. Masa tenisi için uygun olan raket kaliteli bir tahta ve üzerine sağlam bir şekilde monte edilmiş kaliteli lastiklerden üretilmelidir. Masa tenisi raketinde kullanılan tahtalar DEF (defans), ALL (allround), OFF (Offensive) şeklinde farklı kategorilere ayrılabilir. DEF yumuşak ağaçlardan üretilen bir tahta olup, savunma yapan oyuncular tarafından kullanılır. Yumuşak ve sert ağaç katmanlarının birleşiminden oluşan ALL tahtaları hem savunma hem de atak yapmak isteyen oyuncular tarafından kullanılır. Daha sert bir yapıya sahip olan OFF tahtalar ise daha çok profesyonel oyuncular tarafından tercih edilir. Masa tenisi raketlerinin yüzeyinde kullanılan lastikler yapısı bakımından değişiklik gösterebilir. Örneğin; düz lastikler masa tenisi raketlerinde en çok kullanılan lastikler olup, aynı zamanda yeni başlayanların da en çok tercih ettikleri bir çeşittir. Düz lastikli raketler oyuncuya daha rahat top hakimiyeti sağlar. Sert lastikler ise hızlı ve atak oynamayı seven, sık sık antrenman yapan oyuncular tarafından tercih edilir. Masa tenisi raketlerinin üretildiği tahta ve lastik kadar raketin sap kısmı da önemlidir. Sap kısmının oyun esnasında konforlu bir tutuş sağlaması ve ergonomik olması önemlidir.

Masa Tenisi Aksesuarı Fiyatları

Amatör ya da profesyonel oyuncu olmanız hangi masa tenisi aksesuarlarını almanız gerektiği konusunda sizi yönlendirebilir. Masa tenisi oyunundaki seviyenize ve bütçenize uygun olan ürünleri belirleyip gerekli olan malzemeleri almaya karar verebilirsiniz. Almayı düşündüğünüz masa tenisi aksesuarlarının her bir parçasının fiyatı değişebilir. Örneğin; masa tenisi raket fiyatları üründe kullanılan tahta tipine ve lastiğin kalitesine göre belirlenir. Masa tenisi raketinde, pinpon topunda, masanın filesinde kullanılan ham maddelerin kalitesi arttıkça ürünün fiyatı da yükselebilir. Masa tenisi raketinizi korumak ve daha uzun süre kullanmak için alacağınız diğer malzemelerin satış fiyatı da ürünün kalitesine göre artabilir ya da azalabilir. Örneğin; raketleri darbelere ve yıpranmalara karşı koruma amacı taşıyan masa tenisi raket çantalarının fiyatı taşıma kapasitesine, top taşıma haznesine sahip olup olmamasına, kullanılan kumaşın kalitesine ve çantanın ebatlarına bağlı olarak değişebilir. Almak istediğiniz ürünlerin fiyatları markadan markaya farklılık göstereceği için zevkinize ve bütçenize uygun olan ürünleri kıyaslayarak detaylı bir fiyat araştırması yapmak isteyen kullanıcılar cimri.com sitesinden yararlanabilir.

Masa Tenisi Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Masa tenisi aksesuar çeşitlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Masa tenisi aksesuarlarını almadan önce masa tenisi konusunda ne derecede bir bilgi ve tecrübeye sahip olduğunuza karar verebilirsiniz. Bilgi ve tecrübenize göre masa tenisi oyunu için gerekli olan ekipmanları alabilirsiniz. İster profesyonel oyuncu olun ister amatör oyuncu olun almak istediğiniz masa tenisi raketinin el tutuşu konusunda rahat ve ergonomik olmasına, hafif ama aynı zamanda kullanışlı olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer amatör bir oyuncu iseniz ve masa tenisi konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız ALL tahta tipinde düz lastikli masa tenisi raketlerini tercih edebilirsiniz. Masa tenisi ile amatör olarak ilgilenenler topu kontrol etmekte zorlanacağı için OFF tipi tahta raketleri kullanmaktansa başlangıç için size daha uygun olan raketleri kullanabilir. Profesyonel bir oyuncular ise OFF tipi tahtalı ve sert lastikli masa tenisi raketlerini tercih ederek karşı oyuncu ile eğlenerek kıyasıya rekabet edebilir. Alacağınız masa tenisi aksesuarlarının kalitesi de dikkat etmeniz gereken bir başka konudur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery